12 кращих курсів з таргетованої реклами

Поширити

Привіт, дорогий читачу!

Витратити час і гроші на курси з таргетованої реклами – найкраще рішення. Знання дадуть вам можливість вибирати, де, скільки і як заробляти. Ви станете затребуваним фахівцем і перестанете прокидатися зі страхом брак коштів.

Попит на таргетинг зростає, а фахівців поки ще не вистачає. Виберіть одну з повчальних програм сьогодні, щоб встигнути зайняти своє місце в ніші і робити гроші. У добірці ви не знайдете порожніх обіцянок від диванних гуру. Я додала навчалки від практикуючих маркетологів.

Зміст

 • 5 кращих
  • 1. Таргетолог – Skillbox
  • 2. Навчання таргетованої реклами – Нетология
  • 3. Таргетолог від А до Я – Skillbox
  • 4. Спеціаліст з реклами в соціальних мережах, таргетолог – Convert Monster
  • 5. Онлайн-курс по таргетованої реклами – TexTerra
 • Безкоштовні
 • Платні
 • Висновок

5 кращих

Ці курси складаються з теорії і практики, які застосовуються на живих проектах. Більшість з них після навчання дадуть корочку про закінчення, допоможуть із працевлаштуванням. Вони зібрали багато позитивних відгуків від учнів.

1. Таргетолог – Skillbox

На курсі “Таргетолог” онлайн-школа вчить запускати і вести рекламні кампанії в соціальних мережах, додатково використовуючи інструменти: myTarget, Popsters і Target Hunter.

Всі уроки в запису. Оновлюються по мірі появи нових штук в соцмережах. Дивитися лекції ви можете в зручний час. Доступ до нових відкривається тільки після виконання ДЗ.

За 3,5 місяці ви освоїте таргетинг ВКонтакте, Facebook, Instagram. Навчіться правильно користуватися інструментами сммщика, проводити аналіз. В останньому блоці вам розкажуть, як знайти роботу, що говорити замовнику і куди далі рости.

Вартість – 45 500 руб для перших 20 студентів. Можна сплачувати частинами, по 3 792 руб. щомісяця.

25.10.2018 818 22 кращих курсу з маркетингу: де пройти навчання інтернет-маркетингу і скільки коштує + отзывыПривет всім! У мене для вас погані новини. Без маркетингу…

2. Навчання таргетованої реклами – Нетология

Навчання таргетованої реклами – курс, на якому робити з вас таргетолога буде кращий університет онлайн-професій. Він видасть диплом про закінчення, порекомендує своїм партнерам або навіть працевлаштує у себе.

У вас буде викладати практикуючий таргетолог з великим досвідом. Наприклад, Євген Іщук – маркетолог, який виріс до директора і співзасновника digital-агентства. Він допоможе вам вирости і розкриє секрети соцмереж.

Що ви зробите:

 • розробите стратегію РК;
 • підготуєте сайт і спільноти до трафіку з соцмереж;
 • налаштуєте і запустіть першу рекламну кампанію;
 • зробите аналіз ефективності за ключовими показниками.

Мінус: повинні бути початкові знання маркетингу. Потрібно знати про пошук цільової аудиторії, інструменти аналітики.

Ціна – 34 900 руб. Можна взяти в кредит і платити 2 909 руб. щомісяця. Це дешевше, ніж виплачувати кредит за iPhone. Тільки телефон буде просто застарівати, а на нових знаннях ви зможете відпрацювати своє.

3. Таргетолог від А до Я – Skillbox

Таргетолог від А до Я – це рік інтенсиву для новачків, який перетворює в просунутого SMM-менеджера. Випускники можуть отримати робоче місце в агентстві Ingate. У програму входять 3 курсу + 2 в подарунок. Вас навчать:

 • таргету;
 • написання продають, інформаційних текстів;
 • веб-аналітики;
 • роботі з Photoshop і Excel.

Ціна – 87 000 руб. Це всього 7 250 руб. за місяць навчання. Плюс ви отримуєте не один курс, а відразу декілька. І вчіться навичок, якими володіють копірайтери, веб-аналітики і маркетологи.

4. Спеціаліст з реклами в соціальних мережах, таргетолог – Convert Monster

Спеціаліст з реклами в соціальних мережах, таргетолог – курс, на якому за 2 місяці ви дізнаєтеся, як користуватися Facebook, ВК, myTarget, щоб збільшувати продажі. Ви пройдете шлях від створення рекламного кабінету до публікації креативу. Ті, хто сумніваються, чи підійде їм курс, можуть пройти перше заняття безкоштовно.

Заняття – прямі трансляції, які проводяться з 18:30 до 21:00. У режимі реального часу ви зможете запитати у викладача, що незрозуміло. Записи уроків із зазначенням домашніх завдань назавжди зберігаються в особистому кабінеті.

Випускники отримають сертифікат про фахову підготовку. В подарунок кожен отримає 20+ документів, чек-листів, шаблони, якими користуються експерти.

Пройти профільну підготовку на таргетолога у Convert Monster можна за 33 000-55 000 руб. Якщо немає такої суми відразу, то можна в розстрочку.

5. Онлайн-курс по таргетованої реклами – TexTerra

На онлайн-курс по таргетованої реклами від TexTerra ви менш ніж за 1 місяць освоїте професію з доходом від 50 000 руб. Ви навчитеся розуміти, хто ваш клієнт і як зробити оголошення, яке зацікавить його. Зможете просити допомоги по проектам у діючих маркетологів.

Ви подивіться 8 відеолекцій та виконайте домашню роботу на власному проекті.

Учні, що склали іспит, отримують диплом. Ціна – 10 000 або 16 000 руб. дешевше, ніж у аналогів.

21.08.2019 1 112 Навчання контекстній рекламі, яка допоможе заробляти на новій професії удаленноПривет всім! Хочете освоїти професію з доходом в сотні тисяч?…

Безкоштовні

Грошей на навчання немає, а знайти спосіб заробити треба. Знайома ситуація? Я, наприклад, 100 разів подумаю, перш ніж віддавати гроші за курси. Так чому б не спробувати отримати ази професії безкоштовно. Спеціально для цього я склала список з 5 кращих безкоштовних навчальних програм.

 • Безкоштовний відеокурс по таргетованої реклами – CyberMarketing

Складається з 7 уроків. Після кожного потрібно пройти тест. Якщо наберете менше 3 балів, не отримаєте доступ до наступного відео. Інформація надто очевидна для досвідчених фахівців. Підійде новачкам, які навіть не знали, що значить слово “Націлювання”.

Учасники отримують сертифікат про проходження. Якість відео, звуку на висоті. Мінімум води.

На жаль, автор не дає достатньо фішок і сервісів для роботи з соціальними мережами. Тому щоб стати просунутим таргетологом, потрібно освоїти хоча б кілька з цих SMM-інструментів.

 • Таргет ВКонтакте – SMM.School

Сюди включено відразу кілька курсів з контент-маркетингу, Instagram, Facebook, продаж рукоділля через соцмережі. Всього 30 відеоуроків. Зміст, звичайно, поступається платним обучалкам. Тут йдеться, як створити оголошення технічно. Який розділ відкрити, куди натиснути, але не слова про зміст. Навряд чи новачок вміє писати продають заголовки, тексти для оголошень. А про підбір чіпляючих картинок я вже мовчу.

Ця програма підійде як пробник, якщо ви сумніваєтеся, чи хочете займатися таргетом, наскільки це складно. Але інші фішки доведеться дізнаватися від експертів або читати книги по маркетингу.

 • Facebook Blueprint

Навчальні статті на різні теми, що стосуються Facebook. Тут розповідають, як:

 • створити спільноту і домогтися потрібного результату;
 • аналізувати рекламу в Ads Manager;
 • просунути бренд;
 • уникнути блокування;
 • підвищити охоплення.

В кінці блоку потрібно відповісти на контрольні запитання по матеріалу.

 • Онлайн-інтенсив з налаштування таргетованої реклами в Instagram – Аслан Кушаев

Одна лекція, де стисло вчать рекламувати в Instagram. Висвітлено лише технічні моменти. Немає рекомендацій, як підбирати картинки, теги, писати цепляющие тексти. Підходить для ознайомлення з націлюванням.

 • Навчання таргетингу з нуля – TargetHunter

Список містить 13 лекцій. Без всякої води на кшталт “що таке таргетинг, наскільки популярна та чи інша соціальна мережа”. У першому уроці ви вже дізнаєтеся, як зрозуміти, хто ваш клієнт, і про способи впливу РК на нього.

Платні

 • Таргетолог – Targetspace

Сертифікований фахівець Facebook, Instagram Андрій Жіздра вчить людей заробляти на оголошення 70 000 руб. в місяць. Після кожної лекції вам дають домашнє завдання. Його ви відпрацьовуєте на своєму проекті. Шукаєте ЦА, створюєте креатив і т. д. Це призводить до перших результатів ще до завершення навчання.

Вас додадуть в чат таргетологов. Там ви можете попросити соціальної активності (поставити лайк, вступити в співтовариство), запитати думку про креатив, попросити поради.

Випускники отримують ” корочку про закінчення. Це буде одним з ваших доказів професіоналізму замовнику.

Ті, хто вибрав тариф X або Z, зможуть обміняти бали за домашню роботу на призи: 250 руб. на мобільний, 1 000 руб. на рекламу та інші прикольні ніштяки.

Вартість – 9 900-27 990 руб. Можна в розстрочку.

 • Таргетована реклама Facebook і Instagram – Вища школа таргету

Інтенсив проводять в аудиторії з 15 студентами. З 11 до 18 годин з вас будуть робити таргетолога. Будь почуту теорію ви відразу застосовуєте до свого проекту під наглядом викладача. Вашими наставниками стануть: Наталія Франкель – власниця онлайн-університету “Точка доступу”; Дмитро Румянцев – автор 3 бестселерів про просування ВК.

Навчання проводиться в Санкт-Петербурзі. Варто 25 500 руб. Сюди входять обіди, роздруківки корисних матеріалів, чат з експертами.

Висновок

Користуйтесь часом і поки сидите вдома – освоюйте прибуткову професію. А якщо навіть і немає часу, то в перервах між справою. Відмовтеся від шкідливих звичок, що поїдають ваш час, і замініть на корисні. Розвивайтеся, і тоді ви не будете кожен день прокидатися зі страхом, де взяти грошей.

Я постаралася заощадити ваш час на пошук курсів. Залишається тільки вибрати той, що підходить саме вам. Ще у мене для вас є 24 курсу по Яндекс.Директ.

А коли ви хочете почати вчитися таргетованої реклами? Пишемо в коментарях для мотивації.

Підпишіться. Кілька разів на тиждень ви будете отримувати статті про управління фінансами, саморозвитку, заробіток. Читайте, практикуйте і дивуйтеся позитивним змінам у вашому житті.

До швидкої зустрічі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.