24 кращих курсу по Яндекс.Директу

Поширити

Привіт, дорогі читачі!

Курси по Яндекс.Директу з цієї збірки навчать вас давати рекламу з нуля. Кожна навчальна програма актуальна і стиснута. Ви не будете годинами слухати про те, як зареєструватися в Яндексі. Можна спробувати вчитися самостійно, але шишок буде більше. Пропустите щось важливе – сольете бюджету замовника.

Зміст

 • 10 кращих навчань
  • 1. Яндекс.Директ: підготовка до сертифікації – Нетология
  • 2. Контекстна реклама від А до Я – Skillbox
  • 3. Спеціаліст Яндекс.Директ – TexTerra
  • 4. Яндекс.Директ 2.0 – ConvertMonster
  • 5. Онлайн-курс Яндекс.Директ – Hedu
  • 6. Контекстна реклама – Нетология
  • 7. Спеціаліст по контекстній рекламі – Наталія Одегова
  • 8. Тренінг з реклами в Яндекс.Директ і Google Ads
  • 9. Контекстна реклама Яндекс.Директ – Філіп Царевський
  • 10. Як розмістити рекламу в Директе – Яндекс
 • Безкоштовні
 • Платні
 • Платні офлайн
 • Висновок

10 кращих навчань

У мережі розвелося багато псевдогуру, які беруть гроші за те, що ви можете дізнатися безкоштовно. Щоб уберегти вас від инфоцыган і заощадити ваш час, я підготувала підбірку з 10 кращих повчальних програм від експертів.

1. Яндекс.Директ: підготовка до сертифікації – Нетология

Яндекс.Директ: підготовка до сертифікації від Нетологии складається з 5 занять. Два рази в тиждень ви будете дивитися відео і виконувати домашнє завдання. Курс містить лайфхаки і відповіді на складні питання, які вам зададуть під час сертифікації в Яндексі.

Чому ви навчитеся:

 • знижувати ціну кліка;
 • правильно підбирати ключові слова, оператори;
 • писати ідеальне оголошення;
 • працювати з показами і кліками так, щоб вони росли;
 • виходити на свою цільову аудиторію за допомогою реклами.

Курс безкоштовний.

2. Контекстна реклама від А до Я – Skillbox

Контекстна реклама від А до Я від Skillbox забезпечить дипломом після навчання. Серйозно, як в інституті: дипломна робота, практика. Під час занять у Skillbox ви встигнете зробити кілька проектів і додати їх в портфоліо. У програму також входить:

 • створення лендингов;
 • підбір ключових слів;
 • медіапланування;
 • Google Ads.

Для перших 20 учнів курс буде коштувати 272 руб. в день – як щоденний похід в кафешку. Погодьтеся, це невеликий внесок, який в майбутньому допоможе заробляти від 35 000 руб. щомісяця. Всі 3 місяці – 24 500 руб.

25.10.2018 818 22 кращих курсу з маркетингу: де пройти навчання інтернет-маркетингу і скільки коштує + отзывыПривет всім! У мене для вас погані новини. Без маркетингу…

3. Спеціаліст Яндекс.Директ – TexTerra

Спеціаліст Яндекс.Директ від TexTerra – це дистанційна програма, яка навчить проводити ефективні рекламні кампанії. TexTerra не переказує теорію з офіційних і безкоштовних джерел. Тільки корисна інформація, взята з практики.

Диплом можна отримати в паперовому вигляді. Навчання триває 1 місяць і коштує 10 або 18 000 000 руб.

Ви дізнаєтеся, як:

 • створювати робочі креативи;
 • впливати на показ, вартість кліка і вийти на ЦА;
 • правильно підібрати формат оголошення;
 • підвищити конверсію одностраничника;
 • прогнозувати та оптимізувати рекламний бюджет.

4. Яндекс.Директ 2.0 – ConvertMonster

Яндекс.Директ 2.0 від ConvertMonster зробить з вас спеціаліста з контекстної реклами з нуля. Ви навчитеся тонкощам просування, створення чіпляючих оголошень. Випускники одержують диплом, що підтверджує кваліфікацію. Його ви зможете використовувати для переконання і залучення клієнтів.

Ціна – 29 900 руб. Доступна розстрочка на рік із щомісячним внеском 2 492 руб.

Під час навчання під наглядом куратора ви проведете успішно одну рекламну кампанію. Помістите її в портфоліо.

5. Онлайн-курс Яндекс.Директ – Hedu

Онлайн-курс Яндекс.Директ від Hedu – це детальна інструкція по налаштуванню, підвищенню ефективності просування. Раз в тиждень дивіться вебінар, робите домашнє завдання і отримуєте зворотний зв’язок від вчителя. Після завершення курсу учневі дають ліцензію від міністерства освіти.

Вартість – від 24 900 до 32 000 руб. Якщо не знаєте, чи підійде вам, можна замовити перший урок безкоштовно.

6. Контекстна реклама – Нетология

Контекстна реклама – відеокурс від Нетологии, призначений для новачків, після якого виходить нормально налаштувати рекламу. Там враховуються нюанси, зменшують ризик зливу бюджету.

Нетология щедра на бонуси. Учні часто отримують уроки інших корисних для директолога курсів.

Випускники отримують посвідчення про закінчення. Це +100 до експертності в очах замовника.

Три місяці обійдуться в 26 265 руб. Немає всієї суми? Можна сплачувати частинами – 2 916 руб. щомісяця.

7. Спеціаліст по контекстній рекламі – Наталія Одегова

Спеціаліст по контекстній рекламі – це структуроване, доступне пояснення складних речей для початківців від Наталії Одеговой. Ще в процесі навчання ви запустите РК та отримайте перший результат. Також ви заведете корисні зв’язки. Зі своїми однокурсниками, куратором ви будете листуватися в загальному чаті. Разом придумаєте нові стратегії, вирішите труднощі.

Урок триває 5-20 хвилин, тому навіть у прокрастинирующего не знайдеться відмовок. Ціна – 15 200-32 400 крб. У дешевого курсу є розстрочка. Я раджу вибирати пакет, де ще включено вивчення Google Adwords. Якщо хочете отримувати більше замовлень, то варто опанувати контекстом Google теж.

8. Тренінг з реклами в Яндекс.Директ і Google Ads

Після тренінгу з реклами в Яндекс.Директ від Надії Раюшкиной налаштування РМЯ здасться дрібницею. Ви спрогнозуєте бюджет, запустіть РК, правильно виберете ставку за клік. Надія – противник теорії без практики. Всі знання ви перевіряєте на ділі – це ваше домашнє завдання. На останньому уроці ви вже будете готові пройти сертифікацію у Яндекса.

Вартість 2 місяців отримання нової професії та виходу на віддалений заробіток – 15 990-31 990 руб.

02.10.2019 994 Що таке РМЯ і як працює: покрокова налагодження та можливості заработкаПривет, дорогі читачі! Сьогодні ми поговоримо про копійчаної рекламі, яка…

9. Контекстна реклама Яндекс.Директ – Філіп Царевський

Контекстна реклама Яндекс.Директ від Філіпа Царевського – це можливість створити нову РК або поліпшити стару вдвічі за 18 днів. Царевський, експерт з контексту, підготував покрокову інструкцію РК. Пакет з тестуванням, ДЗ і 54 годинами відеоуроків коштує всього 11 900 руб.

Студентам вручають сертифікат, який стане козирем при пошуку роботи.

10. Як розмістити рекламу в Директе – Яндекс

Онлайн-курс “Як розмістити рекламу в Директе” – безкоштовні статті від засновників рекламної мережі. В кінці кожного параграфа вас чекає інтерактивний тест.

Мінус: доводиться розбиратися самому. Немає підтримки. Не розбирають приховані нюанси, які знають директологи.

Безкоштовні

Безкоштовне осягнення істин коштує часу, сил і зливу бюджету. Буде більше помилок. Менше портфоліо. Але якщо дохід не дозволяє записатися на платні онлайн-курси, то краще почати хоча б із загальнодоступною інформацією. Наприклад, Іван Суботін сам методом проб і помилок увійшов в професію. І зараз у нього немає відбою від клієнтів. Може, вийде і у вас.

 • Безкоштовний курс по Директу від Digistr – це 15 роликів на YouTube, які містять необхідну базу для початківців. Від входу в особистий кабінет до ретаргетинга і збору схожою аудиторії.

Мінуси: іноді музика на задньому плані відволікає. Немає домашки. Матеріал сильно стиснутий.

 • Безкоштовний курс по Яндекс.Директу від ppc.world включає 36 лекцій з контрольними питаннями. Можна спробувати здати тест на сертифікацію.

Спікер ділиться інформацією, про яку багато замовчують. Наприклад, що динамічні і смарт-банери доступні не для всіх країн.

 • Навчальні матеріали Микити Строкова, директолога з 8-річним стажем, допоможуть не тільки налаштувати РМЯ, але і знайти клієнтів. Спікер самостійно кілька років шляхом проб і помилок освоював цю нішу. Розуміє і розповідає іншим, як запобігти краху РК.

18.05.2020 1 582 Як і де замовити якісну налаштування Яндекс ДиректРекомендации замовникам, які допоможуть заощадити рекламний бюджет.

 • Професія спеціаліст з реклами в Яндекс Директ від Артура Гранту – це відеоуроки з готовими формулами продажу, які допоможуть вам заробляти від 45 000 руб. щомісяця. Вам також підкажуть, де знайти людей, готових платити вам за послуги просування. При реєстрації ви безкоштовно отримуєте покрокове керівництво по переходу на удаленку.

Платні

У вільному доступі повно статей, відео про контекстну рекламу. Чому ж тоді мало хто стає директологом? Здавалося б, ось бери і вчись. Тут розкриваються мінуси безкоштовних навчалок. Ніхто не перевіряє домашку, не контролює проект. Про проблеми доводиться питати на форумах. Чекати відповіді тижнями.

Платні ж курси – це підтримка і покрокове керівництво від експерта. Ви відразу знаєте, що і як зробити для заробітку грошей.

 • Курс контекстної реклами від навчального центру “Бруноям”

За однією ціною освоїте Директ, Google Adwords і веб-аналітику. У процесі ви розберете і доведете до розуму власний проект, навіть якщо до цього взагалі не знали, що таке Яндекс.Директ.

 • Книга Іллі Цимбаліста “Стратегія запуску Яндекс.Директ 2020″

З неї ви дізнаєтесь прибуткові стратегії реклами, спосіб отримати більше покупців за меншу ціну. Витягти гроші як фахівця з цього посібника просто. Вивчаєте все напам’ять. Тестуєте на партнерці або якому-небудь продукті. Потім залучаєте хорошими результатами замовників.

Підручник коштує 1 000 руб.

 • Інтернет-маркетинг від GeekBrains

Навчальна програма підійде тим, хто не знає, що робити зі своїми знаннями після випуску. Онлайн-університет обіцяє працевлаштування у себе або партнерів. Плюс вам видадуть диплом. А ще за час навчання ви зробите 4 проекту. Є блок конкретно по Директу. Але тут ви будете вивчати весь маркетинг з нуля. А це і соцмережі, і веб-аналітика. Так що після закінчення зможете працювати на одній з 4 спеціальностей або навіть поєднувати:

 • інтернет-маркетолог,
 • email-маркетолог,
 • трафік-менеджер,
 • контент-менеджер.

Місяць обійдеться в 12 500 руб.

Платні офлайн

Якщо ви схильні відкладати справи на потім і спочатку дивіться уроки в інтернеті, а потім запускаєте, то раджу відвідувати курси очних занять. Ще корисні знайомства заведете. Просочитеся атмосферою маркетингу. Ось кілька хороших з тих, що я знаю.

 • Просування на мільйон

Це індивідуальні або групові заняття в Москві від Seopro. Під контролем фахівця ви пройдете весь шлях підготовки: від створення креативу до зниження ціни кліка і підвищення ефективності.

 • Курси Яндекс.Директ від “Специалист.ги”

Це набір різних навчальних програм. Їх вартість теж відрізняється. Наприклад, навчання основам веб-аналітики можна купити за 5 990 руб. і пройти за кілька днів. А от повне освоєння маркетингу вийде в 153 690 руб. і займе 352 академічних години.

Вчителі – практики зі стажем більше 10 років в продажах.

 • Яндекс.Директ – ефективна контекстна реклама

Допомагає швидко схопити базу, без якої будь-яка РК провалиться. Ви навчитеся налаштування і створення працюючих креативів, прогнозуванню бюджету та аналізу конкурентів. Вартість 8 академічних годин – 8 437 руб.

 • Навчання налаштуванню Яндекс.Директ з нуля в ArtWork

Воно зосереджено на отриманні прибутку. Поєднання 20 % теорії і 80 % практики допомагають засвоїти знання. Вони не вилетять через 2 дні після вивчення. Ті, хто не упевнений, можуть сходити на безкоштовний майстер-клас. Заняття проводять в Москві.

 • Контекстна реклама – підготовка професіоналів у MyAcademy

Навчає розробці прибуткових оголошень, управлінню вартості кліка та інших плюшок, без яких нереально стати інтернет-маркетологом. Очна версія коштує 31 500 руб. і відкривається, коли набирається 17 студентів.

 

 • Курси навчання Яндекс.Директ від А до Я

Це не тільки можливість освоїти контекстну рекламу. Якщо ви хочете заробляти на ній, але не знаєте, куди податися, RA School візьме кращих студентів до себе або порекомендує партнерам. Також вони порадять, як скласти резюме, щоб взяли на роботу. Ціна – 9 900 руб. Можна розбити по частинах.

 • Навчання Яндекс.Директ в московській школі

Ведеться на основі вашого проекту. Знання з кожного уроку ви застосовуєте на ньому. Ви зрозумієте, як влаштована контекстна реклама, і почнете будувати ефективні стратегії. Повний курс для початківців і просунутих можна купити за 25 000 руб. Якщо ви вже вчилися десь, але виникла проблема, є разова консультація за 2 500 руб.

Висновок

З допомогою цих курсів ви навчіться запускати ефективну рекламну кампанію. Уникнете типових помилок. Якщо ви хочете заробляти на налаштуванні більше, спробуйте вивчити інтернет-маркетинг в цілому, пройдіть курси з реклами. Зараз часто шукають всемогутніх рекламників, які знають відразу кілька контекстних мереж і SMM.

А скільки ви хочете заробити на рекламі? Вже пробували щось? Діліться досвідом в коментарях. Обговоримо. Допоможу вирішити ваші труднощі.

Ви можете заробляти в інтернеті. І ми вам в цьому допоможемо. Просто підпишіться і отримуйте корисні добірки, уроки кілька разів на тиждень.

До швидкої зустрічі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.