30+ корисних сервісів для роботи і просування в Instagram

Поширити

За кілька років ми зібрали для вас величезну керівництво по Instagram, де відповіли практично на всі питання щодо використання цієї соцмережі і просування свого профілю. Ми розповідали про десятки корисних програм, програм і сервісів для Instagram, які я вирішив сьогодні зібрати і об’єднати в одному місці, щоб вам було зручно знаходити.

З кожним роком з’являється все більше корисних інструментів, про які багато хто не знають, а тому не використовують. У цій добірці ви знайдете все саме необхідне та актуальне на сьогоднішній день. Ми постійно стежимо і оновлюємо список.

Зміст

 • Створення мультиссылки
 • Біржі реклами
 • Аналіз і статистика акаунтів
 • Планування публікацій (автопостинг)
 • Розкрутка і просування
 • Керування повідомленнями і коментарями
 • Обробка фотографій
 • Створення “живих” фотографій
 • Обробка відео та накладення музики
 • Обробка Stories
 • Створення інста-лендингов

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Створення мультиссылки

В Instagram можна додати тільки одну активну посилання в профілі. Це незручно, якщо ви хочете розповісти про кілька своїх продуктах або послугах, поділитися контактами та посилання на соціальні мережі, дати більш об’ємну інформацію про себе.

Тому були придумані спеціальні сервіси (розгалужувачі посилань), які дозволяють легко створювати міні-лендінгем (сайти-візитки) для мобільних пристроїв, перенаправляють користувачів на потрібну інформацію.

Taplink – самий популярний сервіс для створення мультиссылки. Проста настройка, зрозумілий інтерфейс. Можна налаштувати інтернет-магазин та прийом оплати. Є статистика по кліках і переглядами.

Ylink (промо-код на знижку permblinov) – дозволяє зробити більш розширений профіль, додати інформацію про товари, продукти, співробітників, відгуки, форми, контакти.

Біржі реклами

Біржі, за допомогою яких ви можете знаходити акаунти з відповідною аудиторією для реклами.

EpicStars – біржа прямої реклами у блогерів. Зручний інтерфейс для пошуку і оцінки цільової аудиторії. Безпечна покупка реклами через біржу.

StoriesGain – унікальна біржа реклами в сторіс. Швидко аналізує десятки акаунтів і масово закуповує у них рекламу. Розміщення реклами від 2 рублів.

GetBlogger – ще одна біржа, яка знаходить акаунти блогерів з потрібною цільовою аудиторією і закуповує у них рекламу.

08.11.2019 465 7 кращих бірж реклами в ИнстаграмеСделали огляд бірж для купівлі та продажу реклами в Instagram. Розповіли про розцінки і умови для рекламодавців і блогерів.

Аналіз і статистика акаунтів

Сервіси для оптимізації і поліпшення акаунтів. Збирають статистику за різними показниками та мають ряд функцій, що полегшують роботу.

LiveDune – аналіз акаунтів перед купівлею реклами. Аналізує аудиторію і перевіряє на накрутку.

Instahero – аналізує передплатників профілю і допомагає очистити неактивну аудиторію. Можна автоматично і вручну видаляти передплатників.

SpamGuard – захист від ботів і чистка шкідливих передплатників. Сервіс видаляє рекламні та спамний акаунти, які погано впливають на охоплення посад і просування.

Feedspy – аналізує акаунти і контент в Instagram та інших соцмережах. Шукає вірусні пости.

Picalytics – показує ботів і підозрілі підписки облікового запису.

Планування публікацій (автопостинг)

Сервіси, що допомагають складати контент-план і налаштовувати відстрочені публікації постів.

Postingram – автопостинг з простим зручним інтерфейсом. Нічого зайвого, тільки основні функції.

SmmPlanner – сервіс автопостинга. Безкоштовного місячного ліміту вистачає, щоб планувати пости для 1-2 акаунтів.

Postmypost (купон зі знижкою для реєстрації HqklVC) – автоматизація роботи з контентом. Дозволяє вести листування в директ в комп’ютера, відстежувати і відповідати на коментарі та публікувати один пост в кілька соцмереж.

Паразайт – має всі стандартні функції автопостинга. Плюс є можливість вести переписку в директе з комп’ютера.

22.04.2016 27 196 Автопостинг в Instagram: 5 кращих сервисовКак зробити, щоб посади автоматично публікувалися в потрібний час.

Розкрутка і просування

Технологія массфолловинга – це один із способів залучення живих передплатників у Инстаграме. Існують сервіси, що допомагають імітувати активність у записі, тим самим привертаючи до нього увагу цільової аудиторії.

InstaPlus – сервіс массфолловинга, масслайкинга і масслукинга. Створює власну активність у записі і привертає увагу тільки живих передплатників.

Bosslike – швидка накрутка передплатників, лайків і переглядів. Найдешевші ціни.

Tooligram – массфолловинга з різними інструментами для просування облікового запису.

Likemania – автоматично створює активність під вашими новими постами і історіями.

11.11.2015 207 719 Як накрутити живих передплатників у Инстаграме: поради, інструкції щодо ефективної накрутці і ТОП-5 сервисовВсем привіт. На зв’язку знову Василь Млинців і сьогодні я…

Керування повідомленнями і коментарями

Спрощують взаємодію та діалоги з передплатниками. Активують ряд функцій, які неможливо зробити з комп’ютера через офіційний сайт Instagram.

Leadfeed – автоматичне розсилання повідомлень у відповідь на підписку. Таким чином можете дарувати знижку новим передплатникам або розповісти про актуальні акціях, конкурсах. Корисний маркетинговий інструмент.

iDirect – розсилка повідомлень в директ Instagram. Дозволяє вести переписку в директе з комп’ютера і відстежувати коментарі до постів.

StarComment – сервіс, який відстежує коментарі у всіх популярних соціальних мережах.

Обробка фотографій

Фоторедактори, допомагають обробити зображення і зробити його більш привабливим для читачів.

PicsArt (Google Play / App Store) – додаток для створення і накладення різної графіки. Робить колажі і стікери, накладає фільтри і ефекти, має шаблони постів і сторіс.

VSCO (Google Play / App Store) – професійне редагування фото. Великий асортимент фільтрів і ефектів, що дозволяють зробити фото більш художніми, живописними і виразними.

Lightroom (Google Play / App Store) – потужний фоторедактор від Adobe. Має купу класних інструментів для поліпшення якості знімка.

Snapseed (Google Play / App Store) – програма для ретуші, розроблену Google. Покращує якість фотографій і прибирає з них зайве.

Avatan (Google Play / App Store) – спрощений фоторедактор для ретуші фотографій.

Canva (Google Play / App Store) – додаток для створення графіки. Дозволяє створювати банери та наносити гарний текст на зображенні. Також має онлайн-редактор для комп’ютера.

AppForType (Google Play / App Store) – додає написи до зображень. Великий вибір шрифтів.

Typorama (Google Play / App Store) – текстовий фоторедактор, що дозволяє створювати стильні текстові елементи і накладати їх на фото.

Insta Size (Google Play / App Store) – найпростіший фоторедактор. Уміє розбивати одне велике зображення з кадрів.

Price Tags (App Store) – додаток для тих, хто займається продажами і інтернет-магазинами в Instagram. Робить красиві наклейки з цінами на фотографії.

25.11.2019 286 Як обробити фото для Инстаграма: огляд кращих програм для редагування снимковПривет, друзі. Ми дивимося на чужі красиві профілі в соціальних…

Створення “живих” фотографій

За допомогою спеціальних інструментів у цих програмах ви можете створювати (оживляти) фото з анімованими ефектами. Наприклад, зробити пливуть хмари або протягом води.

StoryZ (Google Play / App Store) – просте і зрозуміле додаток, за допомогою якого легко оживити фото. Підійде для новачків.

Plotaverse (Google Play / App Store) – неймовірні ефекти, що вносять чари в нудну реальність.

Обробка відео та накладення музики

Instagram все більше популяризує відеоформат, дав можливість завантажувати ролики до 1 хвилини, з’явилися сторіс і IGTV. Щоб легко обробляти і монтувати відео з телефону, існують спеціальні програми.

Cute Cut (Google Play / App Store) – повнофункціональний відео редактор. Можете обрізати відео, робити переходи і накладати різні ефекти.

ImgPlay (Google Play / App Store) – робить слайд-шоу і короткі гифки з відео.

Lomotif (Google Play / App Store) – популярний додаток для додавання музичних ефектів на відео. Можна додавати музику з каталогу і завантажувати свою.

InShot (Google Play / App Store) – програма для накладення музики на відео.

Обробка Stories

Для обробки вертикальних відео в Stories теж є класні програми. Зробіть свої історії ще яскравіше і привабливіше.

Unfold (Google Play / App Store) – відеоредактор з різними ефектами і можливістю додавати написи.

CutStory (Google Play / App Store) – дозволяє нарізати відео спеціально для сторіс за 15 секунд і відразу обрізати непотрібні кадри.

StoryArt (Google Play / App Store) – сотні шаблонів і фільтрів для створення історій.

Створення інста-лендингов

InstGrid (додаток для Андроїд) – дозволяє розбивати одне зображення на кілька кадрів і завантажувати їх в профіль у вигляді цілої картинки.

IG Grids (додаток для iOS) – просте і зручне додаток для iPhone, яке так само вміє розбивати одне зображення на кілька кадрів.

На сьогоднішній день це кращі програми та сервіси для Instagram. У коментарях ви можете поділитися своїми відгуками і розповісти, якими з них ви користуєтеся.

Якщо вважаєте, що якийсь корисний сервіс або додаток я пропустив, то обов’язково пишіть, я додам його в список.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.