Дякуємо читачів за перший коментар

Поширити

Як зробити сторінку «спасибі за коментар» і перенаправлення коментатора на неї? Робиться це дуже легко з допомогою простої функції за 5 хвилин.

Установка функції перенаправлення

Першим ділом, потрібно створити нову сторінку й опублікувати її. Далі знаходимо файл function.php зовнішній вигляд —> редактор або через пряме з’єднання FTP з хостингом і вставляємо туди простий код перенаправлення на сторінку після першого коментаря:

function redirect_first_time_commenters( $url, $comment ) {
// get count of user comment
$comment_count = get_comments( array( ‘author_email’ => $comment->comment_author_email, ‘count’ => true ) );
// if this is the user first comment, redirect to the “Thank You” Page
if ( 1 == $comment_count ) {
$url = ‘https://site.ru/thank-you-page/’;
}
return $url;
}
add_filter( ‘comment_post_redirect’, ‘redirect_first_time_commenters’, 10, 2 );

Замінюємо адресу в рядку коду на адресу щойно створеної сторінки:

$url = ‘https://site.ru/thank-you-page/’;

Я замінив на свій:

$url = ‘https://iklife.ru/spasibo-za-kommentarij’;

Найпростіший варіант зробити перенаправлення після першого коментаря і не потрібно встановлювати додаткових плагінів, які будуть вантажити блозі. Якщо виникнуть труднощі, пишіть мені або в коментарях.

Що написати на сторінці «спасибі за коментар»?

1. Подяку за те, що читач не полінувався залишити коментар. Трохи теплих слів на його адресу. Бажано додати зображення або анімацію.

2. Розповісти в двох словах про блозі, про що він, що корисного для себе може знайти читач. Можна також розповісти трохи про себе.

3. Подарувати що-небудь і розповісти про вигоду, яку отримає читач, підписавшись на оновлення. Зробити просту форму підписки, бажано в один клік — ввести e-mail і натиснути кнопку.

Можливі подарунки: книжка; навчальні курси; корисна програма; безкоштовний доступ до якихось платним матеріалів; знижки на продукти і послуги; невелика інструкція, вирішальна актуальне питання.

4. Можна додати міні-гру, після вдалого проходження якої, буде доступне посилання на отримання подарунка, одного разу зустрічав таке, цікава замануха.

5. Зробіть можливість коментування на цій сторінці. Щоб автор першого коментаря ще міг відповісти на вашу вдячність і сказати вам спасибі за подарунки.

Більше поки немає ідей. Друзі, поділіться: кому що подобається в таких сторінках, коли ви на них опиняєтеся?

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.