Докладний огляд хостингу Таймвеб – тарифи і можливості + особистий відгук

Поширити

Доброго дня, дорогі читачі!

Як часто ви чули про хостинг Таймвеб? Останнім часом все вебмастери тільки про нього й говорять, адже цей сервіс дійсно виділяється на тлі інших. Виділяється в хорошому сенсі: власна панель управління, широкі можливості по налаштуванню, грамотна і ввічлива технічна підтримка та багато іншого. Все це характеризує Timeweb, відмінний сервіс для професіоналів.

У цій статті я розповім вам про цю компанію докладно, поділюся як особистим досвідом, так і досвідом інших вебмайстрів, знайомих мені, які також віддають перевагу цьому чудовому сервісу.

Зміст

 • Трохи про самому хостингу
 • Тарифи
  • Віртуальний хостинг
  • VPS/VDS
  • Хостинг для 1С-Бітрікс
  • Хостинг для CMS
 • Створення облікового запису
 • Панель управління
 • Висновок

Трохи про самому хостингу

Timeweb – сервіс, який пропонує послуги віртуального хостингу, VPS/VDS, 1С-Бітрікс і хостингу CMS. Він відрізняється якістю і низькими цінами. Багато вебмастери, власники ігрових серверів, професійні власники інтернет-майданчиків віддають перевагу Таймвебу. Як я вже сказав, це пов’язано з найвищою якістю надання послуг.

Кілька років тому чутки про цю хостинг-компанії тільки починали з’являтися. Хоча компанія працює з 2006 року, ніхто толком не знав, що це таке, чому такі гарні відгуки і чи варто взагалі довіряти цьому онлайн-сервісу. Нерозуміння тривало недовго, вже зі старту роботи контори по всьому інтернету почали з’являтися позитивні коментарі.

Але не все так гладко, конкуренти теж дізналися про Таймвеб і почали активну кампанію з очорнення репутації. На всіляких отзовиках стали з’являтися різко негативні коментарі, які виставляли роботу сервісу в дуже поганому світлі. Само собою, я допускаю, що й сам Таймвеб почав накручувати собі позитивні відгуки, сподіваючись таким чином заповнити втрати.

Тепер вже дуже складно судити про хостингах за відгуками. Немає абсолютно ніяких гарантій, що той чи інший відгук не проплачені конкурентами або самими власниками. Такі закони російського бізнесу і це дуже сумно.

Але у мене є особистий досвід використання цього хостингу. Завдяки цьому я зміг сформувати власну думку щодо нього і в цій статті поділюся ним з вами.

Отже, Таймвеб – один з кращих російськомовних сервісів, який взагалі можна знайти. Він точно стоїть поруч з топовими російськомовними хостинг-компаніями і безумовно заслуговує вашої уваги.

На Timeweb у мене було 5 різних сайтів. Частину з них я продав, частина існує досі. Єдине, що мене засмутило за весь час використання (близько 1,5 років), так це підвищення тарифів на кілька десятків рублів. Інший досвід був суто позитивним.

Технічна підтримка завжди допомагала, сайти ніколи не падали, та й все інше було на рівні. Чого тільки варта можливість створення запланованих завдань. З їх допомогою можна значно підвищити власну ефективність і позбавити себе необхідності щодня робити рутинну роботу.

Давайте перейдемо до огляду самого хостингу. І почнемо ми з тарифів.

Тарифи

У кожному напрямку Timeweb має перелік тарифів. Кожен з них підходить якомусь конкретному клієнту. Тобто компанія намагається догодити не тільки професіоналам, але і простим користувачам сервісів. Зараз в сервісі є 3 види послуг: віртуальний хостинг, VPS/VDS віртуальна машина і хостинг для CMS. Поглянемо на кожну з них більш детально.

Віртуальний хостинг

Тут є 4 тарифу. Для одного невеликого сайту або блогу вистачить тарифу Year+. Всього 119 рублів в місяць при оплаті за рік і 159 – при щомісячній. Як бачите, майже у всіх тарифів є 3 резервних копії, цілодобова технічна підтримка, 10 ГБ для пошти та інші фішки, які показано на скріншоті. Відрізняється тільки місце на SSD, кількість сайтів, FTP-акаунтів і баз даних.

Загалом, кожен вебмайстер зможе вибрати собі найбільш підходящий варіант за цілком нормальною ціною. Дуже крутий особливістю я вважаю можливість у будь-який момент докупити якийсь окремий параметр.

Припустимо, ви взяли собі тариф Optimo+, де є обмеження в 10 ГБ місця на жорсткому диску. Але вам з якихось причин потрібно ще місце, а піднімати тариф до Century+ ви не хочете. У Таймвебе у вас є можливість докупити окреме кількість ГБ SSD і заощадити значну суму грошей. Те ж стосується і інших параметрів: кількість сайтів, баз даних. Їх теж можна збільшити окремо від решти без необхідності переходити на інший тариф.

Ви можете спробувати кожен тариф абсолютно безкоштовно протягом 10 днів. Дуже зручна послуга, яка допоможе вам зрозуміти, чи хочете ви далі користуватися даними хостингом або ж ні.

До речі кажучи, крім вищеописаних характеристик усі тарифи віртуального хостингу мають наступні особливості.

VPS/VDS

Ви можете орендувати окрему машину для своїх сайтів. Це буде повноцінний сервер з передвстановленою операційною системою, можливістю вручну встановлювати або видаляти компоненти (PHP, Python і т. д.), а також більш високою швидкістю роботи.

Тут же є конфігуратор. З його допомогою можна самостійно налаштувати параметри у відповідності зі своїми вимогами.

Хостинг для 1С-Бітрікс

Таймвеб є золотим партнером 1С-Бітрікс, тому він усіма силами просуває ці продукти. Тут є навіть окремий тарифний план, який може бути актуальним для людей, охочих використовувати цю CMS. Встановити Бітрікс можна і на звичайний віртуальний хостинг, однак при високих навантаженнях його може бути недостатньо.

Ціни, як бачите, не дуже кусючі, тому можна підібрати собі який-небудь з трьох тарифів.

Хостинг для CMS

Якщо ви хочете використовувати якусь окрему платформу, то цей варіант відмінно підійде для вас. Ціни – не такі й великі, але потужностей буде більше. Це означає, що і навантаження на сайт може бути вище. Поки доступно лише три: WordPress, Joomla, Drupal.

Для кожної CMS є два види тарифів: Старт, вартість якого 169 рублів, і PRO, де цифра вже 790, але і можливостей, природно, більше.

Всі тарифи мають цілком прийнятні ціни відносно середньоринкових. Потрібно обов’язково звертати увагу на цей фактор при виборі хостингу.

Створення облікового запису

Щоб працювати з хостингом, ми повинні створити обліковий запис. Переходимо в потрібний розділ (в моєму випадку – віртуальний хостинг), під обраним тарифом тиснемо на кнопку “Реєстрація”. Вискочить вікно, куди ми і повинні ввести необхідну інформацію. Її, до речі, не так багато.

Вводимо ПІБ, адресу електронної пошти, при бажанні логін та код партнера – 32112. При введенні коду будуть активовані знижки. Як тільки всі ввели, погоджуємося з умовами оферти і тиснемо на кнопку “Замовити”. Порівняно проста реєстрація.

Дані для входу в аккаунт будуть відправлені на ваш поштовий ящик. Увійдіть в панель керування хостингом, там буде стандартне вікно вводу логіна і пароля. Копіюємо їх з листа поштою, після чого натискаємо на кнопку “Увійти”.

Панель управління

Після того, як ми увійдемо в аккаунт, перед нами постане панель керування у всій красі. Ось як вона буде виглядати.

Зручна, розділена на розділи панель, яка допомагає грамотно управляти хостингом і своїми сайтами. Розглянемо найважливіші з них.

Домени і піддомени

У цьому розділі ми зможемо додавати або реєструвати домени і піддомени. Останніх – можна створити безліч.

Тут же можна перенести домен, якщо він був зареєстрований у інших компаній. Зручно і інтуїтивно зрозуміло.

Сайти

В цьому розділі будуть показані всі сайти, які ми створили через хостинг. Тут і відбувається саме створення сайту. Дуже просто і швидко.

Якщо натиснути на шестірню, то перед нами з’являться налаштування. У них можна розкидати параметри версії PHP, типу з’єднання (http або https), переадресації на якийсь конкретний домен і т. д.

Каталог CMS

З каталогу можна в кілька кліків встановити майже будь-яку популярну систему управління контентом. Є як безкоштовні, так і платні варіанти. Останні, природно, потрібно купити і це можна зробити прямо через Таймвеб.

Файловий менеджер

Вкрай корисна штука, якою я користуюся постійно. Файловий менеджер високої якості, який просто позбавляє потреби використовувати FTP-доступ.

Практично всі дії можна зробити через нього, та ще й швидше, ніж через ту ж FileZilla.

Бази даних MySQL

Тут створюються, видаляються і редагуються бази даних MySQL. Остання операція виконується за допомогою phpMyAdmin, який також є в цьому сервісі.

Пошта

А в цьому розділі відбувається настройка поштового клієнта для доменних імен. Зробити це досить просто, але процес налаштування потребує окремої уваги. У самого Таймвеба є докладний мануал.

Про всіх інших розділах ви також можете прочитати на офіційному сайті самого хостингу. Вони піклуються про своїх клієнтів, через що створюють велику кількість детальних інструкцій.

А якщо якийсь момент не був розглянутий у довіднику, то будьте впевнені, що при зверненні в технічну підтримку ви обов’язково отримаєте відповідь на своє питання.

Висновок

Ось такий він – цей хостинг Таймвеб. Сподіваюся, що цей невеликий, але досить докладний огляд допоміг вам зрозуміти, як там все влаштовано. Врахуйте, що я не намагаюся рекламувати Timeweb за рахунок інших хостингів. Впевнений, що в Рунеті є ще багато гідних сервісів, які складуть йому конкуренцію. Та й щоб сформувати правильне бачення, вам потрібно самостійно попрацювати з цією компанією. 10 днів безкоштовного тестового періоду допоможуть вам у цьому.

Якщо ви цікавитеся хостингами, заробітком на інформаційних сайтах, пошуковою оптимізацією і іншими суміжними темами, то я раджу вам курс Василя Блінова “Як створити блог”. На ньому ви не тільки навчитеся створювати круті сайти для заробітку, але і отримаєте емпіричні знання в області інтернет-маркетингу, копірайтингу і управління командою.

Всі аспекти і нюанси створення інформаційного проекту під монетизацію в 2018 році будуть розглянуті і донесені до вас в найбільш зручній та простій формі. Переходьте по наведеній посилання для отримання більш детальної інформації.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.