Голоси ВКонтакте: як їх купити або отримати безкоштовно

Поширити

Привіт, друзі!

Для багатьох фінансових операцій у ВК використовуються голоси – спеціальна внутрішня валюта, якою можна розплачуватися виключно на “території” соціальної мережі ВКонтакте.

Не так давно адміністрацією була закрита лазівка, за допомогою якої користувачі могли розжитися віртуальними грошима соцмережі на сторонніх сайтах, так що правила гри змінилися. Давайте розбиратися, як отримати голоси ВКонтакте.

Зміст

 • Як купити голоси
 • Як отримати безкоштовно
  • Спеціальні пропозиції соцмережі
  • Інші способи отримати голоси
 • Висновок

Як купити голоси

З 20 квітня 2018 року під ВКонтакте прибрали можливість передавати голоси одному. Аргументували це рішення тим, що функція не користувалася популярністю.

Однак ті користувачі, які коли-небудь купували голоси з рук або заробляли їх на сторонніх ресурсах, розуміють – заборона пов’язана ще і з тим фактом, що за допомогою передачі їх між користувачами можна було купити місцеву валюту в кілька разів дешевше офіційних розцінок.

У зв’язку з забороною, купити валюту не вийде ніде, крім офіційної майданчики. Просто тому, що ніхто не зможе зробити вам переклад. Тепер використання голосів обмежується лише їх покупкою в ВКонтакте і розтратою там же на подарунки, стікери і різні бонуси в іграх і додатках.

Поповнити баланс можна з допомогою однойменної кнопки в розділі “Платежі, підписки, переклади” на сторінці налаштувань вашого профілю.

На вибір пропонується чотири способи поповнення балансу:

 1. З допомогою банківської карти (Visa, MasterCard, Світ).
 2. Переказ з рахунку мобільного телефону.
 3. Використання однієї з популярних електронних платіжних систем (PayPal, Qiwi, WebMoney, Яндекс.Гроші і VK Pay, яка з’явилася зовсім недавно).
 4. Поповнення з допомогою готівки через платіжний термінал, який можна знайти в будь-якому супермаркеті.

При поповненні з використанням терміналу, електронних грошей або банківської карти, 1 голос обійдеться вам в 7 рублів. Якщо ж ви вирішили витратити гроші з рахунку мобільного телефону, то готуйтеся заплатити мінімум 10 рублів.

До мінусів використання телефону для поповнення балансу можна також віднести неможливість самостійного вибору необхідної суми поповнення.

З допомогою мобільного дозволяється купувати голоси тільки пакетами від 3 до 30 штук. Якщо візьмете більше трьох відразу, то отримаєте невеличку знижку, але навіть з урахуванням її ціна буде коливатися в районі 10 – 12 рублів. Це майже в два рази дорожче, ніж при оплаті тієї ж банківської картою.

Як отримати безкоштовно

Спеціальні пропозиції соцмережі

На одному з скрінів вище ви, напевно, помітили, пункт “Спеціальні пропозиції” в меню вибору способів поповнення балансу. У цьому розділі ви можете отримати голоси безкоштовно. Для цього потрібно буде виконати декілька завдань. Вас можуть попросити пройти гру до певного рівня або стати учасником якогось співтовариства.

Ось приклад одного із завдань, які доступні мені в розділі спеціальних пропозицій.

Після натискання кнопки “Перейти на сайт рекламодавця” я потрапив на сторінку браузерної гри. Це виявилося проста розвага з розряду “збери три в ряд”. Вже з перших раундів мені почали нав’язливо пропонувати купити платний аккаунт, але я і не очікував, що хтось віддасть мені так багато голосів за спасибі.

На досягнення другого рівня (з десяти необхідних) у мене пішло 40 хвилин. Враховуючи, що швидкість набору рівня буде зменшуватися, виконати завдання і отримати заповітні голосу можна буде приблизно за один тиждень, витрачаючи на гру 2 – 3 години в день.

При виконанні подібних завдань рекомендую відразу додати свій email або прив’язати гру до аккаунту в соцмережі в налаштуваннях гри, щоб не втратити досягнутий прогрес.

Врахуйте, що доступні спеціальні пропозиції у користувачів відрізняються в залежності інформації, зазначеної в профілі. У повнолітньої користувача, у якого багато друзів, а в особистої інформації зазначено велике місто, завдань буде більше, ніж у п’ятнадцятирічного жителя глибинки.

Є кілька причин, за якими у вашому списку спеціальних пропозицій може бути порожнім.

 • Ви зареєструвалися ВКонтакте зовсім недавно. Пропозиції з’являться через кілька місяців після реєстрації нового аккаунта, так що доведеться почекати.
 • Ви змінили особисті дані в профілі. У цьому випадку завдання пропадуть, поки модератор не перевірять інформацію на достовірність.
 • Всі завдання вже розібрали. Зайдіть трохи пізніше – нові завдання додають майже кожен день.

Інші способи отримати голоси

Самий зручний та надійний спосіб отримати голоси – це виконати завдання із спеціальних пропозицій, однак якщо ви вже довгий час чекаєте появи завдань, а у вас їх немає, то можна швидко заробити на спеціальних сервісах.

До введення заборони на передачу голосів між користувачами існувала величезна кількість майданчиків, на яких можна було заробити їх, виконавши завдання.

Деякі з цих сервісів закрилися, але більша частина змінила формат оплати. Тепер за виконання завдань ви отримуєте оплату в рублях. Після накопичення певної суми гроші можна вивести на електронний гаманець, а потім купити голоси в ВК.

По суті, сервіси, за допомогою яких можна заробити в інтернеті, не зовсім співвідносяться з темою статті, однак, я все ж перевірив один популярний сайт, на якому раніше можна було отримати голоси за виконання завдань.

Сервіс Роболайкер пропонує заробити, виконуючи три типи завдань:

 • підписатися на людину (додатися в друзі);
 • поставити лайк;
 • вступити в групу.

Для реєстрації на сайті необхідно вказати електронну пошту та адреса сторінки в ВК, а після підтвердити, що ця сторінка належить вам, поставивши лайк.

Тепер ви можете приступати до виконання завдань. Їх можна знайти на вкладці “Заробити монети”, на цій же сторінці є відео з інструкцією по виконанню завдань.

За лайк і підписку ви отримаєте одну монету, за вступ до групи – дві. Виглядає непогано, поки не зайдеш на сторінку виводу і не побачиш курс обміну місцевої валюти. Для отримання 15 рублів необхідно віддати 1 400 монет.

Щоб заробити 1 400 монет, потрібно вступити в 700 груп. Лайки я не вважаю, так як за них платять менше, та й у мене закінчилися завдання цього типу вже після двох поставлених лайків. Враховуючи час завантаження сторінки, на те, щоб вступити в співтовариство, необхідно мінімум 5 секунд.

Виходить, що для заробітку 15 рублів необхідно витратити щонайменше годину особистого часу. Перспектива не дуже приваблива, особливо, якщо взяти до уваги, що частина цих грошей піде на комісію за переведення на електронні гаманці і те, що за таку бурхливу активність можна отримати заморозку сторінки у Вконтакті.

Докладно розглядати аналогічні сервіси не стану, тільки наведу посилання на подібні ресурси, щоб було з чого вибирати. Всі вони працюють за одним і тим же принципом.

 1. Замовник дає завдання для накрутки показників співтовариства або особистої сторінки у ВК.
 2. Виконавці виконують завдання (ставлять лайки, підписуються, роблять репости і коментують запису).
 3. Сервіс бере гроші з замовника та передає їх виконавцю, стягуючи свою комісію.

Популярні сервіси для заробітку на виконанні завдань:

 • VKTarget – працює не тільки з ВКонтакте, але і з іншими відомими соцмережами;
 • QComment – завдання на соціальну активність і написання коментарів;
 • Prospero – тут, крім типових завдань в соціальних мережах, можна знайти більш складні завдання з написання відгуків, але і плата за них більш суттєва;
 • SocialTools – у цього сервісу хороша репутація і велика кількість доступних завдань.

Більше сервісів для заробітку на кліках ви знайдете в окремій статті.

Висновок

Як бачите, після однієї зміни в роботі соцмережі користувачі позбулися можливості купівлі голосів. Більше не вийде придбати їх з рук за півціни або продати їх таким же способом, також не вийде виграти їх в додатках або конкурсах, які проводилися в групах і пабликах.

Оптимальним варіантом отримання безкоштовних голосів були і залишаються спеціальні пропозиції. З їх допомогою можна з задоволенням і не напружуючись поповнити свій баланс. Зі сторонніми сервісами завдань я б не став зв’язуватися. Адже крім втрати часу, можна ще й профілю в ВК позбутися.

А як ви зазвичай отримуєте голоси? Використовуєте сервіси з завданнями та спеціальні пропозиції від ВК або бажаєте просто поповнити баланс в терміналі і не морочитися з виконанням завдань? Поділіться своїм досвідом в коментарях.

P. S. Обходьте стороною всі сайти, сервіси та програми, які обіцяють безоплатно відправити вам голосу в ВК. Нічим хорошим це не закінчиться.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.