Хто і як може отримати галочку в Инстаграме

Поширити

Вітаю, друзі.

Активні користувачі Инстаграма проходять кілька кроків для досягнення популярності. Спочатку вони вибирають тематику, оформляють профіль, вчаться красиво і цікаво подавати контент. Потім приходить час, коли користувач намагається залучити якомога більше передплатників на свою сторінку.

Поступово, при грамотному веденні запису, людина або підприємство стає досить популярним у своїй ніші. Після цього може виникнути питання, як отримати галочку в Инстаграме, тобто, як підтвердити справжність сторінки. Про це ми сьогодні і поговоримо.

Зміст

 • Що означає галочка біля імені
 • Хто може пройти верифікацію облікового запису
 • Як відправити запит на отримання галочки
 • Як збільшити свої шанси на отримання галочки
 • Як ще можна підтвердити свій аккаунт
 • Висновок

Що означає галочка біля імені

Найчастіше такий значок можна зустріти на сторінці зірок та інших відомих особистостей.

Ця синя галочка означає, що адміністрація Инстаграма отримала від людини копії документів і підтвердила його особистість. Основна мета цього символу – уникнути обману з боку шахраїв, які можуть видавати себе за відомого людини. Подивіться на скріншоті, скільки є фейкових сторінок за запитом “Ольга бузова”.

Природно, і знаменитостям, і їх фанатам важливо розуміти, що перед ними справжній профіль. Ніяких особливих привілеїв цей значок не дає, правила соціальної мережі залишаються єдині для всіх. Також ви не отримаєте захист від крадіжки пароля і злому сторінки.

Хто може пройти верифікацію облікового запису

На даний момент значок офіційної сторінки можуть отримати громадські діячі, актори, журналісти, політики, інші знаменитості і бренди. Це ті профілі, які, найімовірніше, будуть підроблятися для отримання прибутку або розповсюдження неправдивої інформації. При цьому немає гарантій, що людина або бренд отримав символ верифікації назавжди. Адміністрація Инстаграма залишає за собою право як давати, так і прибирати його з будь-сторінок.

Подати заявку на підтвердження автентичності запису може будь-який користувач соціальної мережі. У разі відмови можна спробувати знову через 1 місяць.

Як відправити запит на отримання галочки

Відкрийте додаток в мобільному телефоні і перейдіть у свій профіль.

Потім тапніте по значку меню і зайдіть в налаштування.

Знаходимо розділ “Запис”, підрозділ “Запитувати”.

У вікні потрібно заповнити поля:

 • ім’я користувача у соціальній мережі;
 • справжні прізвище та ім’я особи;
 • псевдонім, якщо він є. Наприклад, Вєрка Сердючка – це псевдонім, а справжнє ім’я – Андрій Данилко;
 • категорія аккаунта: новини/медіа, спорт, уряд/політика, музика, мода, розваги, блогер / лідер думок, бізнес/бренд/організація або інша.

Потім слід прикріпити копію документа, що посвідчує особу або відноситься до діяльності підприємства, наприклад, свідоцтва про реєстрацію або податковою декларацією.

Після заповнення форми натисніть на кнопку “Відправити” і чекайте відповіді адміністрації. Він може прийти через кілька днів.

Як збільшити свої шанси на отримання галочки

Щоб модератори серйозно поставилися до вашої заявки, треба працювати над своїм профілем та іншими каналами зв’язку з громадськістю. Ось, що може вплинути на отримання заповітного значка:

 • кількість реальних передплатників, їх активність, коментарі, лайки. Без популярності немає сенсу звертатися за підтвердженням сторінки. Якщо фоловерів менше 100 000, і вони рідко вступають з вами в діалог, то продовжуйте покращувати контент і показники профілю. Не варто використовувати накрутку, адміністрація може це відстежити.
 • оформлення шапки профілю. Це особливо важливо для компаній. Заповніть ім’я і біографію, додайте посилання на сайт, YouTube-канал, Twitter, додайте якісний аватар;
 • наявність відкритого аккаунта або бізнес-сторінки, якщо ви уявляєте якийсь бренд або компанію;
 • прив’язка Инстаграма до Facebook;
 • велика кількість передплатників на YouTube-каналі і в інших соціальних мережах;
 • поява на телебаченні;
 • як можна більше публікацій з вами, а не з природою, їжею і іншими речами;
 • не повинно бути закликів перейти в інші соцмережі і посилань в біографії;
 • наявність статті про вас в Вікіпедії.

Якщо є фейкові сторінки, які копіюють вас, покажіть їх адміністрації соціальної мережі. Можна прикріпити скріншоти до заявки або відправити їх в службу підтримки. Можливо, це спонукатиме їх видати вам символ унікальності. Також можуть допомогти ваші тісні взаємини з відомими брендами або людьми.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Як ще можна підтвердити свій аккаунт

Якщо ви поки не стали популярною особистістю, про вас не пишуть ЗМІ, а передплатників немає хоча б декількох десятків тисяч осіб, то шанси отримати знак верифікації дуже малі. Щоб показати своїм шанувальникам, що ви це ви, можна зробити наступне:

 • підтвердити свою сторінку в Facebook і прив’язати її до Инстаграму;
 • щодня викладати Історії, за якими ваші передплатники зрозуміють, що ви це ви;
 • розмістити у шапці профілю посилання на свій сайт, YouTube-канал або інший ресурс;
 • якщо є підозра на те, що хтось використовує ваше ім’я або бренд для своїх корисливих цілей, попередьте про це свою аудиторію.

Більше спілкуйтеся з фоловерів, показуйте відео зі свого життя і життя компанії, проводите прямі ефіри, і у них не буде сумнівів в автентичності вашої сторінки.

Можливо, ви зустрічали людей, які пропонують купити галочку в Инстаграме. Якщо у вас є гроші, з якими ви готові легко розстатися, можете спробувати взяти участь у такій афері. Але я не раджу цього робити. Найімовірніше, ці пропозиції роблять шахраї, які просто хочуть отримати гроші і нічого не дати натомість. І це в кращому випадку.

Також деякі люди пропонують скопіювати галочку зі сторінки якийсь знаменитості через HTML-код і вставити її в свій профіль. Цей спосіб можна реалізувати тільки для того, щоб зробити скріншот, на якому поряд з вашим ім’ям красується синя зірка. З таким же успіхом можна накласти малюнок в графічному редакторі. Крім вас, у Инстаграме її ніхто не побачить.

Висновок

Тепер ви знаєте, що потрібно зробити, щоб отримати галочку в Инстаграме. Справа ця непроста, адміністрація залишає за собою право відмовляти у верифікації сторінки без пояснення причин. Не турбуйтеся, продовжуйте працювати над своєю сторінкою, приносити користь людям і домагатися успіху. З часом ви зможете знову подати заявку і отримати заповітний знак унікальності, що підтверджує ваші досягнення.

Якщо у вас є що сказати по темі цієї публікації, або залишилися питання, пишіть їх в коментарях. Ми завжди відкриті для спілкування. Діліться статтею з друзями в соціальних мережах, якщо вона вам сподобалася, і підписуйтесь на нові корисні матеріали блогу iklife.ru.

Всього доброго і до нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.