Як безкоштовно скачати музику з Однокласників на комп’ютер і телефон

Поширити

Вітаю вас, читачі блогу iklife.ru.

Багато користувачів регулярно додають улюблені пісні на свою сторінку в Однокласниках, щоб прослуховувати їх в режимі онлайн. Поступово в базі соцмережі зібралося безліч аудіофайлів. Слухати їх можна безкоштовно, а от завантажити на свій пристрій – тільки за окрему плату, яка на даний момент становить 10 рублів за один файл.

Однак винахідливості нам не позичати, тому сьогодні ми розберемося, як скачати музику з Однокласників на свій пристрій, не витративши ні копійки.

Зміст

 • Розширення для браузера
  • OkTools
  • SaveFrom.net
  • Інші розширення
 • Як скачати музику без установки програм
 • Як скачати музику на телефон
 • Чому не виходить скачати музику
 • Висновок

Розширення для браузера

На мій погляд, це найбільш зручний спосіб завантажити аудіофайли з соціальної мережі безкоштовно на комп’ютер. По-перше, установка таких програм досить безпечна, так як при додаванні в магазин вони перевіряються на наявність вірусів.

По-друге, вони не вимагають введення облікових даних від аккаунта в соціальній мережі, тому немає ризику злому сторінки. Я розповім детально про двох програмних продуктах, які дозволяють швидко і зручно завантажувати файли з Однокласників.

OkTools

Це додаток доступний для Google Chrome, Opera і Яндекс.Браузера. На Mozilla Firefox воно, на жаль, перестала працювати. Я покажу, як його встановити і використовувати на прикладі Google Chrome. Переходимо в розділ розширень.

І потім переходимо в магазин.

Пишемо В рядку пошуку “OkTools”, знаходимо потрібний нам програмний продукт і натискаємо “Встановити”.

Дозволяємо додатком вносити зміни в роботу сайтів.

Коли установка завершиться, ви отримаєте відповідне повідомлення. Після цього зайдіть в Однокласники або поновіть свою сторінку. В інтерфейсі соціальної мережі з’явилася нова вкладка меню і ще кілька елементів, доданих OkTools.

Переходимо в розділ з музикою і бачимо, що поряд з піснями є зелена стрілочка. Натискаємо на неї, і починається завантаження вибраного файлу.

Якщо ви хочете вибрати кілька аудіозаписів, то відкрийте меню розширення, натиснувши на слово “Скачати”. Потім виберіть відповідну дію. Наприклад, я хочу вибрати кілька пісень.

Поруч з файлами з’явилися білі квадратики. Натискаємо на них і вибираємо потрібні треки, потім знову клікаєм по напису “Завантажити” і вибираємо пункт “Зберегти”.

Переваги даної програми для скачування музики з Однокласників:

 • швидкий вибір і завантаження треків;
 • можливість вибрати 1 або кілька файлів;
 • збереження назви пісень, їх легко знайти на своєму пристрої і не потрібно перейменовувати.

На мій погляд, це одне з найкращих рішень, до того ж воно дає додаткові можливості при спілкуванні в соціальній мережі. Скористатися ними можна, якщо зайти у відповідну вкладку меню.

SaveFrom.net

Це додаток доступний для Google Chrome, Opera, Яндекс.Chrome і Mozilla Firefox. Встановлюється вона точно так само, як і OkTools. Потрібно зайти в магазин розширень, написати в рядку пошуку назву та встановити програму.

Коли установка завершиться в панелі браузера з’явиться піктограма із зеленою стрілкою.

Тепер заходимо в Однокласники і відкриваємо розділ з музикою. Наводимо курсор миші на треки, і з’являється кнопка для скачування.

На відміну від OkTools за допомогою SaveFrom.net можна викачувати тільки по одній аудіозаписи. Зате це розширення дозволяє зберігати аудіо – і відеофайли не тільки Однокласників, але і з YouTube, ВКонтакте, Vimeo, Facebook і інших сайтів.

Інші розширення

Є й інші схожі програми:

 • Skyload підходить до Opera, Яндекс.Браузеру Google Chrome і дуже нагадує OkTools;
 • OK Music розроблений спеціально для Google Chrome.

Ви можете вибрати будь-яке з цих рішень. Мені здаються найбільш зручними і OkTools SaveFrom.net. Випробуйте їх і поділіться своїми враженнями в коментарях.

Як скачати музику без установки програм

Це другий спосіб зберегти аудіозаписи на комп’ютер. Він не вимагає додаткового ПЗ, тільки браузер, трохи часу і сміливості, щоб не злякатися страшних слів в програмному коді веб-сторінки.

Отже, заходимо в розділ з музикою в соціальній мережі, знаходимо потрібну композицію і натискаємо в будь-якому місці екрану правою кнопкою миші. У меню вибираємо пункт “Переглянути код”.

Назва цієї функції може відрізнятися в різних браузерах, я показую на прикладі Google Chrome, але те ж саме можна зробити в будь-якому веб-браузері. Суть в тому, що нам потрібен код сторінки, щоб знайти адресу аудіофайлу на сервері.

В панелі вибираємо вкладку “Network”.

Тепер запустіть композицію, яку ви хочете завантажити. У вікні з програмою відкриється підрозділ “Media”, і з’явиться рядок такого виду, як на скріншоті. Якщо навести на неї курсор миші, то внизу спливе URL.

Натисніть на нього правою кнопкою миші і клацніть по напису “Open in new tab”.

Відразу відкриється провідник на комп’ютері для збереження файлу. Зверніть увагу, що назва складається з набору цифр і букв. Ви можете відразу перейменувати аудіозапис, щоб не втратити її.

Після цього, не закриваючи вікно з програмним кодом, можете запускати і завантажувати наступну композицію. Всі треки, які ви прослуховуєте, по черзі з’являються в таблиці.

Як скачати музику на телефон

Самий простий і безкоштовний спосіб – це зберегти аудіофайли на комп’ютер, а потім перекинути їх на смартфон. Жодного нормально працюючого додатка для завантаження пісень з Однокласників в мобільний пристрій я не знайшла.

Є ще варіант для телефонів на Android. Можна скачати програму-провідник, яка дозволить заглянути в пам’ять телефону і скопіювати файли з кешу, наприклад, ES Провідник або X-plore File Manager. Знайдіть додаток Play Маркеті, встановіть його і відкрити.

Потім потрібно зайти на карту пам’яті, папка може називатися, наприклад, “sdcard”. Далі, йдемо таким шляхом каталогів: “Android” – “data” – “ru.ok.android” – “cache” – “music”. В цій директорії будуть лежати файли з останніми прослуханими піснями.

Важливо: щоб файл цілком завантажився в тимчасову пам’ять, його потрібно прослухати до кінця.

Відзначте аудіозаписи пташками і скопіюйте їх у папку з музикою на телефоні.

Як бачимо, це досить трудомісткий процес, особливо якщо ви хочете отримати не один, а кілька файлів.

Є і третій шлях – офіційне додаток “Boom”. Його використання в мобільному пристрої коштує 149 рублів в місяць. З ним ви можете скачувати улюблені пісні у гарному якості. Є безкоштовний пробний період. Щоб скористатися цією програмою, відкрийте розділ з музикою в Однокласниках, натисніть на 3 точки поряд з будь-яким аудиотреком і виберіть “Завантажити”.

Потім натисніть на кнопку “Підписатися” і “Спробувати безкоштовно”.

Чому не виходить скачати музику

Якщо ви встановили програму для збереження аудіофайлів з соціальної мережі на комп’ютер, але не з’явилася кнопка для скачування, або пісня не вантажиться, то спробуйте наступні дії:

 • перевірте з’єднання з інтернетом;
 • оновіть вкладку;
 • подивіться, чи достатньо місця на пристрої.

Якщо це не допомагає, зверніться в службу підтримки програми для скачування музики.

Висновок

Прослуховувати музичні композиції онлайн у багатьох випадках дуже зручно, але іноді хочеться насолодитися улюбленими піснями, не заходячи в соціальну мережу. Для такого випадку добре мати добірку аудіозаписів у себе на комп’ютері і в телефоні. Також при необхідності їх можна скинути на флешку або будь-яке інше пристрій.

Якщо у вас виникли труднощі з установкою або роботою програм, пишіть в коментарях, можливо, я зможу допомогти. Також буду рада, якщо ви розповісте про своє улюбленому способі завантаження пісень з Однокласників. Давайте допомагати один одному і робити життя в інтернеті простіше і цікавіше.

Підписуйтесь, щоб не пропустити нові корисні матеріали блогу iklife.ru. У розділі про соціальних мережах вас вже чекає безліч цікавих статей. Читайте і відкривайте для себе нові можливості.

На сьогодні все. До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.