Як безпечно і швидко накрутити лайки ВКонтакте

Поширити

Вітаю, дорогі друзі!

Сьогоднішня тема стосується накрутки – я розповім, як накрутити лайки ВКонтакте безкоштовно і швидко. Зараз саме лайки, перегляди та коментарі є показниками залученості людей, що дуже важливо для відстеження зворотного зв’язку.

Але часто недостатньо просто мати цікавий контент для отримання сердечок. Тут на допомогу і приходять спеціальні програми і лайкеры. Ми розглянемо докладно, як це відбувається з допомогою популярного сервісу Bosslike.

Зміст

 • 7 кращих сервісів накрутки лайків в ВК
 • Визначення ризиків і особливостей
 • Для чого потрібна накрутка
 • Як накрутити лайки за допомогою сервісу Bosslike
 • Висновок

7 кращих сервісів накрутки лайків в ВК

Отже, варто довіряти лише сервісів, на яких можна купити лайки живих людей – за реальні гроші або за бали. Це досить безпечна стратегія, якщо при цьому не поспішати і не накручувати величезна кількість лайків відразу. Дійте розумнішими і робіть потроху, але щодня. Така стратегія дозволить вам зберегти аккаунт і впевнено розкручувати аккаунт або групу.

Ми розглянемо роботу з сайтом Bosslike. Є й інші платформи, що діють схожим чином, ось найпопулярніші і перевірені з них:

 1. Bosslike (кращий)
 2. VkTarget
 3. Likemania
 4. VkMix
 5. FastFreeLikes
 6. TurboLiker
 7. ВТопе

Визначення ризиків і особливостей

Слід розуміти, що автоматична накрутка лайків у ВК – ризиковане підприємство. ВКонтакте відстежує дії користувачів за спеціальним алгоритмом на предмет спаму і будь-яких автонакруток. У разі виявлення слід бан, тому якщо вам ваш профіль доріг, будь накрутку краще робити з запасний сторінки.

Найнадійніші з сервісів діють за принципом взаємодопомоги, коли живі люди виконують зі своїх профайлів завдання. Лайкнути певну сторінку, вступити в групу або зробити перепост.

Найгірше спробувати скористатися якимось експериментальним скриптом від недостовірного розробника. Навіть якщо пропозиція виглядає симпатично, лайк-машина знає свою справу і за 5 хвилин ви отримали 2 000 відміток, ці сердечка будуть проставлені від ботів.

Втрата репутації набагато гірше, ніж втрата фейкової сторінки. До того ж в гонитві за халявою і показниками через такі скрипти можна схопити вірус. Знову подумайте, воно вам треба?

З тих же причин онлайн-лайкеры не варті уваги, пропонують відмінний результат без реєстрації і без завдань миттєво. Згадайте, де найчастіше лежить безкоштовний сир.

Для чого потрібна накрутка

Для яких цілей може знадобитися накручувати лайки? Є кілька причин.

 • Для підтримки нового бізнес-аккаунта або аккаунта компанії, бренду, пабліка. На початкових порах це може допомогти, оскільки на порожні групи і нові сторінки підписуються неохоче. Природним чином зростання популярності йде дуже повільно, не у всіх є час і бажання чекати, поки розширення аудиторії відбудеться. Якщо популяризувати профайл – ваша мета, рекомендую дізнатися про інші способи розкрутки групи ВКонтакте.
 • До автоматизованих сервісів і партнерських сайтів звертаються для того, щоб підвищити продажі фізичних та інтелектуальних товарів. Здавалося б, навіщо, якщо автонакрутка приносить безліч ботів? Але, по-перше, все залежить від самого сервісу – можна вибрати таку площадку, де купуються лайки і коментарі живих людей. І, по-друге, незважаючи на відсоток ботів, інші люди будуть живими, вони можуть зацікавитися контентом.
 • Просування проектів, курсів, заходів. Для створення більшого охоплення організатори можуть вдаватися до допомоги додатків, щоб розкрутити свій продукт.
 • Зацікавленість в особистій популярності. Багатьом людям просто подобається отримувати нові сердечка під своїми записами або коли вони ставлять нове фото на аву. Настільки, що вони готові їх купувати або брати участь в програмах по взаємною піару.

 • Участь у конкурсах. Деякі намагаються виграти за допомогою накрутки, але це малоефективно, оскільки зазвичай організатори конкурсу відстежують нечесну гру.

Як накрутити лайки за допомогою сервісу Bosslike

По суті, Bosslike – це біржа, де реальні люди розміщують завдання з виконання елементарних дій. Це передплата, лайк на коментарі або фото, перегляд, перепост або іншу дію.

Як зробити з його допомогою собі або іншій людині приріст бажаних показників? Виконувати завдання! Ставте лайки на зазначений пост, вступайте до групи, підписуйтесь на людей і отримуйте за це бали.

Заходимо на головну сторінку сайту для накрутки. Без реєстрації не обійтися. Натискаємо на “Вхід”.

Переходимо на вкладку “Реєстрація” і заповнюємо дані.

На пошту прийде стандартне лист з підтвердженням. Після переходу за посиланням повертаємося до аккаунту.

Зліва бачимо список соцмереж, з якими можна взаємодіяти. Вибір різноманітний, але нас цікавить ВКонтакте.

Натиснувши на назву, розгортаємо список доступних завдань.

Вибираємо сподобалося дію для виконання або залишаємося на вкладці “Всі завдання”. Дивимося, що потрібно зробити і скільки пропонується балів.

Для того, щоб можна було виконувати завдання, потрібно прив’язати свій аккаунт, який повинен відповідати певним критеріям сайту.

Для ВКонтакте це:

 • наявність аватарки,
 • мінімум 5 фото з вашою участю,
 • 5 друзів,
 • 5 записів (не репостов).

Як можна здогадатися, це вимога встановлена для того, щоб фільтрувати ботоводов.

Щоб Bosslike прив’язав сторінку ВК до облікового запису в системі, достатньо виконати вхід vk.com з потрібного профілю. Все інше система зробить сама при натисканні кнопки “додати”.

Отримати бали можна й іншим шляхом, купивши потрібні дії за гроші. Для цього вибираємо на панелі управління вгорі “Купити бали”. На цій же панелі управління знаходяться всі найважливіші функції: встановлені вами завдання, швидкий перехід до загальної біржі завдань і постинг.

Опиняємося на сторінці поповнення рахунку і вибираємо, скільки хочемо отримати балів. Зауважте, що це відбувається через Яндекс.Касу.

Коли у нас є бали, ми можемо їх витратити на те, що, власне, і є об’єктом нашого інтересу сьогодні – лайки!

Переходимо на вкладку “Мої завдання”. Відразу з’явиться вікно налаштування нової задачі по накрутці.

Заповнюємо поля. У першому потрібно поставити “ВКонтакте”, правіше вказати тип дії – “Мені подобається”. Нижче вказати ціну за завдання і кількість лайків. Рекомендую відвідати вкладку з аналогічним завданням, щоб представляти приблизно, скільки варто ставити.

Далі найголовніше. Поле для посилання потрібно вставити адресу запису або фото, яку ви хочете забезпечити припливом свіжих сердечок. Де його взяти? Відкриваємо потрібний матеріал.

Відкриваємо повний варіант, щоб скопіювати адресу в адресному рядку і вставити в поле на сайті Bosslike.

Після того, як всі поля заповнені, натискаємо “Створити завдання”. Всі! За вказаними вами параметрами ви скоро отримаєте результат, а сума балів спишеться з рахунку.

Таким чином можна легко замовляти розкрутку будь записи на стіні або фотографії. І навіть зробити приємне одному або дівчині, якщо ця категорія подарунка для них цікава і бажана.

Щоб робити таку розкрутку з телефону, достатньо завантажити додаток Bosslike в Play Market або App Store і повторити описані дії.

Висновок

Накрутка лайків, передплатників і коментарів, як ви самі переконалися, може бути не тільки дуже легкою справою, але і безкоштовним.

Сподіваюся, що ця інформація піде на благо вашому просуванню. Не забувайте про безпеку і поступовості дій, а також про те, що саме по собі просування не замінить популярності і нічого не говорить про якість послуг, товарів або контенту на сторінці або в групі.

Я прощаюся, але тільки до наступної статті. Удачі і нових висот у просуванні!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.