Як дізнатися адресу електронної пошти – свій чи чужий

Поширити

Доброго часу доби, дорогі читачі iklife.ru.

У цій статті я розповім про те, як дізнатися адресу електронної пошти, якщо ти його забув. Також я розповім про те, де шукати email-адреси різних сервісів, компаній або навіть сторонніх людей, до яких ви хочете звернутися. Стаття орієнтована на новачків, тому більш досвідченим користувачам вона навряд чи буде цікава. У будь-якому випадку, я постараюся докладно розповісти про всі тонкощі даної теми, підкріпивши це все реальним досвідом. Давайте починати!

Зміст

 • Як згадати свою адресу електронної пошти
  • Gmail
  • Яндекс
  • Mail.ru
  • Інші поштові сервіси
 • Як дізнатися чужий поштова адреса
  • Вручну
  • Онлайн-генератори email
  • Автоматичні пошуковики
  • Інші способи
 • Висновок

Про те, що таке електронна пошта, ви можете почитати в окремій статті. Там я докладно розглянув найбільш популярні поштові сервіси, принципи їх роботи і разом з цим розповів, як створити поштову скриньку. Якщо ви вперше стикаєтеся з такою технологією, то я рекомендую в першу чергу звернути увагу саме на ту статтю.

Цей же матеріал потрібен для людей, які вже колись працювали з поштовими сервісами, просто з якихось причин забули свій власний адресу і не знають, як його відновити.

Як згадати свою адресу електронної пошти

Майже в кожному поштовому сервісі є можливість відновлення даних для входу. Слідуючи простим інструкціям, ви зможете “згадати свою адресу електронної пошти. Для цього вам може знадобитися номер телефону, зазвичай до нього прив’язується поштовий аккаунт.

Gmail

Для початку я розповім вам, як згадати свою пошту, якщо ви використовуєте Gmail. Для цього необхідно перейти до форми введення адреси електронної пошти та пароль.

Необхідно клікнути по напису “Забули адреса ел. пошти?”, після чого система перекине вас до інструкції по відновленню. Вам буде запропоновано кілька варіантів, які можуть допомогти відновити забутий адресу.

Якщо бути більш точним, тут їх всього два. Ви можете відновити адресу електронної пошти за телефонним номером або резервного адресою, яку ви вказували при налаштуванні.

Вам прийде перевірочний код, який необхідно ввести в поле далі. На цьому відновлення закінчено – сервіс запропонує вам додатково поміняти пароль або виконати якісь інші дії.

Яндекс

Як і у випадку з Gmail, вам необхідно перейти на офіційний сайт Яндекса, зайти в розділ з поштою, форму введення логіна і пароля.

Тут необхідно клікнути по напису “Не пам’ятаю логін”. Врахуйте, в Яндексі для входу в свій аккаунт ви можете використовувати логін, поштову адресу або телефон. Тобто якщо ви знаєте щось з цього, то можете спробувати ввійти в обліковий запис. Якщо ж ні, то продовжуємо – натискаємо на напис.

Процедура аналогічна – Яндекс попросить номер, який був прив’язаний до аккаунту.

Вводимо номер телефону, символи капчі, натискаємо на кнопку “Продовжити”. Цей варіант не завжди допомагає, адже в деяких випадках немає доступу навіть до номера телефону. Або ви його просто не пам’ятаєте. Але нічого, і тут є вихід.

Вам необхідно перейти на сторінку служби підтримки, конкретно на ту, де описана ця проблема. Там ви зможете створити звернення в технічну підтримку користувачів – оператори допоможуть вам “згадати” свою пошту за номером телефону, номер рахунку в Яндекс.Гроші, номером лічильника Яндекс.Метрики або сайту, на якому встановлений код метрики від цього аккаунта, ідентифікатор рекламної кампанії в Яндекс.Директе.

Слідуючи цим простим інструкціям, ви зможете відновити електронну адресу Яндекса.

Mail.ru

Згадати поштову адресу через вбудовані інструменти Mail.ru не вийде. Там є можливість тільки відновити пароль за умови, що ви пам’ятаєте сам логін. У нашому випадку цей варіант не підходить. Як же бути?

Я знайшов кілька рекомендацій, які можуть вам допомогти. Вони банальні, але тим не менш, деякі новачки можуть просто упустити це з уваги.

Отже, варіанти дій, якщо ви забули електронну скриньку Mail.ru:

 • якщо ви прив’язували ящик до номером телефону, то я рекомендую зайти в розділ з СМС і пошукати там – можливо вашу поштову адресу зберігається там. Як правило, його пишуть в повідомленнях, спільноти або якихось інших повідомленнях, які можуть бути пов’язані з вашою поштовою скринькою;
 • якщо ви використовували свій ящик на Mail.ru для спілкування з друзями або знайомими, то можна попросити їх пошукати в історії листування вашу поштову адресу. Спосіб, звичайно, не найкращий – доведеться напружувати інших людей. Але що робити, коли ящик терміново потрібен, а ніяких інших варіантів не залишається;
 • також ви можете спробувати згадати свою адресу через інші сервіси. Якщо на даний момент пристрій активно використовується, і ви не проводили повну очистку або не переустановлювали систему, то можна спробувати знайти свою пошту в історії браузера;
 • нарешті, ви можете спробувати самостійно згадати свій логін. Потрібно просто подумати і поперебирать варіанти. Можливо, ви використовували в якості логіна своє ім’я, прізвище і дату народження. Або нікнейм з онлайн-ігри або щось схоже. Можна методом перебору зайти в свій аккаунт.

Інші поштові сервіси

В інших поштових скриньках варіанти можуть відрізнятися. Може бути, вам доведеться зв’язуватися з технічною підтримкою. Або ж там передбачені спеціальні інструменти, які допомагають відновити доступ за номером телефону або резервному поштовою адресою.

Все буде залежати від конкретного сервісу. Десь доступ відновити дуже просто, десь доведеться доводити свою причетність до аккаунту – надавати різні документи і повідомляти якусь важливу інформацію.

У цій статті я розглянув три найбільш популярних сервісу. Вони використовуються в Росії і країнах СНД найбільш часто, тому докладно описувати інші сенсу немає. Якщо ви використовуєте пошту від Rambler, Yahoo, то вам необхідно скористатися інструкціями від цих сервісів.

Також ви можете звернутися в службу підтримки користувачів. Там вам все підкажуть і дадуть потрібні посилання. Якщо ніяких інших варіантів немає, то я рекомендую зробити саме це.

Як дізнатися чужий поштова адреса

Тепер я розповім про те, як дізнатися чужу пошту. Вона може вам знадобитися для зв’язку, повідомлення про помилку або повідомлення про якусь подію. Зазвичай обчислити поштова адреса не так складно. Деякі умільці взагалі примудряються вишукувати адреси через IP-адресу. Існують сервіси, які можуть вирахувати це.

Вручну

Для початку я розповім, як дізнатися адресу вручну. Представлені варіанти можуть видатися простими і банальними, але тим не менш.

 • Подивитися в розділі “Контакти”

Майже на кожному корпоративному сайті або навіть інформаційному блозі є такий розділ. У ньому, як правило, є форма для звернення або прямий адресу, за допомогою якого ви зможете зв’язатися з потрібною компанією або людиною.

Посилання на цей розділ можна знайти в футері (нижній частині веб-ресурсу), головному меню або сайдбарі (бічній панелі). Також ви можете скористатися пошуком, який є на більшій частині сайтів.

 • Дізнатися через WHOIS

Якщо ви маєте справу з сайтом, то адреса електронної пошти можна легко обчислити через WHOIS. Він, звичайно, буває прихованим, але ви все одно можете спробувати.

Для цього необхідно скористатися базами даних власників доменів. Їх досить багато, я наведу вам кілька штук:

 1. nic.ru/whois
 2. reg.ru/whois
 3. whois.icann.org

Функціонал подібних інструментів гранично простий. Вам необхідно просто зайти, ввести адресу сайту, далі сервіс видасть вам всі необхідні результати. Повторюся, дані WHOIS можуть бути приховані самим власником домену. Тому даний варіант не завжди допоможе визначити вірний електронну адресу.

Не можна забувати і про те, що сам домен може бути зареєстрований на лівий ящик. Таке трапляється дуже рідко і справедливо для інформаційних сайтів з якоюсь незвичайною тематикою. Тому, якщо ви хочете звернутися до такого вебмайстру з рекламною пропозицією, враховуйте, що WHOIS інформація або прихована, або недостовірна.

 • Дізнатися через шаблон

Якщо мова йде про корпоративний сегмент, то ви можете спробувати вгадати поштову скриньку через шаблон тієї компанії, з якою ви маєте справу. Наприклад, якщо працівник цієї компанії має адресу: [email protected], то ви цілком можете зрозуміти, що співробітник (шуканий вами) з ім’ям Іван Петров буде мати аналогічний електронну адресу – [email protected]. Тобто email можна дізнатися по імені та прізвища.

Це стосується практично будь-якої компанії. Якщо ви шукаєте робочий емейл, то такий варіант може виявитися самим робітникам і дієвим. Не завжди, але в більшості випадків.

Онлайн-генератори email

Генератори емейлів дозволять вам автоматично створити всі можливі варіанти адрес, використовуючи вхідні дані у вигляді імені, прізвища і домену (поштового сервісу), на який зареєстрована пошта. Можна використовувати й інші вхідні дані – інструмент просто створює всі комбінації, які тільки можуть бути.

Вам залишається додати їх в розсилку, щоб визначити правильний варіант.

Таких сервісів досить багато. Я наведу вам список найбільш популярних:

 • Guesser.email

Той самий сервіс, скріншот якого я показав вище. Ви вводите ваше ім’я, прізвище і домен поштового сервісу. Останній може бути будь – яким- хоч yandex.ru, хоч iklife.ru.

Далі інструмент підбирає для вас найбільш ймовірні комбінації email. Трохи нижче є зручне поле, звідки всі ці адреси можна скопіювати.

 • EmailGenerator.io

Ще один сервіс, який дозволяє вам підібрати всі можливі комбінації вхідних даних. На відміну від попереднього інструменту, може працювати відразу з двома доменами.

Тобто ви можете ввести звичайне доменне ім’я та альтернативне. Варіантів в кінцевому результаті буде більше.

Також даний сервіс може показувати вам стандартні варіанти емейлів: з Hotmail і Outlook. У Росії і країнах СНД ці поштові сервіси майже не використовуються, тому дані адреси ніякої цінності для нас не представляють.

 • Name2Email

Розширення для браузера, яке працює за тим же принципом, що і звичайні генератори email. Вам необхідно перейти на офіційний сайт, встановити його і почати використання.

Функціонал розширення заточений виключно під Gmail. Коли ви зайдете в поштовий сервіс і відкриєте редактор для написання листа, розширення почне пропонувати різні варіанти, складаючи ім’я, прізвище і домен.

При цьому в полі адреси ви повинні послідовно ввести наступні дані: ім’я, прізвище, домен (@domen.ru) – саме в такому вигляді. Після цього в поле нижче будуть показані результати роботи розширення.

Ви можете наводити курсор на кожний пункт, щоб побачити власника цього email. Дані про власника беруться з відкритих профілів Google+. Тому, якщо у людини немає профілю в цій соціальній мережі або цей профіль прихований, то інформації ви не отримаєте.

Більш докладно про це плагіні ви зможете прочитати на офіційному сайті.

Автоматичні пошуковики

З допомогою таких сервісів ви зможете шукати емейли, використовуючи ім’я, прізвище і домен поштової скриньки. Від простих генераторів такі сервіси відрізняються тим, що вони дійсно шукають валідний email, в кінці видаючи вам результат. Причому цей результат може складатися з одного імені або прізвища. Можуть використовуватися самі незвичайні варіанти.

 • VoilaNorbert

Англомовний сервіс-пошуковик, який допоможе за вхідними даними визначити справжній email цікавить вас людини. Для цього ви повинні перейти на сам сайт, створити там акаунт. Після цього ви отримаєте доступ до самого функціоналу.

Однак для безкоштовного використання тут є ліміт – всього 50 перевірок. За решту доведеться заплатити.

У сервісі є й інші інструменти. Також є розширення для браузера, яке можна буде використовувати для пошуку email-адреси різних компаній або простих користувачів.

Більш детальну інформацію про цьому сервісі можна отримати на офіційному сайті.

 • Hunter.io

Ще один крутий сервіс, який дозволяє вам шукати поштові адреси. Для цього вам необхідно зайти на сам сайт, ввести там доменне ім’я тієї компанії, яка вас цікавить, після цього інструмент почне пошук всіх емейлів, які пов’язані з цим доменом. Він зможе отримати контактні дані, спробує просканувати відкриті джерела і після цього видасть вам результат.

Також тут є розширення, яке значною мірою полегшує роботу з сервісом. Ви так само зможете шукати контактні дані на ресурсах компаній, отримувати всю необхідну і важливу інформацію. Наприклад, ви зможете побачити “рівень довіри” до поштовою адресою. Якщо є певні ризики, інструмент одразу ж сповістить вас про це. Але іноді трапляються збої, і Hunter позначає цілком собі нормальні поштові адреси як підозрілі.

У будь-якому випадку, Hunter безумовно заслуговує вашої уваги. Якщо ви хочете дізнатися більше, то рекомендую перейти на офіційний сайт по посиланню вище.

 • AnyMailFinder

Сервіс, який працює за принципом генератора Email. Вам потрібно ввести ім’я, прізвище, домен. Після цього сервіс почне генерувати можливі поштові адреси, заодно він буде перевіряти їх правильність, використовуючи відкриті джерела.

На жаль, цей інструмент не дає якийсь детальної інформації по емейлу. Він просто покаже, що ця адреса використовується людиною, більше нічого. Вам залишиться або самостійно написати на цей email, або ж перевірити його через якісь інші інструменти.

Використання цього функціоналу обійдеться вам в 19 доларів щомісяця. При цьому у вас буде квота – 1 000 емейлів в місяць.

Але тут є і можливість безкоштовного використання. Квота становитиме 20 адрес за день. Зараховуються тільки валідні адреси – якщо сервіс видасть помилку, то одиниця квоти не буде витрачена даремно.

Інші способи

Для пошуку валідних емейлів ви можете використовувати і інші способи. Наприклад, ви можете використовувати спеціальні програми. Їх необхідно встановити на комп’ютер, після чого можна буде виконувати пошук. Не знаю, який сенс ставити собі додатковий софт, коли є непогані онлайн-інструменти.

Також я не згадував деякі сервіси автоматичного розпізнавання адрес, застарілі генератори і т. д. Їх використання просто не має сенсу, тому що багато з цих програм вже давно втратили свою актуальність або взагалі не працюють.

Якщо ви знаєте який-небудь крутий сервіс для пошуку email – пишіть про це в коментарях.

Висновок

У цій статті я помістив великий пласт інформації. Спочатку я розповів про те, як згадати свій власний адресу, потім ми вже зосередилися на пошуку емейлу сторонніх людей.

У першому випадку все гранично просто: необхідно скористатися готовими покроковими інструментами для поштових сервісів або ж написати лист в технічну підтримку – там все розкажуть і підкажуть.

У деяких почтовиках немає вбудованої функції “вспоминанию” свого “мила” – тоді доведеться шукати адресу самостійно або писати в службу підтримки.

У другому випадку ми розглянули найбільш зручні сервіси та сайти – всі вони можуть допомогти знайти цікавлячу нас інформацію.

Я сподіваюся, що цей матеріал дав відповіді на всі ваші запитання. На цьому все, всього доброго.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.