Як дізнатися хто відписався від вас в Инстаграме, з допомогою додатків і сервісів

Поширити

Добрий день, друзі.

Коли ми знаходимо цікавий профіль Инстаграме, ми на нього підписуємося. Але проходить час, наші інтереси і цілі змінюються, деякі підписки стають неактуальними, і ми видаляємо їх. Так само роблять і інші користувачі.

Є і зворотна сторона питання. Якщо ви займаєтеся просуванням в цій соціальній мережі або просто намагаєтеся ділитися цікавим контентом і залучати якомога більше однодумців, то починаєте відслідковувати статистику свого профілю.

Ви аналізуєте активність аудиторії: лайки, коментарі, підписки. Звертаєте увагу на найбільш обговорювані теми і реакцію людей на ту або іншу запис. І, природно, в процесі роботи виникає питання: як дізнатися, хто відписався в Инстаграме вашого облікового запису. Адже це теж важливий показник для аналізу цільової аудиторії.

Зміст

 • Перший спосіб – без допоміжних засобів
 • Спеціальні сервіси і програми
  • Програми для телефонів
   • Followers – Unfollowers
   • Followers Analyzer for Instagram – Friends Tracker
  • Як побачити відписатися користувачів комп’ютера
 • Висновок

Перший спосіб – без допоміжних засобів

Цей варіант доступний всім користувачам без винятку. Якщо вас цікавить конкретна людина, та ви знаєте його нікнейм, то можете знайти його в Инстаграме і перевірити, підписаний він на вас, чи ні.

Якщо в шапці аккаунта є кнопки “Написати” або “Підписатися у відповідь”, значить, людина підписаний на вас. Якщо замість неї є напис “Підписатися”, то це не ваш читач.

Крім того, в будь-який час на особистій сторінці доступний перелік підписок і передплатників.

Можна вручну вести облік, дивитися зростає аудиторія або зменшується, копіювати дані в таблицю Excel і вивчати динаміку. Якщо це особистий обліковий запис, який ви використовуєте для спілкування з друзями і колегами, то виявити “втікача” буде нескладно.

Спеціальні сервіси і програми

Коли у вас більше 200 – 300 фоловерів, то вести облік підписок і відписок без допоміжних засобів дуже складно. Але і знайти хорошу працюючу програму не так-то просто. На те є причини:

 • адміністрація не дає доступ користувачам до такої інформації;
 • сервіси і додатки вимагають логін і пароль від облікового запису, а значить, їх використання може бути небезпечним;
 • якщо модератори соціальної мережі відстежать використання таких програм, профіль може бути заблокований.

Як бачите, справа серйозна. Багато сервіси закрилися, так як після оновлення Инстаграма, вони не можуть працювати. Зараз залишилося зовсім небагато програмних продуктів, які дозволяють подивитися, хто відмовився отримувати новини вашої сторінки.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Програми для телефонів

Це, на мій погляд, самий зручний і безпечний спосіб перевірити, хто анулював підписку на ваш аккаунт. Додатки, представлені в офіційних магазинах Play Маркет для пристроїв на Андроїд і App Store для Айфонів, як мінімум, перевіряються на віруси. До того ж є інформація про кількість скачувань та відгуки користувачів, за яким можна вирішити, чи варто використовувати програму.

Followers – Unfollowers

Це одне з популярних програм для відстеження підписок і відписок. Зайдіть в магазин і встановіть його на свій пристрій.

Потім програма попросить згоди з правилами використання.

Відкрийте програму і введіть свої облікові дані.

Проведіть пальцем по екрану і перейдіть на вкладку “Нещодавно відписалися”.

Тут можна побачити всіх останніх користувачів, які залишили ряди ваших фоловерів. Їх пошук і облік почнеться з моменту установки утиліти.

Крім цього, програма дозволяє подивитися:

 • невзаємні підписки, тобто тих користувачів, на яких ви підписані, а вони на вас немає;
 • взаємних фоловерів;
 • всіх передплатників;
 • “привидів” – тих читачів, які не залишили жодного лайка і коментарю;
 • всі ваші підписки;
 • останні коментарі під постами.

Ще одним плюсом є те, що можна не тільки подивитися статистику, але і швидко відписатися від непотрібних вам сторінок.

Followers Analyzer for Instagram – Friends Tracker

Ще одне вдале рішення. Встановіть його через магазин.

Потім відкрийте і введіть логін і пароль від аккаунта.

Це додаток володіє меншим функціоналом. Ви можете подивитися тих, хто взаємно на вас не підписався і тих, хто відмовився отримувати ваші новини.

Також можна налаштувати автоматичні лайки і масову відписку. Як і перший розглянутий нами продукт, програма почне облік відписок з моменту першого використання.

Є й інші схожі рішення для мобільних телефонів, такі як:

 • Followers Analyzer
 • Unfollowers For Instagram & Non Followers 2019
 • Reports+
 • Follow Track

Останні два додатки для пристроїв на iOS.

Я рекомендую встановлювати тільки ті програми, які є в офіційному магазині вашого пристрою. Не ризикуйте, використовуючи неперевірені сторонні розробки.

Як побачити відписатися користувачів комп’ютера

Більшість безкоштовних онлайн-сервісів, що дозволяють дізнатися, хто відписався від вас в Инстаграме, припинили свою роботу. Залишилися в основному платні продукти, які надають послуги накрутки передплатників і засоби аналітики.

На відміну від мобільного додатку, в таких онлайн-сервісах ви не побачите, хто саме відмовився від підписки, а тільки кількість підписантів і відписатися користувачів в динаміці.

Ці цифри потрібні не для того, щоб “наглядати” за своїми друзями, а щоб оцінювати роботу тих же сервісів накрутки і зацікавленість цільової аудиторії в контенті, який ви розміщуєте. Ці рішення для бізнесу. Ось кілька популярних варіантів:

 • Zengram,
 • Picalytics,
 • Statusbrew.

У цих продуктів є безкоштовний тестовий період, протягом якого можна оцінити якість і ефективність роботи. Використовуйте цю можливість, щоб знайти кращий сервіс для своїх цілей.

Висновок

Якщо ви хочете знати, хто саме відписався від вас, встановіть один із наведених у цій статті додатків на мобільний телефон. Щоб дізнатися кількість відписатися і підписалися за певний період, особливості своєї аудиторії, отримати дані про їх активності, використовуйте спеціальні онлайн-сервіси для накрутки і аналізу показників в Инстаграме.

Якщо є питання, пишіть, постараюся відповісти. Підписуйтесь на новини iklife.ru і отримуйте листи з самою цікавою і корисною інформацією про заробіток і спілкуванні в інтернеті.

Всього доброго, друзі. До нових цікавих постів.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.