Як дізнатися свій пароль від сторінки Вконтакті – всі способи

Поширити

Добрий день, читачі блогу iklife.ru.

Чим більше ми використовуємо соціальні мережі, тим більше занурюємося в їхні можливості і тонкощі налаштувань. Нещодавно ми розглядали тему, як дізнатися ID сторінки. Якщо ви ще не бачили цю статтю, але цікавитесь цим питанням, рекомендую прочитати. А сьогодні я розповім і покажу на прикладах, як дізнатися свій пароль у Вконтакті.

Безліч сайтів, на яких ми реєструємося, вимагають введення логіна або імені та секретного коду. Коли немає чіткої організації цих даних, їх легко втратити і забути.

Якщо не виходити з облікового запису ВКонтакте, а просто закривати вкладку, то сайт запам’ятовує параметри для входу і їх не потрібно кожен раз писати заново. Так можна заходити у ВК тривалий час. Але одного разу ви захочете потрапити на свою сторінку з іншого пристрою або браузера, і тоді доведеться напружити пам’ять.

Зміст

 • Можна подивитися пароль в профілі ВКонтакте
 • Як можна побачити зашифрований пароль
 • Як дізнатися пароль від ВКонтакте в браузері
  • Mozilla Firefox
  • Google Chrome
  • Opera
  • Яндекс Браузер
 • Відновлення облікового запису
 • Програми для пошуку паролів на ПК
 • Як дізнатися чужі облікові дані від ВКонтакте
 • Висновок

22.12.2018 13 799 Всі секрети і приховані функції ВКонтакте – ви і не підозрювали про такі можливості соцсетиЗдравствуйте! Я дуже радий, що ви вирішили прочитати цю статтю….

Можна подивитися пароль в профілі ВКонтакте

Здавалося б, повинна бути можливість побачити свій ключ в настройках сторінки, коли ви зайшли в соціальну мережу. Але такої можливості немає. Поміняти дані можна, але для цього потрібно знати поточні установки. Давайте переконаємося в цьому.

Заходимо в налаштування.

Навпроти пункту «Пароль» бачимо відомості про дату останнього оновлення і напис «Змінити». Натискаємо на неї. З’являється 3 графи для введення тексту, перша з яких передбачає знання поточного значення параметра.

Як бачимо, у своєму профілі можна подивитися цікаву для нас інформацію. Думаю, це не випадковість, а запобіжний захід, щоб її не міг отримати і використовувати чужий чоловік.

Як можна побачити зашифрований пароль

Якщо в браузері збережені логін та код від профілю ВКонтакте, їх заповнення може здійснюватися автоматично. Тоді на сайті vk.com ви бачите свій телефон або адресу електронної пошти, а в другому полі точки. Дізнатися, що ховається під ними можна через код елемента.

Для цього натисніть правою кнопкою миші на полі з точками і у випадаючому списку виберіть «Дослідити елемент». У вас ця напис може відрізнятися, важливо зрозуміти суть: нам потрібно подивитися програмний код цього поля.

З’явиться віконце з виділеним текстом. Треба натиснути двічі лівою кнопкою миші по слову «password» і замінити його на цифру 1.

Після цього у графі замість точок з’являться літери та цифри – шуканий ключ від сторінки у соціальній мережі.

Як дізнатися пароль від ВКонтакте в браузері

Якщо ви забули дані для входу, але заходили на сторінку в інтернет-браузері, а не у додатку на Android або iOS, їх можна знайти. Все вийде, якщо раніше ви дозволили обозревателю зберігати інформацію про облікові записи на відвідуваних сайтах.

Також дати можливість програмі зберігати вводиться на різних сторінках інформацію можна в налаштуваннях.

Тепер розглянемо, як же отримати свій ключ від профілю ВКонтакте.

Mozilla Firefox

Йдемо в основне меню. Для цього треба натиснути на піктограму з зображенням 3 смуг в правому верхньому куті екрану. Нас цікавлять налаштування.

Тепер в списку зліва вибираємо “Приватність і захист”. На сторінці, що з’явилася, знаходимо розділ «Логіни та Паролі».

Тиснемо на кнопку «Збережені логіни». Якщо ви раніше дозволили браузеру зберігати дані від аккаунта в Вконтакті, то сайт буде в списку. Натисніть на нього мишкою і натисніть кнопку «Відобразити пароль».

Тут вас чекає ще одна перешкода. Найімовірніше, Firefox попросить ввести майстер-ключ, тобто секретний код від нього самого. Якщо ви пам’ятаєте, то все в порядку – мета досягнута, на екрані з’явиться інформація для входу в ВК.

Google Chrome

Відкриваємо меню, яке знаходиться під 3 крапкою у правому верхньому куті. Йдемо в настройки.

У самих перших налаштуваннях бачимо напис «Паролі». Натискаємо на трикутник праворуч. У списку сайтів з збереженими обліковими даними бачимо vk.com. Розкрити їх можна, натиснувши на малюнок очі.

У браузері Google Chrome немає свого кодового слова, тому він попросить вас ввести комбінацію для доступу до облікового запису Windows.

Opera

Щоб попасти в основне меню, потрібно натиснути на логотип у вигляді літери «О» в лівому верхньому кутку екрану. У випадаючому списку знаходимо «Налаштування».

Перегортаємо сторінку вниз і натискаємо «Додатково». Знаходимо підрозділ «Паролі і форми». Тепер відкриємо випадаюче вікно навпроти останнього пункту.

Тепер залишилося знайти сайт vk.com і натиснути поруч з ним на малюнок очі. Сподіваюся, ви пам’ятаєте код від облікового запису Windows, його ми використовуємо щодня. Введіть його і отримаєте дані для входу в соціальну мережу.

Яндекс Браузер

Принадність цього браузера в тому, що він за замовчуванням зберігає інформацію, яка запроваджувалася на різних сторінках, якщо не змінювати налаштування. Якщо ви використовуєте цю програму для виходу в інтернет, то досить просто зможете дізнатися свої коди від ВКонтакте.

Натискаємо на піктограму з трьома смужками і йдемо в настройки.

У верхньому рядку перемикаємося на вкладку «Паролі» і натискаємо на адресу vk.com.

У вікні потрібно клікнути по малюнку очі, відразу здасться шукана комбінація символів – ключ від облікового запису в ВК.

Отже, пароль від ВКонтакте можна дізнатися в браузері, якщо він зберігав дані при вході на сайт.

Відновлення облікового запису

Якщо ви знаходитесь на своїй сторінці або в офіційному додатку на телефоні, то можете зайти на допомогу і за підказками відновити кодове слово.

Якщо ви намагаєтеся увійти в обліковий запис, знаючи логін, але нічого не виходить, клацніть на посилання внизу.

Вас перенаправляють на іншу вкладку, де потрібно ввести електронну скриньку або телефон, до якого прив’язаний профіль у соціальній мережі. Якщо ці способи відновлення недоступні, ідіть по посиланню внизу вікна.

Не бійтеся звертатися в службу підтримки – гірше не буде. Хоча, звичайно, приємного мало.

Програми для пошуку паролів на ПК

Зберігаєте інформацію в браузері чи ні, але в ньому і на комп’ютері зберігаються комбінації цифр і букв, які вводилися на всіх сайтах. Просто так дізнатися їх не вийде, ні на жорсткому диску папки з усіма ключами. Але є спеціальні програми і утиліти, які допоможуть у вирішенні проблеми, якщо всі описані вище методи не підходять.

Ось деякі з них:

 • Multi Password Recovery Portable не вимагає установки, витягує всі коди вводяться з комп’ютера;
 • PasswdFinder – теж самостійний софт, який дістане шифри від всіх сервісів і сайтів;
 • WebBrowserPassView – прибудова до браузерів, яку можна встановити в розділі розширень, вона знаходить всі ключі, які використовувались у даному інтернет-браузері.

Чесно скажу, мені не доводилося користуватися такими продуктами, тому перед скачуванням рекомендую прочитати відгуки і встановити надійний антивірус.

Як дізнатися чужі облікові дані від ВКонтакте

Я не знаю, для чого б мені міг знадобитися логін і пароль від чужої сторінки в ВК і сумніваюся, що хтось цікавиться такою інформацією з добрими намірами. Але можу сказати, що дізнатися коди іншої людини можна все тими ж, вищеописаними способами, якщо мати доступ до його комп’ютера. Або якщо ваш друг чи товариш по необережності зайшов в свій профіль для вашого пристрою і зберіг дані для входу.

05.08.2019 26 715 Як заробити в ВК: кращі способи заробляти ВКонтакте на сьогоднішній моментЗдравствуйте, шановні читачі блогу иклайф.ру. На зв’язку Василь Млинців і…

Висновок

Ми розглянули всі можливі варіанти, як можна знайти і побачити свій пароль від профілю ВКонтакте.

Самі вірні шляхи вирішення завдання:

 • подивитися код елемента, якщо здійснюється автоматичний вхід;
 • зайти в налаштування браузера, якщо він зберігав інформацію;
 • звернутися в службу підтримки для відновлення облікових даних;
 • встановити і запустити спеціальний софт для показу ключів на ПК.

Бажаю удачі в пошуках заповітної комбінації букв і цифр. І раджу в майбутньому записувати їх у спеціальній програмі або по-старому в блокноті. Я так і роблю. Якщо стаття допомогла вам, поділіться нею з друзями. Залишайте відгуки та запитання у коментарях.

До побачення, друзі. Скоро зустрінемося на сторінках нашого блогу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.