Як додати фото ВКонтакте: покрокова інструкція для публікації фотографій з комп’ютера і телефону

Поширити

Здрастуйте, дорогі читачі iklife.ru.

Соціальні мережі призначені в першу чергу для спілкування, обміну інформацією. Це може бути текст, зображення, відео. І сьогодні ми розберемося, як додати фото ВКонтакте.

Почнемо з розміщення на особистій сторінці, потім поговоримо про спільнотах, приділимо увагу публікації з телефону і в кінці дізнаємося, як швидко викласти у ВКонтакте матеріали з Instagram.

Зміст

 • Розміщуємо фото в своєму профілі
  • На стіні
  • На сторінці
  • В альбомі
  • Основне фото профілю
 • Додаємо фотографію в співтовариство
 • Завантажуємо фото в ВК через телефон
  • Публікація зображень в співтоваристві
  • Публікуємо фото через галерею
 • Автопостинг з Instagram в ВК
 • Висновок

Розміщуємо фото в своєму профілі

Є кілька варіантів такого розміщення: на стіні, в розділі фотографії в альбомі і встановивши аватарку. Вам можуть знадобитися деякі з них або всі. Розберемо кожен спосіб окремо.

На стіні

Щоб додати зображення до публікації, під текстом натисніть на значок фотоапарата. Можна викласти графіком і без супровідного листа, але так робиться рідко.

Далі пройдіть за посиланням «Завантажити фотографію».

У провіднику windows на комп’ютері виберіть необхідний файл. Або ж зробіть знімок в реальному часі, він з’явиться під записом. Натисніть «Відправити». Готово, новий матеріал опублікований на стіні.

На сторінці

Переходимо у відповідний пункт меню.

Натискаємо на кнопку «Додати фотографію». Вибираємо один або декілька файлів у провіднику, відкриваємо їх. Тепер можна внести певні коригування:

 • зробити опис,
 • повернути,
 • відкрити фоторедактор,
 • при необхідності видалити.

Все це робиться за допомогою піктограм на кожній мініатюрі.

Після закінчення обробки підтверджуємо своє бажання опублікувати зображення на сайті.

Тепер побачити їх можна у своєму акаунті у відповідному розділі.

В альбомі

Якщо ви ще не знаєте, що графіком можна зберігати в окремих папках, читайте статтю про те, як створити альбом в ВК. Якщо у вас вже є готові каталоги, після завантаження фоток з жорсткого диска можна вибрати не «Опублікувати на моїй сторінці», а «Додати альбом».

У вікні, виберіть місце, куди потрібно перемістити файли.

Основне фото профілю

Наведіть курсор на поточне зображення, спливе меню. Виберіть «Оновити фотографію».

Тут можна зробити моментальний знімок або завантажити вже готовий з комп’ютера. Коли завантаження завершиться, підтвердіть свій вибір кнопкою «Зберегти та продовжити» або поверніться назад і підберіть інший варіант.

В кінці визначте область для маленької аватарки, яка буде відображатися поруч з вашими повідомленнями і в списку друзів у інших користувачів. Збережіть зміни.

Додаємо фотографію в співтовариство

Якщо ви є творцем або адміністратором спільноти, то розміщення графічного контенту – обов’язкова частина роботи по його наповненню. Тут, як і в особистому профілі, є кілька варіантів публікації матеріалів: на сторінці, в альбомі, зміна головної мініатюри.

І ми будемо застосовувати ті ж прийоми. Спочатку переходимо в розділ основного меню «Групи», «Управління» і йдемо в співтовариство, яке плануємо редагувати.

Щоб опублікувати новину з картинкою на стіну, напишемо текст в поле «Додати запис» і прикріпимо графічний файл. Для цього тиснемо по піктограмі, що зображає фотоапарат. Вибрати можна з наявних на особистій сторінці матеріалів або завантажити з ПК. Коли завантаження завершиться, відправляємо контент на стіну.

Щоб створити і наповнити альбом групи, потрібно перейти в меню «Управління», «Розділи» і додати можливість публікувати фотки. Програма пропонує вибрати з 2 типів доступу – відкритого і закритого. У першому випадку розміщувати фотографії можуть всі учасники групи, у другому – тільки адміністраторам. Зберігаємо налаштування і йдемо далі.

На головній сторінці справа знаходимо посилання «Додати фотографії», переходимо по ній.

Тут можна завантажити зображення в основний каталог, створений автоматично або перейти у вкладку «Всі фотографії» – «Створити альбом».

Після цього можна завантажити знімки, збережені на жорсткому диску. Для цього зайдіть в альбом і клацніть на «Додати фотографії» або перетягніть мишкою документи з папки на комп’ютері.

Щоб змінити «обличчя» групи, завантажте фото на основну сторінку.

Завантажуємо фото в ВК через телефон

Часто знімки робляться на камеру мобільного пристрою. Рідко хто носить з собою цифровий фотоапарат. Тому немає сенсу перекидати дані в комп’ютер, простіше розмістити їх в соціальній мережі прямо з гаджета.

Щоб опублікувати фотки з Айфона або мобільного пристрою на Android, зайдіть на офіційний додаток соцмережі. Відкрийте меню, натиснувши на три точки в кутку екрану, перейдіть по посиланню «Фотографії». Нас цікавить вкладка «Альбоми». Йдемо туди.

Якщо потрібно – створюємо нову папку, якщо немає – додаємо файли у вже наявну. Для цього тиснемо на плюсик і потім на відповідний варіант: «Завантажити з галереї» або «Зробити знімок».

Аналогічним чином можна завантажувати фотографії в мобільній версії браузера.

Офіційна програма для мобільних дає ще одну цікаву можливість – публікувати знімки в історію ВКонтакте. Для цього потрібно відкрити новини і вгорі екрану натиснути на свою аватарку з плюсиком або на фотоапарат.

Якщо програма робить запит, дозвольте їй доступ до камери. Потім натисніть на великий гурток внизу екрану і зробіть знімок. Історія буде показуватися друзям і передплатникам протягом доби.

Публікація зображень в співтоваристві

Щоб додати фото в групу, перейдіть до неї. Під основною інформацією повинен бути блок «Фотографії». Заходимо туди, вибираємо вкладку «Альбоми». Відкриваємо той, який хочемо поповнити, і за допомогою плюсик в кутку подгружаем графічні матеріали з галереї або робимо знімок в реальному часі.

Публікуємо фото через галерею

Того ж результату можна досягти, якщо зайти в папку, де зберігаються зображення на телефоні. Відзначити «пташками» файли, які потрібно відправити в VK, натиснути на значок вгорі екрану. У мене він виглядає так, як на скріншоті.

Тепер потрібно вибрати піктограму соціальної мережі, дозволити їй доступ до файлів і прикріпити знімки.

Автопостинг з Instagram в ВК

І наостанок, як я і обіцяла, маленька хитрість для шанувальників Instagram і VK. Відкриваємо свій профіль ВКонтакте, під основний фотографією натискаємо «Редагувати». У меню праворуч йдемо в «Контакти».

Внизу вікна бачимо напис «Інтеграція з іншими сервісами». При натисканні на неї з’являться соціальні мережі, з якими можна зв’язати профіль у ВК.

Йдемо по посиланню «настроїти імпорт». З’явиться вікно Instagram, в якому треба натиснути на кнопку авторизації.

Я вже ввела свої дані, тому мені пропонують налаштування передачі матеріалів. Рекомендую поставити позначку навпроти напису «Не імпортувати (тільки з хештегом)». Тоді не всі пости будуть автоматично передаватися з Instagram в ВК, а тільки ті, де буде хештег #vk – для імпорту в заздалегідь вибраний альбом, #vkpost – для публікації на стіні.

Зберігайте результат і випробовуйте нові можливості. Якщо щось йде не так, ви можете відключити цю функцію.

Висновок

Сьогодні ми розглянули багато способів опублікувати фотографію ВКонтакте. Вибирайте відповідні і зручні для вас, отримуйте безліч лайків до своїх постів, наповнюйте і розкручуйте групи. Діліться своїми враженнями від отриманої інформації в коментарях, задавайте питання. А я прощаюся з вами, але знаю, що попереду багато цікавих зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.