Як додати місце в Инстаграме: встановлюємо геолокацію у своїх публікаціях та Історії

Поширити

Вітаю вас, друзі.

Instagram стає улюбленою соцмережею не тільки молоді, але й старших людей, а також підприємців. Приємний яскравий інтерфейс, простота, з якою можна додавати записи, великий функціонал – це приваблює нас в роботі з цією платформою.

Зайшов в профіль друга – як ніби побував на зустрічі з ним. Відкрив тематичний блог – отримав багато корисної інформації. І все це швидко і зручно прямо в мобільному телефоні. Ми продовжуємо освоювати функції улюбленої соціальної мережі і сьогодні говоримо про те, як додати місце в Инстаграме.

Зміст

 • Навіщо потрібні геодані
 • Як додати існуючу локацію до запису
 • Як створити нову локацію
  • Прив’язуємо Instagram до Facebook
  • Додаємо місце на карту в Facebook
  • Готуємо публікацію в Инстаграме
 • Чому не виходить створити свою локацію
 • Висновок

Навіщо потрібні геодані

Коли ви відзначаєте місце, яке зображено на фото, це допомагає читачам зрозуміти, де ви знаходитесь, і про що йдеться в публікації. Особливо це важливо, якщо ви ділитеся враженнями про поїздку в інші міста і країни, відвідини незвичайного кафе або цікавого пам’ятника. Тоді геолокація дозволить друзям знайти і відвідати це місце, якщо їм сподобається ваш відгук.

Друга практична значимість цієї інформації у тому, що іноді користувачі шукають своїх знайомих по геотегам. Коли ви задаєте місце, то допомагаєте своїм товаришам знайти вас в соціальній мережі і збільшуєте кількість передплатників.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Якщо ви власник кафе, перукарні чи іншого підприємства, то створення мітки на карті, яку можна вказувати в своїх постах – це ще і просування бізнесу.

Як додати існуючу локацію до запису

Якщо місце вже є в Instagram, то позначити його на своїй публікації дуже просто. Натисніть на плюсик, щоб завантажити нову фотографію або відеоролик. Зробіть всі необхідні настройки і тапніте по напису «Додати місце».

Дозвольте додатком доступ до розташування пристрою і виберіть із запропонованих варіантів або введіть назву в рядок пошуку. Якщо потрібний варіант знайшовся, відмінно, тапніте по ньому і вкажіть своє місце на записі. Після збереження поста відмітка про місцезнаходження з’явиться під нікнеймом.

Щоб вказати локацію у своїй Історії, проведіть пальцем по екрану, знизу вгору і натисніть на напис «Місце».

Якщо програма не знаходить потрібне місце, то доведеться спочатку створити нове місце, а потім уже вказати його в запису.

Як створити нову локацію

Щоб задати адресу, якого немає в Инстаграме, потрібно спочатку встановити його в Facebook. На перший погляд, може здатися складним. Щоб було простіше зрозуміти, я склала алгоритм дій:

 1. Перевірити, чи включена геолокація на пристрої. Зробити це можна в налаштуваннях.
 2. Синхронізувати акаунти в Инстаграме і Facebook.
 3. Зазначити адресу перебування в Facebook.
 4. Зайти в Instagram і в новій запису додати місце.

Якщо що-то зараз незрозуміло, починайте робити по інструкції нижче і, думаю, всі питання вирішаться. Я покажу, як встановити геолокацію в телефон на Андроїд. В Айфонах інтерфейс додатків може трохи відрізнятися.

Прив’язуємо Instagram до Facebook

Зайдіть в налаштування облікового запису Instagram, натиснувши на 3 смужки вгорі екрану. Знайдіть у розділі «Конфіденційність і безпека» рядок «Пов’язані акаунти».

Заходьте в цей підрозділ і синхронізуйте свої облікові записи.

Додаємо місце на карту в Facebook

Щоб створити нову мітку, зайдіть на свою сторінку і тапніте на полі «Що у вас нового?» Відкриється вікно, в нижній частині будуть додаткові налаштування публікації. Натисніть на пункт «Відзначити відвідування».

За запитом програми увімкніть геолокацію в Facebook. Введіть в рядок пошуку назву населеного пункту або об’єкта інфраструктури. Якщо програма його не знайде, то натисніть «Додати нове місце».

Тепер вибираємо категорію з запропонованих. Потім знаходимо місто і пишемо адресу або відзначаємо його на карті. Можна просто поставити позначку «Я зараз тут», і крапка на карті відзначиться на геолокації телефону. Перевірте правильність заповнення полів і натисніть «Створити».

Готуємо публікацію в Инстаграме

Тепер повертаємося в Instagram і клікаєм на плюсик, щоб створити нову запис. Здійснюємо потрібні налаштування і натискаємо «Далі». Потім знаходимо в списку доступних місцезнаходжень тільки що створену точку на карті і додаємо її до нової публікації.

От і все. Геотегом можна відзначити і вже існуючі записи, а не тільки свіжі публікації. Для цього потрібно відкрити посаду і перейти до редагування.

Чому не виходить створити свою локацію

Якщо ви виконали дії крок за кроком, як описано вище, то повинні отримати нову мітку на карті, яку можна додати до своїх записів у Инстаграме. Якщо щось не працює, то перевірте такі параметри:

 • включена геолокація на пристрої;
 • синхронізувалися чи профілі в соціальній мережі. Якщо все зроблено правильно, то в розділі «Пов’язані акаунти» ви повинні побачити ось таку картину;

 • є доступ у додатку до геоданным;
 • працює інтернет в телефоні.

Якщо ви все правильно налаштовано, просто повторіть спробу встановити мітку. Я впевнена, у вас вийде.

Висновок

Якщо ви хочете відзначити своє місце розташування, то є 2 варіанти розвитку подій: ви швидко знаходите цю точку серед наявних даних Инстаграма або самі створюєте місце через соціальну мережу Facebook. Другий шлях складніший, але зате ви зможете точно визначити, де ви зараз знаходитесь, щоб розповісти про це місце своїм передплатникам.

Сподіваюся, у вас все вийшло. А якщо залишилися питання, пишіть їх в коментарях. Підписуйтесь на оновлення блогу iklife.ru і отримуйте корисні та актуальні новини про соціальних мережах і віддаленої роботи в інтернеті.

Всього доброго, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.