Як набрати першу 1 000 передплатників у Инстаграме: безкоштовні та платні способи

Поширити

Вітаю, друзі!

Ви зареєструвалися в Instagram і почали ділитися гарними фотографіями, цікавими і корисними нотатками, але бачите, що кількість фоловерів особливо не зростає. Що ж робити, як набрати передплатників у Инстаграме і залучити свою аудиторію? Про це наша сьогоднішня стаття.

Зміст

 • Визначтеся з цілями
 • Робота над профілем
 • Як безкоштовно отримати нових фоловерів
 • Платні методи для залучення передплатників
  • Як накрутити передплатників за допомогою спеціальних сервісів
  • Просування через рекламну мережу
  • Реклама у лідерів
  • Конкурси та розіграші
 • Висновок

Визначтеся з цілями

Щоб зрозуміти, яка кількість послідовників вам потрібно, і яких людей ви хочете залучити, бажано визначитися із завданнями, які ви покладаєте на свій аккаунт. Від цього будуть залежати способи залучення передплатників. Давайте розберемо кілька прикладів.

Якщо ви майстер манікюру, ведете прийом в рамках одного міста і хочете збільшити кількість клієнтів, то вам не потрібно 10 000 фоловерів, може вистачити 200 – 300, а саме цільових передплатників. Тому вам підійдуть не дуже агресивні методи розкрутки. Можна попросити своїх задоволених клієнтів написати про вас посаду і поділитися ним з друзями. Другий варіант – знайти за геолокації свою аудиторію і підписатися на них, щоб привернути увагу до своєї сторінки.

Другий приклад – ви хочете заробляти в Инстаграме, рекламуючи чужі товари і послуги. В такому випадку ви вибираєте тематику блогу і швидко набрати якомога більше передплатників. В цьому випадку можна використовувати більш інтенсивні методи: масслайкинг, массфолловинг, рекламу у інших блогерів, проведення спільних заходів.

Пропоную подумати, які у вас цілі, скільки і яких людей ви хочете привести на свою сторінку, щоб зрозуміти, які методи залучення вам підійдуть, а які ні.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Робота над профілем

Щоб самостійно збільшити число послідовників, треба постійно працювати над оформленням і наповненням своєї сторінки. Давайте розберемося, як правильно вести Instagram, щоб зібрати велику аудиторію.

 • Якщо ви ведете тематичний блог, то підберіть для нього говорить ім’я, щоб люди одразу розуміли, про що ви пишете.
 • Зробіть опис в шапці профілю з застосуванням ключових слів, за якими користувачі можуть шукати цікаві матеріали. Розкажіть як можна зрозуміліше, чим ви займаєтеся, конкретно, по суті. В полі “Про себе” можна написати текст розміром до 150 знаків.

 • Підберіть привабливий аватар.
 • Публікуйте якісні знімки. Завсідники Инстаграма звикли до гарним, чітким, професійним фотографіям, тому мало хто оцінить розмиті, темні і нечіткі зображення.
 • Визначте свою цільову аудиторію, подумайте, чим вони цікавляться, про що переживають, як проводять свій день. Складіть як можна більш чіткий портрет свого типового фолловера.
 • Пишіть цікаві, цепляющие нотатки. Одними фотографіями вже нікого не здивуєш, людям хочеться цікавих історій, надихаючих, мотивуючих або розважальних текстів.
 • Регулярно розміщуйте нові пости, навіть у вихідні.
 • Постарайтеся зрозуміти, в який час краще всього викладати нові матеріали, щоб клієнти як можна швидше побачили їх. Найчастіше це ранок, час обіду і вечірні години.
 • Використовуйте свої персональні і популярні хештегі для просування публікацій. Вони мають бути присутніми у кожній запису. Наприклад, якщо ви пишете про здоров’я, то використовуйте тематичні теги: #здоров’я, #ЗСЖ, #ПП, #спорт і т. д.
 • Ставте геометки, щоб вас могли знайти люди з вашого міста або регіону.
 • Задавайте питання своїм читачам, намагайтеся залучити їх в діалог і відповідайте на їхні коментарі.

 • Використовуйте дієслова, заклики до цільової дії, не чекайте, що люди самі здогадаються, куди їм потрібно натискати і що робити, щоб збільшити ваші продажі.
 • Намагайтеся використовувати всі можливості і новинки соціальної мережі. Обов’язково знімайте Stories, додайте кілька знімків у карусель, проводите прямі ефіри, викладайте відео в IGTV.
 • Нагадуйте своїм читачам, що будете раді їх лайкам. Чим більше сердечок ви отримуєте, тим вище у стрічці передплатників знаходяться ваші пости.

 • По можливості відзначайте інших користувачів на своїх фотографіях.
 • Намагайтеся розміщати яскраві, світлі зображення, що піднімають настрій.
 • Навчитеся обробляти знімки, щоб зробити їх ще більш виразними.
 • Відстежуйте публікації, які отримали найбільшу кількість лайків та коментарів, щоб розуміти, який контент подобається вашій аудиторії.
 • Переведіть на сторінку бізнес-аккаунт, щоб відслідковувати статистику по окремих публікацій і профілю в цілому, а також для можливості рекламуватися в Инстаграме.
 • Слідкуйте за конкурентами, шукайте їх записи, які викликають найбільший відгук, і піднімайте цю тему в своїх публікаціях.
 • Постарайтеся розробити унікальний стиль, щоб ваші зображення виділялися в стрічці.

Всі ці дії допоможуть зацікавити людей, які зайшли на вашу сторінку. Без цього всі спроби підвищити число шанувальників будуть малоефективними.

Опрацюйте профіль і потім приступайте до активних кроків для залучення нових відвідувачів.

Як безкоштовно отримати нових фоловерів

Є кілька способів зробити свою сторінку більш популярною, не витративши ні копійки:

 1. Лайкати і коментувати записи інших людей. Добре, якщо ваша тематика буде суміжній, і вдумливим хорошим коментарем ви зможете привернути увагу більш розкрученого блогера.
 2. Інший спосіб – акуратно, без агресії і переходу на особистості аргументовано посперечатися з ким-то в коментах на тему, в якій ви почуваєте себе фахівцем. Так інші учасники дискусії – реальні активні користувачі соціальної мережі можуть зацікавитися вами і стати передплатниками.
 3. Синхронізувати обліковий запис Инстаграме з Facebook і телефонною книгою, підписатися і отримати у відповідь таку саму люб’язність від усіх знайомих, зареєстрованих в соціальній мережі.
 4. Залишити посилання на свій профіль на всіх доступних майданчиках: в інших соцмережах, на особистому сайті, YouTube-каналі.
 5. Використовуйте можливість кросспостінг, щоб ділитися публікаціями відразу на декількох майданчиках.
 6. Написати відгук про конференції, книзі, вебінарі та відзначити організаторів заходу або профіль видавництва. Тоді вони можуть опублікувати ваш відгук на своїй сторінці та направити до вас своїх читачів.
 7. Домовитися про спільну акції або взаємний піар з кимось із блогерів в схожої тематики.
 8. Лайкати і підписуватися на своїх потенційних фоловерів. Деякі з них перейдуть на вашу сторінку і підпишуться у відповідь. Це називається масслайкингом і массфолловингом. Якщо робити вручну, то це абсолютно безкоштовно. Потрібно лише витратити час. Будьте обережні, не перестарайтеся, для початку достатньо 100 дій на добу і не більше 30 в годину.
 9. Просіть своїх клієнтів і замовників згадувати вас у публікаціях.
 10. Проводьте спільні прямі ефіри з инстаблогерами схожої тематики. Приміром, є психолог, який навчає жінок бути більш впевненими і розкутими, а ви займаєтеся питаннями моди і стилю. Ви запросто можете об’єднатися для проведення спільного заходу для загальної користі.

Варіантів безкоштовного просування досить багато, пробуйте їх, тестуйте і вибирайте підходящі для вас.

Платні методи для залучення передплатників

Описані вище способи можуть призвести на вашу сторінку багато нових живих передплатників. У них є єдиний недолік – вони вимагають досить багато часу і повного вашого залучення. Якщо з’явилися ідеї і вільний час, сміливо використовуйте їх. А якщо потрібно досягти швидкого результату, то пропоную розглянути платні способи.

Як накрутити передплатників за допомогою спеціальних сервісів

Багатьох лякає слово “накрутити”, вони не хочуть зв’язуватися з сумнівними програмами і отримати за свої гроші фейкових фоловерів. Насправді накрутка для Инстаграма працює інакше. Пам’ятаєте, я писала про масслайкинг і массфоловінг? Так ось ці дії за вас можуть зробити спеціальні сервіси, наприклад, Инстаплюс, Pamagram, Zengram.

В результаті до вас прийдуть справжні люди, подивляться на профіль і, можливо, захочуть підписатися. Головне, не перевищувати ліміти, встановлені адміністрацією соціальної мережі. Автоматичний масслайкинг і массфолловинг не варто використовувати, якщо вашим профілем менше 3 місяців, і ви не обзавелися ще першою сотнею передплатників.

Просування через рекламну мережу

Якщо ви хочете швидко збільшити свою аудиторію без накрутки, то єдиний ефективний спосіб – це таргетована реклама. Для реалізації потрібно перевести свій профіль на бізнес-аккаунт, що робиться за 5 хвилин і абсолютно безкоштовно, створити сторінку для своєї компанії на Facebook і прив’язати їх один до одного.

Плюсами таргетованої реклами є: можливість визначати бюджет, експериментувати з подачею інформації та налаштуваннями аудиторії, а також отримувати чітку статистику про результати рекламної кампанії.

Реклама у лідерів

Ще один популярний спосіб – реклама у інших блогерів і в тематичних спільнотах. Її плюсом є те, що люди більш охоче прислухаються до думки знайомих персон, ніж до рекламного повідомлення. Реклама у блогера дорівнює його особистої рекомендації. Складність такого методу полягає в оцінці ефективності і великому розбігу цін.

Конкурси та розіграші

Періодично проводите такі заходи серед своїх існуючих передплатників. Умовами розіграшу можуть бути: передплата, репост запису, повноцінна публікація про вас від першої особи, згадка друзів в коментарях. Часто блогери проводять колективні розіграші, таким чином обмінюючись передплатниками.

Платні способи просування можуть дати швидкий результат і окупитися за 1 – 2 місяці при правильній роботі з людьми.

Висновок

Ми розібрали безліч безкоштовних і платних способів збільшити кількість передплатників. Нагадаю, що почати потрібно з оформлення профілю, створення якісних фото і цікавих текстів. Після цього можна активно залучати свою цільову аудиторію на сторінку.

Бажаю успіху в просуванні, багато живих активних передплатників. Напишіть в коментарях, якими способами ви вже користувалися, які результати отримали. Відстежуйте статистику своєї сторінки, щоб бачити віддачу від вкладених сил, часу і грошей.

Поділіться статтею в соціальних мережах, збережіть його в закладки, щоб перечитувати і застосовувати поради, адже головне, після отримання корисної інформації почати діяти. Не забудьте підписатися на нові матеріали блогу iklife.ru.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.