Як накрутити перегляди ВКонтакте: 6 кращих сервісів

Поширити

Доброго дня!

У 2017 році розробники ВКонтакте додали новий показник статистики – лічильник переглядів. Інформація цього показника доступна всім користувачам соціальної мережі, а не тільки автору запису.

Це означає, що будь-яка людина може легко визначити кількість “живий” аудиторії спільноти або персональної сторінки. Адже, якщо в групі 10 000 передплатників і менш 10 “глазиков” під записами на стіні, то це говорить про накрутці аудиторії або про вкрай не цікавий контент.

Зміст

 • Як вважаються перегляди і навіщо потрібна накрутка
 • Безкоштовні способи
  • BossLike
  • TakeFriend
  • VKV
 • Платні
  • VKDuty
  • Простоспец
  • YouLiker
 • Висновок

На щастя, перегляди, як і будь-який інший показник статистики можна збільшити штучно. У цій статті ми розберемося, що означає цей показник, як він допоможе в просуванні групи або особистої сторінки і як накрутити перегляди ВКонтакте.

Як вважаються перегляди і навіщо потрібна накрутка

При підрахунку “око” вважаються виключно унікальні відвідувачі поста або відео. Причому зовсім не важливо, де саме користувач побачив запис: у стрічці новин, у вас на стіні або знайшов репост у вашого друга.

Подивитися кількість “око” кожного запису можна в правій нижній частині посту. Щоб подивитися цей показник на відео, необхідно відкрити відеозапис. Побачити лічильник так само можна праворуч під відеороликом.

Перегляд зарахується тільки в тому випадку, якщо користувач приділив деякий час на вивчення посту. Це означає, що не вийде збільшити кількість “глазиков” швидким скролінгом стіни.

Лайки, як і раніше, залишаються основним показником, за допомогою якого можна оцінити популярність фото або записи на стіні. Але після додавання у ВКонтакте лічильника переглядів безліч користувачів, які використовували накрутку лайків, потрапили під санкції. Здогадуєтеся чому? Напишіть ваш варіант відповіді в коментарях.

Справа в тому, що вони накручували лайки, але ні як не працювали з переглядами. Це призводило до того, що запис збирала в рази більше сердечок, ніж око. Як ви розумієте, в звичайних умовах такого ніяк не може відбутися. В результаті у запису списували всі незаконно отримані сердечка – і це в кращому випадку.

Отже, чим же може бути корисна накрутка переглядів? Крім того, що велика кількість “око” покаже користувачам популярність запису і приверне до неї більше уваги, існує і менш очевидний відповідь.

У кожного користувача ВК в новинній стрічці є перемикач “Спочатку цікаві”. Якщо він вимкнений, то всі новини відображаються в хронологічному порядку: зверху більш свіжі записи, а внизу більш старі.

Якщо ви пересунеться перемикач в активний стан, то включіть “Розумну стрічку”. Вона буде підбирати новини для користувача у відповідності певним алгоритмом. Кількість переглядів – один з показників, який безпосередньо впливає на те, чи потрапить запис у верхівку новинної стрічки або загубиться десь в кінці.

Також на положення поста сильний вплив має кількість лайків і репостов. На ці теми в блозі є окремі статті про накручування лайків і накручування репостов. Одна лише накрутка переглядів не забезпечить значне зростання популярності. Обов’язково ознайомтеся з зазначеними статтями і розкручуйте сторінку або спільнота комплексно.

Накрутка особливо актуальна для нових спільнот і сторінок, так як дозволяє показати користувачам соцмережі, що на сторінці є активність. Юзери не дуже охоче підписуються на непопулярні паблики та групи, в яких невелика активність. Навіть унікальний авторський матеріал може залишитися без належної уваги. Незначне штучне збільшення показників на перших етапах дозволить залучити активну живу аудиторію.

Накрутку можна провести, як платно, так і безкоштовно. Якщо ви виберете перший варіант, то готуйтеся заплатити від 3 копійок за один “очей” під записом. Другий варіант припускає, що вам доведеться витратити певну кількість особистого часу, бо як безкоштовна накрутка заснована на принципі взаємного обміну. Тобто за один перегляд вашої запису доведеться відплатити тим же іншому користувачу, який так само, як і ви, хоче збільшити статистичні показники своєї сторінки або групи.

Безкоштовні способи

Існує величезна кількість програм, онлайн-сервісів і розширень, які дозволяють безкоштовно накрутити необхідну кількість переглядів. У цій статті я зібрав найбільш популярні з них. У кожного з цих способів є свої переваги і недоліки.

Перевага сервісів в тому, що немає необхідності в попередній установки спеціального програмного забезпечення, а з деякими можна працювати навіть без реєстрації.

BossLike

Сервіс Босслайк працює за принципом взаємного обміну. Реєстрація необхідна для того, щоб не втратити бали (внутрішню валюту сайту). Їх можна заробити, виконуючи доручення інших користувачів сервісу, а можна купити. Максимальна ціна одного бала – 5 копійок. При купівлі великих обсягів можна отримати знижку аж до 50 %.

У вкладці “Біржа завдань” ви можете знайти всі доступні на даний момент завдання. Найбільше цінуються передплатники і репости – за них можна отримати до 20 балів, а середня ціна за перегляд – 3 бали. Виходить, що за одну підписку на групу можна виміняти шість “глазиков”.

Для того щоб отримати доступ до виконання завдань, необхідно підтвердити адресу електронної пошти і прив’язати до сервісу свій аккаунт ВК. До самого запису є ряд вимог, які можна звести до одного – сторінка повинна бути “живою” або хоча б виглядати такою. На сторінку прив’язки аккаунта ви автоматично потрапите при спробі в перший раз виконати будь-яке завдання.

Коли ви заробите необхідну кількість балів, можете переходити до створення власної задачі. Це можна зробити на вкладці “Мої завдання”. Виберіть соціальну мережу ВКонтакте і тип завдання “Перегляди”. Вкажіть посилання на запис, перегляди для якої потрібно накрутити, необхідну кількість переглядів і встановіть ціну за виконання.

Чим вище за ціну ви вкажете, тим швидше виконають ваше доручення. Якщо занадто занизити вартість, то є ймовірність, що ніхто так і не візьметься виконувати вашу задачу.

Докладну інструкцію по Босслайку ми вже писали раніше.

TakeFriend

Вкрай простий і зручний сервіс, який допоможе збільшити практично будь показник в популярних соціальних мережах. Не вимагає ні реєстрації, ні авторизації за допомогою облікового запису соцмережі.

Перейдіть на сайт TakeFriend і виберіть потрібний пункт.

На наступній сторінці необхідно вибрати один з показників, який ви хочете накрутити. В нашому випадку потрібно клікнути на перегляди.

Ви потрапили на дошку завдань. Вам необхідно виконати шість завдань, щоб отримати можливість створити своє завдання.

Тепер ви можете опублікувати своє доручення. Скопіюйте посилання на запис або відео і дайте назву завданням. Щоб отримати посилання на конкретну відеозапис або посаду на стіні, потрібно їх відкрити.

З відео все більш-менш зрозуміло – натискаєш на назву і отримуєш посилання в адресному рядку. А ось, як отримати посилання на пост, багато хто не знають. Насправді все дуже просто. Натискаєте на час публікації посту і отримуєте розгорнуту запис.

Тепер залишилося натиснути кнопку “Включити накрутку” і чекати результат.

Якщо ви публікуєте завдання з посиланням на свою стіну, то обов’язково перевірте налаштування приватності. Необхідно, щоб ваша сторінка була відкрита для всіх. Я особисто зіткнувся з декількома завданнями, в яких запис так і не відкрилася, бо у користувача був закритий профіль.

VKV

Відоме розширення для браузера по накрутці у Вконтакті. Воно працює тільки з браузерами на базі Chromium (Гугл Хром, Яндекс.Браузер Opera та інших).

Розширення VKV, яке раніше називалося Риннеган, створено тим самим розробником, що і CrazyLike. Отримати його можна в інтернет-магазині Chrome. Воно має оцінку 4.8 балів з 5 можливих, а проголосувало вже 1 380 осіб. Це говорить про те, що VKV – відмінний інструмент для накрутки переглядів.

Додавайте розширення в свій браузер не зайдіть в своєму акаунті ВК. Тепер VKV буде працювати у фоновому режимі і переглядати чужі записи від вашого імені. За кожен перегляд вам нараховується 5 балів. У налаштуваннях можна вказати, скільки вікон розширення має право відкривати одночасно. Чим більше цей показник, тим швидше накопичуються ваші бали.

Після того, як ви наберете достатню кількість балів, можете переходити до накрутці переглядів на свої записи. Розширення вбудовується в стандартний інтерфейс ВКонтакте. Після установки VKV стандартний “очко” під записом стане виглядати інакше і буде кликабельним.

Натисніть на лічильник переглядів, вкажіть кількість “глазиков” і натисніть кнопку “Накрутити”. Ви отримаєте повідомлення про те, що ваше завдання додано в чергу і кількість переглядів почне впевнено збільшуватися.

Якщо вам буде недостатньо безкоштовних балів розширення, ви можете їх докупити за досить низькою ціною.

Платні

Більшість платних сервісів пропонують автонакрутку. З її допомогою можна накрутити перегляди відразу на кілька записів на стіні. Також при використанні платних сервісів не доведеться витрачати час на те, щоб виконувати завдання інших користувачів і заробляти бали.

VKDuty

VKDuty – це програма для операційної системи Windows. Завантажити її можна з офіційного сайту. В архіві з програмою ви знайдете документ з посиланнями на відео інструкції по її використанню. VKDuty не вимагає установки або реєстрації. Для використання достатньо ввести логін і пароль від свого облікового запису ВК.

При першому знайомстві з VKDuty я з побоюванням поставився до вимоги вказати пароль від своєї сторінки із програмою. На щастя, нічого поганого не сталося. Дані від профілю потрібні для стабільної роботи. Всі накрутки в VKDuty відбуваються в автоматичному режимі. У безкоштовної версії програма буде ставити лайки від вашого обличчя, підписуватися на групи і особисті сторінки інших користувачів.

Модуль накрутки переглядів доступний лише в PRO-версії програми. Отримати її можна по підписці на три, сім або тридцять днів.

У безкоштовної версії можна накручувати:

 • лайки,
 • репости,
 • друзів/передплатників,
 • коментарі,
 • голоси в опитуванні,
 • учасників спільноти.

Детальніше про безпечної накрутці передплатників ВКонтакте читайте в окремій статті.

Спроба безкоштовно накрутити перегляди за допомогою лайків і репостов не дала ніяких результатів. Так що “очкі” вийде накрутити, тільки заплативши мінімум 149 рублів.

Простоспец

Багатофункціональний сервіс для просування у всіх популярних соціальних мережах. Можна замовити, як перегляд одного поста, так і накрутку “глазиков” на кілька останніх записів на стіні. Вартість одного “очі” від 18 до 22 копійок (чим більше замовлення, тим дешевше).

Якщо хочете використовувати цей сервіс, то переходите на сайт сервісу, в лівому меню вибирайте соцмережа ВКонтакте і послугу “Перегляди постів”. Заповніть міні-анкету і оплатите замовлення після натискання кнопки “Створити”.

YouLiker

Цей сервіс обіцяє зробити накрутку більш природною. За запевненням творців, ботів в роботі вони не використовують і перегляди виконуються виключно живими людьми.

У списку послуг можна вибрати перегляди за критеріями, автопросмотры і звичайні “живі”. В критеріях ви вправі вказати швидкість накрутки, а також стать, вік і місце проживання людини, який буде виконувати завдання.

Як вплине місцезнаходження виконавця і його стать на якість накрутки не зовсім зрозуміло, але можливість регулювати швидкість збільшення переглядів точно дозволить уникнути санкцій з боку адміністрації ВК.

Вам необхідно вибрати послугу, заповнити невелику анкету з зазначенням необхідної кількості “глазиков” з посиланням на посаду, після чого натиснути кнопку “Зробити замовлення”, зареєструватися та зробити оплату.

Висновок

Виконувати будь-які дії пов’язані з накруткою у ВКонтакте слід дуже акуратно. Зростання показників статистики, в тому числі і кількості переглядів, повинен бути максимально схожий на природний. В іншому випадку можна отримати тимчасовий бан або довічну заморозку сторінки.

Перед використанням сервісів обов’язково перевірте доступність запису для сторонніх користувачів. Якщо ви створите накрутку на закриту сторінку, то просто втратите час і гроші.

Ставте хештегі в своїх постах. Теги по тематиці записи дозволяють іншим користувачам знаходити пост в новинах, що веде до органічного зростання переглядів.

Який сервіс або програма накрутки подобається вам найбільше? Поділіться своїми уподобаннями в коментарях.

До зустрічі, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.