Як налаштувати Фейсбук під себе: основні етапи налаштування

Поширити

Здрастуйте, шановні читачі, сьогодні в статті ми поговоримо про соціальної мережі Фейсбук. Зокрема, про способи налаштування облікового запису (профілю). Ми зібрали корисну інформацію про те, як налаштувати Фейсбук, і, думаю, ви зможете домогтися гарних результатів, застосовуючи її на практиці. Давайте почнемо.

Зміст

 • Основні етапи налаштування
 • Наводимо порядок у стрічці
 • Висновок

Базовими перевагами соціальних мереж є: відкрите спілкування, можливість ділитися інформацією з феноменальною швидкістю і отримувати відразу ж миттєвий відгук. Тому слід серйозно ставитися до своїх публікацій, приділяючи деякий час їх змістом. А для того, щоб в цьому був сенс, необхідно спочатку правильно налаштувати свою особисту сторінку.

Питання настройки облікового запису Facebook хвилює багатьох користувачів цієї популярної і постійно розвивається соціальної мережі. Щоб розповісти свою історію в Фейсбук недостатньо майстерно володіти словом, необхідно також знати, як працюють інструменти в руках майстра. Якщо ви раптом хочете ним стати, пропоную спочатку вивчити настройки особистого профілю.

Навіщо нам Фейсбук і для чого його налаштувати? Відповідь проста: величезна кількість корисних функцій приховано від більшості в цій добре продуманій системі, вивчивши яку, за короткий період часу ви обзаведетеся корисними знайомствами і зв’язками, навчитеся вести діалог з цільовою аудиторією або створите свій магазин, що тут теж можливо.

Однак, Фейсбук не занадто голосно повідомляє на інтернет-просторах про новинки та зміни, появу нових функцій і опцій. Він, скоріше, воліє ненав’язливо про це заявити, ймовірно тому, що зміни ці відбуваються досить часто. Фейсбук систематично допрацьовують і покращують.

Ми уважно стежимо за оновленнями, аналізуємо досвід численних користувачів, експериментуємо зі сторінками, рекламними кампаніями і профілями.

У минулій статті ми з вами зареєструвалися в Facebook. Сьогодні ми готові розповісти вам про основні моменти загальної налаштування облікового запису (профілю). Отже, у вас вже є особиста сторінка, давайте перейдемо до основним етапам налаштування профілю під себе, послідовно відповідаючи на поставлені питання.

Основні етапи налаштування

Щоб перейти до налаштування облікового запису, потрібно натиснути на зображення стрілки у верхньому меню особистого профілю і вибрати параметр Налаштування.

Далі відкриється меню, де здійснюються всі дії по порядку.

Натиснувши на вкладку Загальні, ви має можливість заповнити наступні поля.

У рядку Ім’я користувача можна створити красивий адреса для вашої особистої сторінки.

Зміна короткого URL-адреси можливе тільки один раз, такі правила Facebook.

Тому, якщо ви сумніваєтеся в обраному імені, краще почекати. Адже до цієї настройки ви зможете повернутися пізніше в будь-який момент. А самі рішучі можуть вносити варіанти імені латинськими літерами. Фейсбук, в свою чергу, буде підказувати, включена чи ні. Натискаємо Зберегти зміни і бачимо прекрасний результат — в пошуковому рядку браузера з’явиться короткий адресу вашої особистої сторінки.

У вкладці Спільноти є можливість вказати ваше основне співтовариство, яке стане з’являтися поряд з вашим ім’ям при відкритті сторінки.

Заповнення вкладки Безпека починаючим користувачам можна залишити без уваги і відразу переходити до розділу Конфіденційність. Це дуже важливий етап, де ви можете самостійно визначити критерії видимості всіх ваших публікацій у Фейсбук.

Хроніка — це інформація про вас, фотографії і різні публікації на вашій сторінці. Інші користувачі можуть додавати підписи до фотографій. У розділі Хроніка і мітки ви можете керувати налаштуваннями міток: можна дозволити або заборонити відзначати вас на фото.

Наступна вкладка Заблокувати призначена для блокування користувачів, сторінок, повідомлень, додатків.

Налаштувати мову представляється можливим в окремій вкладці. В Фейсбук є можливість створювати багатомовні публікації. Робити публікації на декількох мовах, задавати мову перекладу для стрічки новин. Це одне з ключових якісних відмінностей Фейсбук від інших соціальних мереж.

Легко змінити налаштування сповіщень. Можна включити звукове сповіщення на сайті (наприклад, коли хтось залишає коментар під записом або надсилає повідомлення в месенджері), отримання повідомлень по електронній пошті, push-повідомлення для комп’ютера або мобільного пристрою, SMS-інформування.

У наступній вкладці Моб. пристрої ви можете вказати номер телефону для відправки текстових повідомлень, а також час їх отримання.

У Спільних публікаціях можна дозволити людям підписку на ваші публікації, навіть якщо вони не перебувають у вас в друзях. Для цього виберіть варіант — Доступно всім.

Далі нам демонструються використовувані Додатки, у яких є доступ до вашого списку друзів і тієї інформації, яку ви вирішили зробити доступною всім. Вони з’являються там після того, як ви входите на який-небудь сайт через свій обліковий запис в Facebook.

Є можливість показу Реклами на основі ваших інтересів і переваг.

Особливістю налаштування реклами на Facebook є її чітка сегментування, тобто знаючи підходи та інструменти, ви максимально точно визначити свою аудиторію, її розіб’єте на групи цільових користувачів і будете працювати з кожною окремо. Це ключова перевага Фейсбук. Докладно про те, як налаштувати рекламу в Фейсбук, ви можете прочитати в наступних статтях (посилання буде пізніше).

Платежі — всі здійснювані вами оплати, історія платежів, рахунки за рекламу.

У Вхідних від служби підтримки, абсолютно очевидно, зберігається історія ваших звернень до неї.

Можна також налаштувати якість перегляду Відео та показ субтитрів.

Далі поговоримо про стрічці новин, що вона з себе представляє і як її швидко налаштувати.

Наводимо порядок у стрічці

Вміст стрічки новин визначається вами. Яку інформацію ви хочете бачити частіше? Від кого? Подумайте про це, а потім сміливо приступайте, натиснувши на у верхньому меню на стрілку та виберіть пункт Налаштування Стрічки новин.

Дотримуйтесь інструкцій:

 1. Вибирайте з списку друзів, чиї публікації ви не хочете пропустити.
 2. Визначте, чиї публікації ви більше не хочете бачити в стрічці новин.
 3. Поверніть в публікації ті новини, від яких ви відписалися, якщо такі є.
 4. Експериментуйте! Підпишіться на нові сторінки.
 5. У додаткових налаштуваннях можна побачити приховані стрічки програми.

Корисні опції:

 • Популярні новини: популярні новини друзів, груп та сторінок показуються вгорі вашої стрічки.
 • Новітнє: новини показуються в порядку їх публікації.
 • Щоб приховати новину в стрічці, необхідно вгорі публікації справа натиснути на галку і вибрати з варіантів: Приховати публікацію та Скасувати підписку на оновлення. Тут же можна поскаржитися на публікацію, якщо вона порушує правила сайту.
 • Щоб бачити бажані публікації, необхідно систематично організовувати списки друзів.

Висновок

Підводячи підсумки статті, відзначимо, що налаштування облікового запису в Facebook не займає багато часу і в цілому досить проста. Головне, уважно підходити до заповнення форм, в цьому немає нічого складного, потрібно лише трохи терпіння і все вийде.

Дякую вам за прочитання статті до кінця. Залишайте коментарі до статті і підписуйтесь на новини блогу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.