Як підібрати ключові слова для статті

Поширити

У минулій статті я розглянув кілька сервісів, за допомогою яких можна відстежувати позиції своїх статей в пошукових системах Яндекс і Гугл за певними ключовими словами. До того, як я сам почав користуватися однією з цих сервісів, всі мої статті були написані без розуміння що таке ключове слово і як підібрати його для певної статті.

Потім я зібрав семантичне ядро сайту, але цього виявилося мало. Так як ідеї для написання нових статей в блозі з’являються щодня, і те саме ядро використовується дуже рідко. Я вирішив, що для кожної статті буду підбирати відповідні ключові слова, і вже виходячи зі складеного списку, писати матеріал.

У підсумку, я знайшов простий і головне безкоштовний спосіб автоматично підбирати ключові слова для кожної статті сайту через програму SlovoEB (скачати можна за посиланням seom.info/new/SlovoEB). Функціоналу цієї програми цілком достатньо, щоб дізнатися часто використовувані запити Яндекса. Але так як програма безкоштовна, біля неї стоїть обмеження, тому її можна запустити на одному комп’ютері тільки раз на добу.

Після того, як ви завантажите і встановите програму, необхідно для початку роботи з нею зареєструвати 3-5 нових акаунтів в яндексі, через які програма буде звертатися до сервісу підбору ключових слів — wordstat.yandex.ru і прописати їх в налаштуваннях програми, розділ Парсинг —> Yandex.Direct. Кожен запис з нового рядка в наступному вигляді: логін:пароль.

Наприклад: [email protected]:ivanov777

Пароль не повинен містити спеціальних символів.

Більше ніякі настройки нам в принципі не знадобляться. Далі зберігаємо налаштування з акаунтами і натискаємо в головному вікні «Створити новий проект».

Зберігаємо куди-небудь файл нового проекту і далі натискаємо кнопку підбору ключових слів через Yandex.Wordstat.

Вводимо основні ключові фрази, за якими буде відбуватися збір, і натискаємо кнопку «Почати збір». Через деякий час (залежно від популярності) програма збере всі запити з цими словами. У мене вийшло 82 фрази. Далі я сортую за спаданням частотність [WS] і видаляю фрази з частотністю від 15 до 0. Можна відразу видалити фрази, які не підходять для написання статті і вже потім зібрати частотність зі знаком «!»

Тепер я знову сортую за спаданням частотність зі знаком «!» і видаляю значення від 15 до 0. У мене вийшло 3-5 підходять за змістом ключових фраз, які я буду використовувати.

Ось таким способом можна правильно підібрати ключові слова для кожної статті.

P. S. Трохи пізніше чекайте відеоурок по роботі з цією програмою. Другий день вивчаю курс «Якісне відео в блог за годину», майже навчився робити скринкасты і монтувати їх.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.