Як подивитися гостей сторінки ВКонтакте: перевірені і безпечні способи

Поширити

Добрий день, дорогі друзі!

Сьогодні ми розберемося, як побачити гостей ВКонтакте, які методи можна використовувати, а яких слід уникати. Чому це так важливо? Тому що ненадійні сервіси дозволяють шахраям потрапити на вашу сторінку і зламати її. Щоб уникнути цього, будемо використовувати доступні і безпечні способи дізнатися про дії людей у записі.

Зміст

 • Чому ВКонтакте не дає можливості бачити відвідувачів?
 • Використання програми ʺМои Гостиʺ
  • Можливості програми
  • Пастка для відвідувачів
  • Аналоги
 • Як подивитися найчастіших гостей на сторінці
 • Використання статистики для отримання інформації про відвідувачів
 • Програми для перегляду гостей
 • Висновок

Чому ВКонтакте не дає можливості бачити відвідувачів?

Деякі соціальні мережі, наприклад Однокласники, дозволяють дивитися тих, хто був на сторінці, і навіть спеціально сповіщають про це. Але в ВК використовується інший підхід: збереження конфіденційності. Адже часто буває так, що нам хочеться подивитися, хто цікавився сторінкою, але немає бажання показувати, що ми заходили в гості, наприклад до колишнього хлопця.

Тому розробники ВКонтакте не внесли таку можливість у звичайний функціонал. Багато хто навіть спеціально ховають відомості про себе від сторонніх людей. В окремій статті ви можете прочитати, як приховувати друзів.

Якщо зайти у відділ допомогою соціальної мережі і прочитати розділ ʺМожно подивитися гостей моєї страницыʺ, то ось що ми побачимо:

Але ми спритні і постараємося дізнатися всю можливу інформацію про відвідувачів, скориставшись кількома способами.

Використання програми ʺМои Гостиʺ

Доступ до відвідувачів можна отримати безкоштовно, скориставшись спеціальними програмами для ВК. Це самий простий і надійний спосіб, доступний при вході на сайт з комп’ютера і з телефону.

Наприклад, “Мої Гості”. Щоб отримати доступ до додатка, авторизуйтесь в соціальній мережі через браузер. Через мобільний додаток використовувати його не вийде.

Щоб з інтерфейсу ВКонтакте знайти це додаток, переходимо в профілі в розділ “Ігри”.

У рядку пошуку набираємо “Мої гості”.

Нас цікавить додаток буде першим у списку. Клікаємо по ньому і запускаємо додаток.

Після запуску доведеться подивитися рекламу. Як це зазвичай буває, її можна пропустити через кілька секунд. Потім відкриється вікно, у верхній частині якого є меню.

Під цими вкладками я бачу тих, хто заходив на мою сторінку і проявляв активність за весь час використання програми. Мається на увазі, що людина не просто переглядав інформацію, а поставив лайк або написав повідомлення, поділився публікацією, залишив коментар.

Ви можете побачити незнайоме ім’я і фотографію, позначену синім сердечком. Це програма автоматично додала візитера в список, щоб підігріти ваш інтерес і розкрутити його аккаунт.

Можливості програми

Відкриваючи сторінку, ми автоматично потрапляємо на вкладку ʺГостиʺ. Але тут є і інші пункти меню:

 • Шанувальники – люди, які зробили найбільше дій: полайкали, поділилися публікацією, прокоментували запис.
 • Просування – ваше фото показується в списках гостей у інших користувачів, щоб вони зацікавилися і проявили себе: перейшли в профіль, відзначили сердечком фотографію, написали повідомлення.
 • Фотопоказ – дозволяє дивитися фотографії користувачів програми, оцінювати їх, а також показувати свої.
 • Все про друзів – дає різну інформацію, включаючи їх гостей.
 • Мій профіль – це статистика відвідувань.

Функція ʺНевидимкаʺ потрібна, щоб не залишати слідів в чужих профілях, а сплативши PRO-аккаунт можна користуватися додатком без реклами і отримати додаткові відомості про візитерах.

Натиснувши на шестірню під основним меню, можна заблокувати, очистити список гостей, змінити мову.

Блокування не означає, що людина не зможе заходити до вас, просто ви цього не побачите в додатку. Щоб розблокувати відвідувачів, треба в цьому ж меню натиснути на ʺЗаблокированные гостиʺ.

Для зручності регулярного використання додаток закріплюється в профілі. Для цього натисніть ʺДействияʺ – ʺДобавить в ліве менюʺ.

Пастка для відвідувачів

В тому ж вікні під основним меню є посилання ʺПоймать більше гостейʺ.

Натискаємо на неї, випадає вікно. Потрібно взяти адресу і скопіювати його на свою сторінку в поле ʺЛичный сайтʺ.

Заходимо в налаштування, вибираємо ʺРедактироватьʺ.

Вставляємо скопійований адресу в поле і натискаємо кнопку “Зберегти”.

Можна також розмістити пастку на своїй стіні, закріпивши запис. Щоб вона привертала увагу відвідувачів, потрібно придумати цікавий опис до заслання. Наприклад: ʺЗдесь ти дізнаєшся все про мнеʺ, ʺВся правда про моє жизниʺ, ʺДелюсь секретамиʺ або щось подібне. Пастка змушує людину вчинити дію, перейти по посиланню, після чого ви зможете побачити його у списку візитерів.

Аналоги

Щоб знайти інші подібні сервіси, треба натиснути у верхньому меню на посилання ʺИгрыʺ і ввести в рядку пошуку фразу ʺМои гостиʺ.

Можна вивчити різні варіанти і вибрати найбільш зручний для вас.

Як подивитися найчастіших гостей на сторінці

У соціальній мережі ВКонтакте є можливість побачити людей, які найчастіше переглядають стіну, фотографії, інші записи. Для цього заходимо в налаштування профілю.

В самому кінці цієї вкладки бачимо напис ʺВы можете видалити свою страницуʺ. Натискаємо на посилання правою кнопкою миші і вибираємо ʺОткрыть в новій вкладкеʺ. Не хвилюйтеся, я не закликаю вас видалити сторінку ВКонтакте. Але якщо ви це випадково зробите, її можна відновити. Щоб подивитися своїх найчастіших гостей, ми скористаємося цією функцією інакше.

У вікні серед причин вибираємо “Мою сторінку не коментують”. У що з’явилася рядку бачимо 2 гостей, які найбільше заходили до вас за останні дні.

Якщо оновити сторінку і знову поскаржитися, що мало коментарів, можна побачити ще 2 візитерів. Можна повторювати дії поки програма не покаже всіх людей, які люблять заходити до вас на сторінку. Після цього просто закрийте вкладку в браузері.

Використання статистики для отримання інформації про відвідувачів

Побачити інформацію про людей, що відвідували ваш профіль, можна в статистиці. Ця функція доступна тим, у кого більше 100 передплатників. Знаходиться під аватаркою. Якщо у вас поки немає такої аудиторії, читайте статтю про те, як накрутити передплатників у Вконтакті.

Тут можна отримати такі відомості про гостях:

 • скільки всього людей заходили на сторінку;
 • вік відвідувачів;
 • з яких вони країн і міст;
 • кількість підписантів і відписатися товаришів;
 • шлях записи, якщо ваші друзі поділились нею зі своєю аудиторією.

Дані представлені в числовій формі, графіками та діаграмами.

У статистиці не можна побачити, хто заходив до вас у гості, конкретних людей, їх персональні дані. Але інформація про вік відвідувачів, їх активності, кількості підписантів і відписатися друзів дає багато корисної інформації для тих, хто займається просуванням і заробітком у Вконтакті.

Програми для перегляду гостей

Описані способи дізнатися, хто відвідував вашу сторінку, можуть здатися обмеженими і у вас з’явиться спокуса скористатися програмою, яку пропонують сторонні розробники. Я не раджу робити це, швидше за все у вас хочуть отримати дані для злому облікового запису.

Інший варіант: при установці вас попросять відправити СМС або заплатити гроші, а користі від роботи сервісу не буде, тільки витратите час і готівка. Люди, які користувалися такими програмами, відзначають, що вибір гостей відбувається випадковим чином, а при перевірці виявляється, що людина вже рік не був в соціальній мережі, але при цьому “заходив” до вас на сторінку.

Ще одна найпоширеніша загроза від неперевіреного ПО – віруси. Програм, які показують всіх відвідувачів сторінки ВКонтакте, не існує. Розробники соціальної мережі подбали про це.

Висновок

Адміністрація ВКонтакте не дає прямої можливості пізнати тих, хто переглядав стіну, фотографії та інші файли. Розуміючи, що людина дізнається про візит, багато відмовляться від відвідин чужих сторінок. Це призведе до зменшення активності користувачів в соціальній мережі. Такий ефект найменше потрібен її власникам.

Тому доведеться користуватися наявними способами отримання інформації:

 • додатком ʺМои гостиʺ;
 • пасткою;
 • даними, які надає сервіс при спробі видалення сторінки;
 • статистикою.

Програми сторонніх розробників не показують гостей і можуть завдати шкоди профілю у ВКонтакте або комп’ютера, тому встановлювати і використовувати їх не варто.

На сьогодні все. Сподіваюся, стаття була вам цікава і корисна. Якщо так, то поділіться нею зі своїми друзями. А я прощаюся з вами до нової зустрічі на сторінках блогу.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.