Як подивитися свої і чужі лайки в Инстаграме

Поширити

Добрий день, друзі.

Продовжуємо занурення в правила і особливості роботи з соціальними мережами. І сьогодні розберемося, як подивитися лайки в Инстаграме. З одного боку нам хочеться знати, скільки лайків заробили наші пости, і хто саме оцінив наше фототворчість.

З іншого боку іноді згадуємо про цікаву фотографії або відео, які не зберегли в закладки, але точно ставили like, і з’являється потреба повернутися до них і переглянути, перечитати. Тому розглянемо питання з двох сторін: як добути інформацію про свої, і про чужі лайки.

Зміст

 • Навіщо вивчати, які пости подобаються іншим користувачам
 • Як подивитися, кому сподобались мої фото і відео
 • Як побачити позначки до чужих фотографій
 • Як дізнатися, кого лайкает ваш друг
 • Як дізнатися загальна кількість сердечок до своїх записів за певний період
 • Де можна знайти свої позначки “Подобається”
 • Висновок

Навіщо вивчати, які пости подобаються іншим користувачам

Можливо, коли ви хочете дізнатися, хто відзначає і коментує ваші записи і фоточки інших людей, що вами рухає проста цікавість. Але для тих, хто займається розкруткою свого профілю в Instagram і хоче заробляти в соціальній мережі, кількість сердечок під постами може сказати багато про що:

 • які теми і формат публікацій найбільш цікаві передплатникам;
 • які фото і відео були проігноровані. Ця інформація говорить нам, що подібні матеріали в майбутньому постити не варто;
 • що подобається людям записи ваших конкурентів – це ідеї для контент-плану;
 • кількість активних передплатників допомагає аналізувати сторінки. Це особливо важливо, якщо ви хочете розміщувати рекламу у instagram-блогерів і в тематичних спільнотах.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Вивчення зацікавленості публіки допомагає просувати сторінку, залучати нових передплатників і розвивати свій бізнес. Пости з великою кількістю лайків з’являються вгорі стрічки і в розділі рекомендацій у представників цільової аудиторії, які ще не підписалися на вас. Тому поки ви тільки на шляху до популярності є сенс потроху накручувати лайки.

Як подивитися, кому сподобались мої фото і відео

Якщо ви хочете побачити, хто оцінив конкретне фото, тапніте по ньому в своєму профілі і натисніть на напис “Подобається”.

У вікні з’являться всі люди, яким сподобався пост, ви можете знайти конкретної людини, якщо це потрібно.

Ті ж самі дії можна виконати на комп’ютері, тільки треба натискати на слово “ще”.

Крім того, дізнатися, хто зазначив фотографії і відеоролики, можна натиснувши на малюнок серця в нижній панелі програми.

У вікні, ви побачите повідомлення про лайку та підписки.

Якщо натиснути на сердечко в веб-версії Инстаграма, також можна отримати інформацію про дії інших людей під вашими фото – і відеоматеріалами: сердечка, підписки, відповіді на коментарі.

Як побачити позначки до чужих фотографій

Зробити це так легко, як дізнатися людей, які оцінили ваше фото. Відкрийте стрічку або конкретну запис і натисніть на слово “Подобається”, після якого написано кількість позначок.

Відкриється вікно, в якому будуть всі користувачі мережі, відзначили дану публікацію.

Те ж саме можна зробити в веб-версії, але спочатку треба самому лайкнути фото, а потім натиснути на слово “ще” або “Подобається”.

Як дізнатися, кого лайкает ваш друг

Щоб побачити, які матеріали в Instagram сподобалися друзям, натисніть на серці в меню програми.

Перемкнемося на вкладку “Підписки” і отримаємо інформацію про активність тих людей, на яких ми підписані.

Як дізнатися загальна кількість сердечок до своїх записів за певний період

Якщо ви всерйоз зайнялися аналізом і просуванням сторінки в Инстаграме, є сенс перевести її з особистого на бізнес-аккаунт. В такому випадку в меню з’явиться розділ “Статистика”.

Ця функція допомагає вивчати дії користувачів під постами: оцінки, коментарі, збереження в закладки та багато іншого.

Крім того існують спеціальні програми та сервіси, які надають розгорнуту статистику по вашій і чужим сторінок в соціальній мережі. Ось найпопулярніші з них:

 • LiveDune,
 • Zengram,
 • Popsters,
 • Iconosquare.

Використовуючи ці програми, можна аналізувати конкурентів і свою діяльність, знаходити людей для співпраці і реклами в соціальній мережі, накручувати показники.

Де можна знайти свої позначки “Подобається”

Щоб дізнатися, кому ви ставили лайк і під якою фотографією, відкрийте Instagram на телефоні і перейдіть у свій персональний розділ.

Зайдіть в меню і потім в налаштування.

Відкрийте пункт “Запис” і тапніте по напису “Вподобані вам публікації”.

Відкриється вікно з матеріалами, які ви лайкали. Можете відкрити кожний з них, згадати автора, прокоментувати, зберегти в закладки або скасувати позначку.

Крім того, цей розділ може бути корисний, якщо ви підозрюєте, що вас зламали. В такому випадку ви побачите фото, які не відзначали як такі, що сподобалися. Якщо підозри підтвердилися, слід змінити облікові дані.

Через комп’ютер в браузерній версії Instagram знайти “лайкнутые” фото не вийде. Ця опція доступна лише у додатку.

Висновок

Ми розібрали всі способи вивчити лайки до своїх і чужих публікацій, а також дізнатися, які пости стали найбільш популярними в одного або конкурента. Тепер ми можемо вивчити, чим цікавляться наші передплатники і знайти матеріали, які сподобалися нам самим.

Якщо у вас залишилися питання, пишіть їх під цією статтею. Діліться нею з своїми товаришами в соціальних мережах та підписуйтесь на новини блогу iklife.ru щоб бути в курсі всіх тенденцій в інтернеті.

Всього доброго, друзі. До нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.