Як подивитися закритий профіль Инстаграме: всі доступні способи

Поширити

Доброго дня, читачі блогу iklife.ru.

Ми продовжуємо говорити про найбільш динамічно розвивається в соціальній мережі. Кожна людина реєструється в Инстаграме для своїх цілей. Хтось хоче підтримувати стосунки з друзями, знайти нових знайомих, ділитися з ними новинами зі свого життя. Інші реєструються, щоб заробляти.

Одні люди хочуть зібрати якомога більше передплатників, інші ж – обмежити доступ незнайомцям до своїх публікацій. Для таких користувачів є можливість закрити аккаунт від сторонніх людей. І коли ми потрапляємо на сторінку, виникає питання, як подивитися закритий профіль Инстаграме і чи можна це зробити.

Зміст

  • Особливості закритого облікового запису
  • Як подивитися закриту сторінку
  • Як ще можна побачити фото в закритому профілі
  • Чи можна обійти обмеження
  • Висновок

Особливості закритого облікового запису

Коли ми реєструємося в Instagram, то створюється відкрита сторінка. Будь-який користувач соціальної мережі і людина, що має доступ до інтернету, може потрапити на неї, переглядати записи, підписки і передплатників, стати фолловером і отримувати новини. І на це не потрібна наша згода. При цьому у кожної людини є можливість створити обмежений режим перегляду своєї сторінки.

Головна особливість закритій сторінки в тому, що, зайшовши на неї, ми бачимо тільки головне фото, кількість передплатників, підписок, публікацій і повідомлення про те, що доступ до матеріалів обмежений.

Після того як ми натиснемо на кнопку “Підписатися”, автоматичної підписки не відбудеться. Спочатку людина отримає повідомлення, що ми хочемо стати його передплатником. Потім схвалить заявку, і ми зможемо отримати доступ до всіх матеріалів, або відхилить, і тоді ми як і раніше будемо бачити тільки шапку профілю.

Також закриті акаунти виключаються з пошуку хэштегам і геолокаціі, знайти їх можна, тільки знаючи нікнейм.

Як подивитися закриту сторінку

Самий простий спосіб отримати доступ до записів та іншої інформації – зайти в закритий акаунт Instagram і підписатися.

У разі відмови ви не отримаєте ніяких повідомлень. Тому через 2 – 3 дні повторіть спробу. Якщо ніяких змін не буде, відправте людині повідомлення у Direct, розкажіть, хто ви і чому хочете стати передплатником.

Якщо ви не хочете показувати людині, що вас цікавлять його новини, або він продовжує ігнорувати ваші запити, спробуйте подати заявку з іншого облікового запису. Instagram дозволяє створювати скільки завгодно сторінок, тому ви можете зареєструватися під іншим ніком. Наприклад, можна створити блог з якоїсь тематики, яка цікавить вас, і того, на кого ви хочете підписатися. Опублікуйте хоча б десяток записів, обзаведіться передплатниками і подайте заявку на підписку.

Інший варіант – попросити когось із своїх друзів стати фолловером. Так ви зможете через них отримувати новини, якщо заявка буде схвалена.

Як ще можна побачити фото в закритому профілі

Завдання це непросте, але подивитися деякі публікації можна обхідним шляхом. Підпишіться на когось із друзів тієї людини, чиє життя вас так сильно цікавить. Потім перегляньте дії вашого спільного знайомого і в списку, що сподобалися йому постів пошукайте користувача, який вас хвилює.

Якщо вам пощастить, то ви зможете переглядати деякі публікації.

Ще один шлях – вивчити інші соціальні мережі. Можливо, там є фотографії з Инстаграма, і доступ до них не обмежено. Малоймовірно, що вас чекає успіх, але якщо мета виправдовує витрати часу, то спробуйте і цей шлях.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Чи можна обійти обмеження

Адміністрація Инстаграма подбала, щоб матеріали, розміщені у прихованому профілі, були недоступні тим, кого не схвалив користувач. Ні комп’ютера, ні з телефону відкрити його не вийде. Це поширюється і на сторонні програмні продукти. Є, наприклад, сервіси і додатки, що дозволяють завантажити фото і відео з соціальної мережі. Але і вони не можуть показати публікації сторінки, володар якої вирішив обмежити доступ незнайомцям.

Якщо ви знайшли програму для перегляду закритого профілю “без реєстрації, SMS і абсолютно анонімно”, то не раджу встановлювати її і відчувати. Найімовірніше, розробники цього хочуть зламати вашу сторінку, отримати гроші і не виконати завдання або нагородити вірусом, щоб вкрасти дані з комп’ютера. Будьте уважні, оцінюйте ризики і не беріть участь у сумнівних оборудках.

Висновок

Ми розібралися, що таке закритий аккаунт, і можна подивитися публікації в ньому, дізналися способи, які можуть допомогти у цій справі. Я раджу використовувати прямий і єдиний 100-відсотково працюючий спосіб – підписатися. Якщо не виходить, спробуйте через особисті повідомлення переконати людину відкрити вам доступ. Якщо і це не допомагає, не варто наполягати і шукати хитрі схеми і махінації.

Я вважаю, що треба поважати особистий простір інших людей. І якщо вони не хочуть ділитися з вами інформацією, то це їх право. Можливо, одного разу ви скористаєтеся цим і будете раді, що адміністрація Инстаграма так ретельно стежить за комфортом своїх користувачів.

25.06.2019 2 330 Як подивитися Історію в Инстаграме анонімно на комп’ютері та в телефонеЗдравствуйте, друзі! Ми вже говорили про те, як зробити Історії…

Чекаю ваших питань, ідей і пропозицій у коментарях. Підписуйтесь на нові статті блогу iklife.ru. Вчіться використовувати різні програми, сайти і сервіси разом з нами.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.