Як покинути бесіду ВКонтакте: проста інструкція

Поширити

Дорогі читачі, вітаю вас у блозі iklife.ru.

У соціальній мережі ВК існує можливість створювати групові конференції. В них бере участь від 3 осіб і більше. Це зручна функція для обміну інформацією з колегами, однокурсниками, організаторами заходів.

Можна підтримувати відразу кілька таких діалогів, але є у цього інструменту і мінус: для додавання учасника не потрібно його згоду. І якщо вам не цікавий колектив і спілкування, то виникає питання, як залишити бесіду ВКонтакте. Сьогодні як раз про це і поговоримо.

Зміст

  • На комп’ютері
  • У мобільному додатку
  • Як назавжди покинути бесіду
  • Відключаємо повідомлення про повідомленнях
  • Висновок

На комп’ютері

Насправді немає нічого складного. Потрібно зробити кілька простих дій і запису в груповому чаті перестануть турбувати. Зайдіть в діалог, що знаходиться в розділі “Повідомлення”. Натисніть на три точки, під якими ховається випадаюче меню, виберіть у списку останню сходинку.

Після цього всі учасники побачать напис, що ви покинули бесіду. Швидко закривається листування при натисканні в розділі повідомлень на хрестик поруч з нею. Так можна вийти з активної конференції або прибрати з очей вже завершився.

В більшості випадків є можливість повернутися до спілкування, якщо ви передумали.

У мобільному додатку

Зробити це так само просто, як і на комп’ютері. Зайдіть в повідомлення на Айфоне або пристрої, що працює на Андроїд. У програмі є спеціальний значок внизу екрану.

Знайдіть діалог, з якого хочете піти, відкрийте його. Натисніть на куточок вгорі сторінки. У випадаючому списку побачите рядок “Вийти з бесіди”. Тиснете на неї і потім підтверджуєте бажання припинити спілкування.

Якщо заходити в ВК через мобільну версію браузера, то значок повідомлень буде не внизу, а вгорі екрану. Знаходимо зацікавив чат, заходимо в нього. Натискаємо на три точки вгорі екрану і у випадаючому переліку клікаєм за відповідним варіантом.

Неважливо, здійснюється вхід в соціальну мережу з телефону або комп’ютера, вже отримані послання зберігаються в розділі повідомлень, якщо спеціально не проводити чистку. Тому в разі помилки або необхідності, можна повернутися в покинуту конференцію.

Як назавжди покинути бесіду

Особливість колективних діалогів в тому, що після виходу користувача знову можуть туди додати. Зробити це дуже легко. Будь-який учасник, що знаходиться в друзях, 2 рази клацає мишкою, і ви знову почнете отримувати повідомлення.

Щоб піти назавжди, попросіть товаришів не повертати вас. Якщо хтось наполегливо жадає вашої присутності і не реагує на прохання, доведеться припинити дружбу. Тільки так питання остаточно вирішиться.

Відключаємо повідомлення про повідомленнях

Ввічлива людина може захотіти піти тихо, не сповіщаючи інших відвідувачів. Усунутися повністю не вийде, але є інший шлях. Заходимо в меню і тиснемо на “Відключити повідомлення”.

Тепер, продовжуючи перебувати в колективі, ви не отримаєте сигналів про нові записи в учасників. Це зручно тим, що не доводиться показувати своє небажання спілкуватися з колегами або товаришами, і при цьому не потрібно відволікатися на зайву і неактуальну інформацію.

Адже буває так, що в чаті знаходиться більше 15 користувачів. Якщо кожен почне висловлюватися, то доведеться весь день читати. Відписка від повідомлень виручає в такій ситуації.

Висновок

Колективна листування – зручний інструмент для спілкування відразу кількох людей. Один користувач надсилає текст, а інші бачать його, можуть відповідати і коментувати. Це позбавляє від необхідності писати про одне і те ж кілька разів.

Але якщо ви не хочете брати участь у такій конференції, з неї легко можна вийти. Зробити це тихо, “без шуму і пилу” дозволяє функція відключення повідомлень. Ви залишаєтеся у колективі, але не отримуєте інформацію про нього.

Якщо хочеться вийти з чату, а хтось наполегливо додає вас назад, попросіть не робити так або припиніть дружбу у соціальній мережі.

Ось і все на сьогодні. Діліться статтею в соціальних мережах, пишіть питання, якщо вони є. Я прощаюся з вами. До нових цікавих зустрічей!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.