Як повернутися в бесіду ВКонтакте: 4 способу з докладною інструкцією

Поширити

Привіт, друзі.

Сьогодні продовжуємо дізнаватися про функції соціальної мережі ВКонтакте і вчимося вирішувати виникаючі завдання. Колективні чати – це зручна можливість спілкуватися відразу з декількома людьми. Ви можете самі створити такий діалог або приєднатися до чужого. Зазвичай вони об’єднують товаришів, однодумців, учасників якогось заходу або організації. Так можна вітати усіх друзів із святами, не потрібно писати повідомлення кожному персонально.

Але буває, що самі того не бажаючи, ви вийшли з колективного чату, вас видалили звідти, чи ви пішли, а потім передумали. Що ж робити в такій ситуації? Сьогодні як раз про це поговоримо і розберемося, як повернутися в бесіду ВК.

Зміст

  • Як знову приступити до спілкування
  • Як знайти віддалену листування ВКонтакте
  • Як повернутися в чат, якщо вас вигнали з нього
  • Як повернутися в бесіду з мобільного телефону
  • Висновок

Як знову приступити до спілкування

Якщо ви покинули бесіду, але не видалили її з списку повідомлень, то знову стати її учасником буде легко. Спочатку відкриваємо відповідний розділ в профілі.

Знаходимо конференцію, з якої вийшли. Для прискорення процесу скористайтеся рядком пошуку введіть назву колективної листування і натисніть на неї, щоб увійти. Зверху буде 3 точки, під ними знаходиться меню. Тиснемо на них і вибираємо пункт «Повернутися в бесіду».

Також можна просто написати та надіслати нове повідомлення і вас автоматично відновлять в якості учасника. Але є 2 умови: ви пішли самі, і в колективі менше 500 осіб. Якщо вас виключили або місць більше немає, повернутися не вийде.

Врахуйте, що повідомлення, надіслані учасниками у вашу відсутність, ви не побачите. Останні 2 записи про те, що ви покинули співрозмовників і потім повернулися.

Як знайти віддалену листування ВКонтакте

Просто знову стати частиною колективу, якщо видалили діалог із списку повідомлень, не вийде. Спочатку треба його відшукати. Для цього скористайтеся спеціальною посиланням. Якщо хочете переглянути всі конференції і вибрати потрібну, то вам знадобиться адресу такого виду: https://vk.com/im?peers=c2_c3_c4_c5_c6_c7_c8_c9_c10_c11_c12_c13_c14.

Порядкові номери можна продовжувати далі, в залежності від того, наскільки активно ви спілкуєтеся в колективних листуванні. Скопіюйте посилання і вставити її в адресний рядок браузера. Відкриється вікно, праворуч ви побачите назви чатів, віддалених і діючих.

Зверху знаходяться найстаріші листування, внизу – нові. Якщо потрібні більш «свіжі» записи, продовжуйте ряд «…c15_c16_c17_…»

Є й інша посилання, яка дозволяє відкривати чати по одному: https://vk.com/im?sel=c20, де число після латинської літери «c» – порядковий номер діалогу. Найперший з моменту реєстрації у ВКонтакте позначається «c1», останній може носити будь-який номер, в залежності від вашої комунікабельності. Доведеться, звичайно, постаратися, щоб знайти потрібну розмову, але при великому бажанні це можливо.

Корисний рада: створіть новий діалог і подивіться його номер в адресному рядку браузера. Потім, відштовхуючись від нього, шукайте віддалену листування.

Врахуйте, що заново приєднуючись до віддаленої конференції, ви не побачите старі повідомлення.

Як повернутися в чат, якщо вас вигнали з нього

Якщо тебе виключили з бесіди, то приєднатися до неї самостійно не вийде. Тут є 2 варіанти:

  1. Отримати посилання на листування. Її може передати іншим людям тільки організатор групи.
  2. Вас може повернути інший діючий учасник.

Якщо ви знайшли спільну мову з організатором, попросіть дати посилання або знову додати вас. Або шукайте розуміння з боку інших співрозмовників і попросіть про другий шанс взяти участь у спілкуванні.

Як повернутися в бесіду з мобільного телефону

Зайдіть і авторизуйтесь в додатку «VK». Відкрийте розділ «Повідомлення», натиснувши на відповідний значок в нижній панелі.

Скористайтеся пошуком, щоб знайти потрібний вам діалог. Для цього тапніте по значку у вигляді збільшувального скла.

Заходимо в чат, натискаємо на куточок поряд з його назвою і повертаємося до спілкування.

Якщо ви добровільно покинули бесіду, то все повинно вийти. Якщо ж вас виключили, то скористайтеся методами, описаними вище.

Висновок

Нерозв’язних проблем дуже мало, найчастіше можна виправити свої необачні вчинки. Тому якщо ви випадково або під впливом емоцій вийшли з діалогу і навіть видалили його, то можна легко повернутися. Після виключення і серйозних розбіжностей з організатором конференції все стає складніше. Але і тут ви можете впоратися з проблемою. Бажаю удачі!

Розкажіть в коментарях, вийшло чи знову стати частиною цікавого колективного чату, які труднощі виникли, і як ви з ними впоралися.

Підписуйтесь на оновлення блогу iklife.ru щоб знати, як вирішувати різні завдання в інтернеті і життя.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.