Як прибрати рекламу на сторінці у ВКонтакте – перевірені і надійні способи

Поширити

Добрий день, друзі!

Сьогодні ми говоримо про рекламу. Вона допомагає просувати групи та спільноти на сайті vk.com, а також продавати товари і послуги. Але якщо повідомлення дратують, заважають насолоджуватися перебуванням у соціальній мережі, то виникає питання, як прибрати рекламу ВКонтакте.

Важливо, однак, не плутати рекламні зображення конкретно цього сайту з спливаючими вікнами, які не мають до нього відношення, а з’являються в різних місцях браузера на будь-яких переглядаються сторінках. Наприклад, ви могли дозволити якимось додаткам відправляти інформацію в такому вигляді або з необережності запустили ненадійна, і комп’ютер заразився вірусом. Про це ми сьогодні поговоримо.

Зміст

 • Види реклами у ВКонтакте та способи її відключення
 • Як заблокувати всю рекламу у браузері
  • Як включити Adblock Plus в Firefox
  • Як встановити Adblock Plus в Google Chrome
  • Блокувальник для інших браузерів
 • Як вирішити проблему реклами, якщо блокувальник не допомагає
 • Висновок

Види реклами у ВКонтакте та способи її відключення

У соціальній мережі є спеціальний сервіс, що дозволяє рекламувати товари і послуги. Одного разу він може стати в нагоді вам, якщо захочете розкрутити свою спільноту в ВК. Офіційна реклама з’являється на сторінці зліва і виглядає приблизно так.

Вимкнути тільки ці блоки не можна, але можна прибрати всю рекламу з браузера, про це ми поговоримо далі.

Також рекламні повідомлення з ВК відображаються в іграх і додатках. Ось таку пропозицію я бачу, коли запускаю програму, що дозволяє дізнатися гостей, всіх, хто заходив на мою сторінку ВКонтакте.

Якщо дуже хочеться позбутися від таких повідомлень, то за це доведеться заплатити гроші в самій грі або додатку.

Також ви можете отримувати різну інформацію від груп, в яких перебуваєте. Відключити її легко – треба просто відписатися від повідомлень або вийти зі спільноти.

Якщо хтось із знайомих або незнайомих людей розсилає спам, то можна заблокувати його в своєму профілі або поскаржитися адміністрації і повністю позбавити користувача доступу до сайту.

Отже, у нас залишаються рекламні блоки з боків сторінки в ВК. Зазвичай вони не привертають особливої уваги і не дратують. Але якщо ви хочете позбутися від усіх рекламних повідомлень, треба йти в управління розширеннями.

Коли на сторінці ВКонтакте з’являються спливаючі вікна поверх основної інформації, то соціальна мережа не має до цього відношення. Подальші наші дії допоможуть прибрати їх.

Як заблокувати всю рекламу у браузері

Якщо рекламні банери і вікна вискакують на всіх вкладках, то самим вірним способом блокування є встановлення спеціального доповнення. Я використовую Adblock Plus (ABP), це надійний і перевірений продукт. До того ж його можна застосувати для будь-якого інтернет-браузера. І він допоможе нам видалити рекламу на сторінці ВК.

Як включити Adblock Plus в Firefox

Натисніть на 3 смужки в правому кутку екрану. У випадаючому меню виберіть «Доповнення» і потім в новому вікні клацніть по кнопці «Знайти більше доповнень». Тепер у рядку пошуку почніть писати назву і програма видасть перелік схожих продуктів. Нас цікавить перший у списку. Тепер додамо його в Firefox.

Після завершення установки ви отримаєте радісну новину.

В правому кутку інтернет браузера з’явиться червоний значок з трьома літерами «ABP». Тепер оновимо сторінку ВК і подивимося, чи вийшло заблокувати рекламну мережу сайту. У мене віконця збоку нікуди не поділися, а у вас? Йдемо в налаштування розширення.

У новоствореній вкладці прибираємо галочку навпроти напису «Включити допустиму рекламу».

Ще раз оновлюємо сторінку ВКонтакте. Готове. Немає ніяких банерів і віконець з пропозиціями купити, вступити, приєднатися і т. д.

Як встановити Adblock Plus в Google Chrome

Заходимо в меню браузера, воно ховається під трьома крапками в правому кутку екрану. Йдемо в «Додаткові інструменти», «Розширення».

Тепер тиснемо по напису в лівому куті екрану і в самому низу бачимо посилання на магазин. Переходимо туди. Зліва в рядку пошуку пишемо назву «Adblock Plus». Потім знаходимо його в списку і натискаємо «Встановити». Далі все робимо так, як описано вище для Firefox.

Блокувальник для інших браузерів

Розширення та доповнення є у всіх популярних програмах для виходу в інтернет. Якщо ви користуєтеся Opera, Internet Explorer або браузером від Яндекс, зайдіть в основне меню. В Opera воно ховається під логотипом, в Internet Explorer – під шестірнею у верхньому правому куті, в Яндексі – під піктограмою списку так само вгорі праворуч.

Знайдіть розділ розширень і далі робіть все, як описано вище для Firefox і Chrome:

 • скориставшись пошуком, відшукайте Adblock Plus;
 • встановіть його в 2 кличу;
 • налаштуйте розширення, відключивши всю рекламу, навіть ненав’язливу;
 • оновіть сторінку ВКонтакте.

Після установки всі рекламні блоки та вікна підпадають під блокування. Але бувають винятки. Є повідомлення, що “вшиті” в код сайту, тоді, природно, програма не бачить їх. Тут вже нічого не поробиш.

Якщо ж на сторінці в інтернеті з’явилася нав’язлива реклама, мимоволі відкривається вкладка з сайтом онлайн-казино або чогось подібного, то найімовірніше комп’ютер заражений шкідливою програмою. І тут Adblock Plus не допоможе, потрібні більш серйозні заходи.

Як вирішити проблему реклами, якщо блокувальник не допомагає

Є 2 причини, чому нав’язливі вікна і повідомлення продовжують турбувати вас:

 • встановлене додаток, поширює їх;
 • вірусна програма на комп’ютері.

У першому випадку нам знову потрібно відправитися в меню браузера і відкрити список розширень. Можливо, ви відразу побачите небажану утиліту і вимкніть її. Якщо виникли труднощі і ви не підозрюєте, яку додаток може поширювати рекламу, просто відключайте їх по черзі і перевіряйте результат. Покажу на прикладі Google Chrome.

Якщо повзунок праворуч і світиться синім – програма включена, зліва і сірого кольору – додаток відключено.

Якщо всі ці заходи не дали результату, запустіть антивірусну програму і проводите сканування комп’ютера. Я використовую більше року Eset cybersecurity, але вона платна. Є і безкоштовні продукти. Відшукайте шкідливе ПЗ та видалити його з комп’ютера.

Висновок

Реклама ВКонтакте розташована з лівого боку сторінки і влаштована так, щоб не доставляти незручностей користувачам. До того ж вона таргетована – налаштована на теми, якими ви цікавилися останнім часом у соціальній мережі.

Якщо вона все ж таки заважає чи ви бачите якийсь ще спам, то блокувати повідомлення можна спеціальним розширенням до браузеру, таким як Adblock Plus. Якщо він не допомагає, то в інтернет-браузері або на комп’ютері є програма, що показує рекламу, її треба знайти і знешкодити.

Бажаю вам позбавитися від нав’язливих і нескромних пропозицій рекламодавців. І будьте уважні при установці будь-яких програмних продуктів. Читайте які компоненти і доповнення вони хочуть вам запропонувати, прибирайте зайві галочки.

Пишіть в коментарях, чи допомогла вам ця стаття, вийшло прибрати рекламу з ВК. Діліться корисними матеріалами з друзями. А я прощаюся з вами до нової зустрічі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.