Як приховати цікаві сторінки ВКонтакте і список груп

Поширити

Добрий день, дорогі читачі!

Поки одні люди знімають на камеру кожен день життя і викладають в мережу, іншим хочеться зберегти приватність. На жаль, в інтернеті це буває важко. Сьогодні поговоримо про те, як ВКонтакте приховати цікаві сторінки від перегляду.

Робити це будемо в 2 етапи. Спочатку я розповім, як заховати групи, учасником яких ви є, а потім попрацюємо з пабликами.

Зміст

 • Налаштування приватності для приховування груп
 • Найкращий спосіб приховати паблики
 • Як приховати спільноти в мобільному додатку
 • Як забезпечити приватність сторінки в цілому
  • Як закрити аккаунт від сторонніх людей
  • Створюємо новий обліковий запис
 • Висновок

Налаштування приватності для приховування груп

У 2018 році в ВК відсутні багато функцій, які дозволяють відкривати і закривати дані. Але з допомогою нехитрих дій все ж можна забезпечити собі якийсь особистий простір у соціальній мережі. Щоб зробити це, натисніть на свою аватарку вгорі екрану і виберіть пункт «Налаштування».

У випадаючому списку нам потрібна рядок «Приватність».

Тут встановлюється відображення різних даних, починаючи з основної інформації і закінчуючи коментарями і історіями. Але в окремих розділах ви зіткнетеся з обмеженнями. Наприклад, повністю сховати від відвідувачів можна тільки групи, в яких ви перебуваєте.

На відміну від них в пабликах оформляється підписка на новини і повідомлення. Їх просто так забрати від очей гостей не вийде. Є певні труднощі зі спробами приховати друзів в ВК.

Але будемо використовувати всі наявні можливості налаштувань. Знаходимо пункт «Хто бачить список моїх груп».

Вибравши параметр «Тільки я», ви повністю закриєте інформацію. Якщо хочете, щоб сторонні люди не бачили цей розділ, натисніть «Тільки друзі».

Також можна приховати дані від людини, встановивши параметр «Все, крім». Подивимося, як виглядає аккаунт ВКонтакте, якщо доступ дозволений навіть незнайомцям. Для цього спускаємося вниз і натискаємо на посилання «подивитися, як бачать Вашу сторінку інші користувачі».

Ось так показується моя сторінка, якщо доступ до груп не обмежений.

Якщо я залишу доступ друзям або тільки собі, то інформація про групи зникне.

Це найпростіший етап. Але залишаються ще підписки. І прибрати їх з поля зору відвідувачів складніше.

Найкращий спосіб приховати паблики

Суть методу полягає в тому, щоб відписатися від пабліка і перевести його в закладки.

Можливо, переглянувши свої підписки, ви вирішите, що тільки деякі з них хочете заховати від гостей, а решту залишити в загальному доступі. Також раджу скористатися ревізією і відмовитися від неактуальних матеріалів. В такому разі не додавайте їх в закладки, а просто відпишіться.

Щоб зробити це, зайдіть в «Цікаві сторінки» і відкрийте одну з них.

Під картинкою в правому верхньому куті бачимо випадаюче меню. Натискаємо на нього лівою кнопкою миші і підтверджуємо своє бажання «Відписатися».

Якщо ви хочете продовжувати стежити за цікавою інформацією та новинами, перейдіть до меню нижче. Виберіть «Включити повідомлення» і «Зберегти в закладках».

Ще простіше вийти з пабліка і перекласти його в закладки можна в списку груп.

Просто натисніть на многоточие і у випадаючому переліку позначте бажані дії.

Якщо на сайті зліва не показуються закладки, це легко виправити. Натискаємо на свою аватарку вгорі екрану, вибираємо “Налаштування” – “Загальні” – “Налаштувати відображення пунктів меню”.

Ставимо галочку в потрібному місці і зберігаємо результат.

Тепер відвідування цікавих спільнот стало зручним і прихованим від сторонніх очей. Мінус такого способу полягає в тому, що ви не перегляньте оновлення цих пабликов в своїх новинах.

Як приховати спільноти в мобільному додатку

Дії аналогічні тим, що ми робили в повній версії сайту. Заходимо в налаштування.

Вибираємо «Приватність».

Знаходимо пункт “Хто бачить список моїх груп”. Вибираємо підходящий варіант.

Тут же можна заборонити окремим людям доступ до інформації. Щоб залишити паблік, переходимо до передплати.

Заходимо в співтовариство. Натискаємо на три крапки у верхньому правому куті, вибираємо “Повідомляти про нові дописи” і “Зберегти в закладки”. Нижче тиснемо на кнопку і повідписуємося.

Як забезпечити приватність сторінки в цілому

Є 2 варіанти зробити свій профіль прихованим від сторонніх очей:

 1. Обмежити доступ до всієї інформації всім, крім друзів.
 2. Створити нового користувача ВК.

Як закрити аккаунт від сторонніх людей

У тих же налаштуваннях приватності знаходимо пункт «Тип профілю». Якщо значення «Відкритий», то відвідувачі бачать сторінку згідно з умовами відображення кожного розділу.

Якщо вибрати «Закритий», то гості дивляться на невелику частину даних, все інше їм недоступне.

Мінус такого способу полягає в тому, що ховаються паблики тільки від незнайомців, друзі можуть переглядати цей розділ безперешкодно.

Створюємо новий обліковий запис

Це може здатися не дуже зручним рішенням, але я знаю людей, які тільки так і заходять в соціальну мережу, не бажаючи бути в тісному контакті з іншими користувачами. У списку їх друзів знаходиться всього 5 – 10 близьких родичів і товаришів.

Висновок

Приховати спільноти можна кількома способами. Спочатку ховаємо групи, використовуючи налаштування, а потім переносимо паблики в закладки. Це самий зручний і прямий шлях.

Якщо ви хочете залишити друзям можливість переглядати інформацію, то можна закрити профіль і більше нічого не робити. Самий радикальний крок, забезпечує приватність в ВК – створення нового облікового запису.

Вибирайте варіант до душі, діліться статтею в соціальних мережах, якщо вважаєте її корисною. А я прощаюся з вами. Скоро побачимося на теренах блогу iklife.ru.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.