Як прив’язати Instagram до Facebook: докладна інструкція

Поширити

Вітаю вас, друзі.

По мірі освоєння соціальних мереж у нас з’являються все нові цілі і завдання. Спочатку ми реєструвалися, щоб знайти нових друзів та більше спілкуватися, викладати фотографії, ділитися новинами. Поступово кількість функцій соцмереж збільшується, і з’являються цікаві можливості, які доступні при обміні інформацією між акаунтами на різних сайтах.

Сьогодні ми розберемося, як прив’язати Instagram до Facebook, і для чого це потрібно.

Зміст

 • Що дає прив’язка акаунтів
 • Як зв’язати: інструкція
 • Як пов’язати бізнес-акаунт у Инстаграме з Facebook
 • Як змінити прив’язаний аккаунт
 • Що робити, якщо не виходить синхронізація
 • Висновок

Що дає прив’язка акаунтів

Як відомо, у цих двох мереж один власник, тому їх зв’язок дуже тісний. Коли ми синхронізуємо свої профілі, то отримуємо такі переваги:

 • авторизація в Инстаграме через Facebook. Це дозволяє убезпечити вхід і отримати доступ до своєї сторінки, навіть якщо забув облікові дані;
 • кросспостінг – публікація матеріалів одночасно на 2 майданчиках, що зручно для особистих сторінок і особливо для бізнес-акаунтів;
 • можна бачити, хто з друзів в Facebook зареєстровано в Instagram.

Найголовніша перевага для тих, хто просувається і заробляє у соцмережах – це можливість створювати і настроювати рекламну кампанію.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Як зв’язати: інструкція

З’єднати сторінки в двох соціальних мережах можна через телефон. Для цього знадобляться обидва додатки. Відкрийте Instagram і при необхідності авторизуйтеся. Потім перейдіть у свій персональний розділ, натиснувши на фігуру людини в нижній панелі.

Тепер потрібно зайти в налаштування. Для цього торкніться 3 смужок в правому кутку і вирушайте в самий низ меню.

Знаходимо розділ “Запис” і в ньому “Пов’язані акаунти”.

Знаходимо в списку Facebook і натискаємо.

Далі, введіть облікові дані і підтвердіть доступ.

Після цього в списку поряд з назвою соцмережі з’явиться ваше ім’я синьої “пташкою”. Це говорить про те, що все пройшло вдало, і сторінки прив’язалися один до одного.

За таким же алгоритмом можна виконати об’єднання і з комп’ютера, на якому встановлена ОС Windows 10 і додаток “Instagram”. У веб-версії такі параметри недоступні.

Як пов’язати бізнес-акаунт у Инстаграме з Facebook

Для реклами товарів і послуг потрібен бізнес-аккаунт в Instagram і публічна сторінка в Facebook. Підключити їх один до одного можна в момент створення бізнес-профілю. Якщо ви цього не зробили, то скористайтеся інструкцією, наведеною вище, і синхронізуйте свої дані в цих соціальних мережах.

Як змінити прив’язаний аккаунт

Налаштування соцмереж дозволяють прикріпити один профіль в Инстаграме до одній сторінці в Facebook. Якщо ви спробуєте пов’язати інший Instagram-профіль з тієї ж сторінки, то перший запис відчепиться, і причепиться новий.

Якщо вам потрібно змінити прив’язку, спочатку вимкніть прикріплену обліковий запис. Для цього в додатку “Instagram” знайдіть в налаштуваннях все в той же пункт “Пов’язані акаунти”. Тепер натисніть на синю пташку поруч з вашим ім’ям.

Потім в новому вікні тапніте по кнопці “Скасувати зв’язок” і знову введіть дані від соціальної мережі.

Тепер, використовуючи інструкцію з цієї статті, прив’яжіть інший профіль або залиште так, якщо потреби в з’єднанні немає.

Що робити, якщо не виходить синхронізація

Якщо ви все робите за описаним вище алгоритмом, але не виходить синхронізувати профілі, спробуйте вчинити такі дії:

 • оновіть Instagram. Буквально нещодавно у мене стало погано грузиться додаток, не показувало Історії, подвисало. На свій подив, я виявила, що у мене не спрацювало автооновлення. Оновилася вручну, і всі проблеми вирішилися;
 • просто почекайте трохи, іноді прив’язка не спрацьовує відразу, зайдіть в програму через 1 – 2 години і перевірте результат;
 • вийдіть з облікового запису Instagram і знову увійдіть до нього. Деякі настройки не хочуть вступати в силу, якщо не виконати цю дію.

Якщо після цих процедур синхронізація як і раніше не працює, повторити всі кроки по інструкції, можливо, на якомусь етапі стався збій. Якщо нічого не допомагає, зверніться в службу підтримки. Але думаю, в цьому не буде потреби.

Висновок

Ми розібралися, як зв’язати профілі в Инстаграме з Facebook, дізналися, що робити, якщо виникли труднощі. Сподіваюся, цей матеріал вам сподобався і був корисний, і тепер ви точно знаєте, для чого і як синхронізувати свої сторінки в цих соціальних мережах.

Діліться статтею зі своїми друзями, пишіть запитання та зауваження в коментарях. Підписуйтесь на нові корисні матеріали блогу iklife.ru щоб бути в курсі нових можливостей і не загубитися в потоці інформації.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.