Як репостнуть Історію іншої людини в Инстаграме: кращі способи

Поширити

Вітаю вас, друзі.

Будь-яка соціальна мережа має певний набір функцій, можливостей і правил. Instagram досить ретельно захищає приватність своїх користувачів. З одного боку, це класно, адже ми не хочемо, щоб наші особисті фотографії “гуляли” по мережі. З іншого – іноді виникають труднощі з простими операціями, не зовсім зрозуміло, як і що робити.

Сьогодні ми поговоримо про те, як репостнуть Історію в Инстаграме. Така необхідність виникає досить часто, причому в багатьох випадках блогери і компанії самі просять робити репости. Давайте розбиратися, які можливості дає нам сам Instagram, а які можна реалізувати тільки за допомогою сторонніх програм.

Зміст

 • Через офіційне додаток
  • У Сторіс
  • В Direct
 • Репост звичайної публікації в Сторіс
 • Через сторонні додатки
  • Робимо репост
  • Завантажуємо і заново публікуємо запис
 • Висновок

Через офіційне додаток

У самій соцмережі закладено кілька можливостей поділитися чужою Історією. Зараз ми розглянемо їх і розберемося, як це робиться.

У Сторіс

Щоб можна було легко зробити репост фотографії або коротке відео, яке опублікував наш знайомий, в запису повинна бути посилання на наш профіль, згадка.

Для цього при створенні Сторіс людині потрібно вказати наш нік зі значком @ або додати відповідний стікер.

Через кілька хвилин після цього нам в Direct прийде повідомлення і ми зможемо легко зробити репост Сторіс без зайвих дій і додаткових програм.

Ось так буде виглядати Історія при перепосте. До неї додається аватар, нікнейм автора і рамочка. Ми можемо внести зміни за своїм бажанням і поділитися інформацією зі своїми передплатниками. Як ви вже зрозуміли, такий спосіб працює тільки в тому випадку, якщо ви знаєте автора і він згадав вас у своїй Сторіс.

В Direct

Посилання на будь-яку публікацію в Инстаграме можна відправити окремим своїм передплатникам через особисті повідомлення. Правда, тут є деякі обмеження:

 1. Якщо профіль автора закритий, то відправити посилання можна тільки його фоловерам.
 2. Будь-яка людина може налаштувати свій аккаунт таким чином, щоб заборонити репости своїх Сторіс. Ви теж можете це зробити при бажанні.

Але частіше всього є проста можливість скинути одному ссилочку на чужу Історію. Для цього відкриваємо її і натискаємо на літачок внизу екрану.

Тепер вибираємо людини або людей, яким хочемо розповісти про цей запис.

Тепер наші адресати отримають повідомлення у Директ і зможуть подивитися Історію на сторінці автора. Тобто це не є репостом в буквальному сенсі, але так ми можемо поділитися цікавими новинами з чужих Stories зі своїми друзями.

Репост звичайної публікації в Сторіс

Це ще одна можливість, яку надає нам Instagram: ми можемо взяти просту публікацію і поділитися їй у своїх Stories. Найчастіше компанії і блогери використовують цей підхід, щоб привернути увагу абонентів до своїм власним посадам, але ми можемо репостить так і чужі записи.

Для цього натискаємо на “літачок” під постом в стрічці.

Знаходимо напис “Додати публікацію в вашу історію”.

Натискаємо на неї і бачимо перед собою пост автора з посиланням на його аккаунт, тільки тепер вже у форматі Сторіс. При бажанні доповнюємо матеріал і зберігаємо на своїй сторінці. Протягом доби ваші передплатники зможуть побачити і прочитати інформацію, якою ви захотіли з ними поділитися.

Незважаючи на те що запис скопіювати з нікнеймом автора, дізнатися, хто зробив репост, він не зможе, якщо ви додатково не відмітите його або він сам не побачить свій контент у вас в обліковому записі.

Досі у деяких користувачів Инстаграма немає цієї заповітної кнопки і, відповідно, можливості перепостить публікації в Сторіс. Причина може бути в застарілій версії програми. Спробуйте оновити Instagram. Якщо це не допомагає, читайте далі, я розповім про сторонніх додатках, які можуть виручити в даній ситуації.

Є ще одна можлива причина, чому не публікується запис. Чоловік міг закрити таку можливість в налаштуваннях свого профілю. У такому випадку функція, природно, працювати не буде. Спробуйте проробити ті ж дії з матеріалами іншого користувача. Якщо виходить з одним обліковим записом, але не виходить з іншим, значить, це ваш випадок і діють налаштування конфіденційності.

Через сторонні додатки

Якщо всі запропоновані вище варіанти не підходять, то скористайтеся сторонніми програмами, які дозволяють взяти Історію або публікацію іншої людини і опублікувати на своїй сторінці.

Робимо репост

Додаток Regrann – Repost for Instagram дозволяє копіювати чужі публікації разом з підписами в свій профіль. Можна створити звичайний пост або Історію. Для початку роботи встановіть утиліту з Play Маркету на свій смартфон.

Потім відкрийте програму, перегляньте навчальну інформацію і переходьте до тестування:

 1. Знайдіть потрібний вам пост.
 2. Натисніть на 3 точки в правому куті над фотографією.
 3. Виберіть пункт “Копіювати посилання”.
 4. Після цього відкриється Regrann і ви зможете вибрати формат: Stories або Feed.
 5. Доповніть матеріал, вставте посилання на джерело і опублікуйте запис.

Завантажуємо і заново публікуємо запис

Є кілька вдалих і популярних рішень для того, щоб завантажити Історію на свій телефон і потім заново викласти її в Instagram:

 • Story Saver for Instagram,
 • Story Saver App – Stories & Highlights Downloader,
 • Repost Story for Instagram Save Download Stories та інші.

Перевага такого підходу в тому, що ми можемо додати музику або зробити іншу обробку і викласти фото або відео в своєму профілі у форматі Сторіс або звичайною публікації з нашими доповненнями.

Висновок

Я розповіла вам всі способи зробити репост Stories Инстаграма, які знаю і якими користуюся сама. Сподіваюся, ви знайшли той шлях, який підходить саме вам. Якщо залишилися питання, не виходить додати посаду чи ви знаєте ще якісь цікаві способи репостить Історії в Instagram, пишіть в коментарях, допоможемо і обговоримо.

Закликаю вас не порушувати приватність інших людей, не робити перепости без їх дозволу і вказівки авторства. Намагайтеся по можливості користуватися способами, які надає офіційне додаток. Будьте взаємоввічливими і уважні до своїх і чужих прав в мережі, тоді нам всім буде приємно спілкуватися і працювати онлайн.

Зберігайте статтю та діліться нею з друзями, якщо вона допомогла вам вирішити поставлену задачу і може бути корисна вашим товаришам. Підписуйтесь на новини iklife.ru у нас є ще багато корисних матеріалів про соцмережах, послугах, програмах, заробіток та фінансах.

А зараз я прощаюся з вами.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.