Як самому зробити стікери для Telegram

Поширити

Здрастуйте, шановні читачі блогу iklife.ru. Телеграм активно крокує по країні і б’є всі рекорди за кількістю скачувань. Тому моя рубрика постійно поповнюється. Як мені здається, я розібрав Телеграм по кісточках. Хоча є один пробіл, нічого не писав про стікерах. Давайте закриємо цю білу пляму.

Сьогодні дам інструкцію, яка підкаже, як зробити стікери для Telegram. Повірте, це зовсім нескладно. Ну що, готові?

Зміст

 • Навіщо потрібні?
 • Інструкція по створенню стікерів
  • Через графічний редактор
  • Використовуємо додаток для телефону
 • Висновок

Повне керівництво по Telegram

Навіщо потрібні?

Для початку дайте відповідь мені на запитання: яке основне призначення Телеграм та інших месенджерів? Правильно, перш за все, вони створені для спілкування.

Часто, коли ми чатимся, нам хочеться підкреслити якусь емоцію. Спочатку прикрашали листування емоціями за допомогою смайликів. Незабаром на зміну двокрапок і дужок прийшли емодзі. Це спеціальна мова, де використовується маленькі картинки, вони висловлюють ціле слово, а то і пропозиція.

Але багатьом було нудно штампувати смайли. Так і придумали стікери. Вони являють собою повноцінні зображення відомих історичних особистостей, тварин, інтернет-мемів тощо. Потихеньку вони захопили всі світові чати.

Саме чудове, що робити їх можуть, як професійні художники, так і пересічні любителі інтернет-спілкування. На даний момент створені сотні наборів для Телеграма.

Дивіться, що вам подобається більше: емодзі або стікери?

Знову ж таки, нудно використовувати стандартні набори. Наш народ творчий. Любить робити все сам. Розробники Телеграм дали всім бажаючим таку можливість, можна легко створювати власні набори і ділитися ними з друзями. Зараз цим і займемося. Я розповім, як самостійно зробити стікери в Телеграме.

Інструкція по створенню стікерів

Через графічний редактор

Як ви зрозуміли, стікер представляє з себе картинку або кілька суміщених зображень, можливо, з додаванням написи.

Насамперед, необхідно намалювати власний sticker і тільки потім додати його в Телеграм.

Малювати можна в будь-якому графічному редакторі. Звичайно, краще всього в Photoshop або corel draw. Загалом, підійдуть всі програми, які створюють зображення заданого розміру. Я покажу на прикладі безкоштовного онлайн-сервісу.

Вимоги до зображення:

 1. розмір 512 х 512 px,
 2. розширення PNG,
 3. максимальна вага зображення — 350 KB,
 4. фон білий або прозорий.

Поїхали!

Знаходимо будь-яку цікаву картинку в пошуку. Припустимо, використовуємо Google. Круто, що він дозволяє шукати відразу прозорі картинки. Я буду шукати котиків.

Вподобану картинку зберігаємо на свій жорсткий диск.

Відкриваємо онлайн-редактор Pixlr Editor. Повторюся, ви можете створювати картинки в будь-якій зручній для вас програмі, принцип один і той же.

Натискаємо “Створити малюнок”.

У наступному вікні вказуємо потрібні нам настройки.

В пункті меню “Шар” натискаємо “Відкрити зображення як шар” і вибираємо завантажену картинку котика.

Є можливість додати будь-який текст.

Через “Файл” зберігаємо. Вибираємо формат PNG і внизу перевіряємо розмір зображення. Нагадаю, він не повинен перевищувати 350 кілобайт.

Все, картинка готова.

Щоб самому створити набір, потрібно зробити як мінімум дві картинки, а максимум — 120. Так що фантазії є де розгулятися.

Ще простіше створити свої стікери з телефону.

Використовуємо додаток для телефону

Покажу на прикладі класичного програми для створення стікерів — Sticker Tools для iPhone. Знаходимо і викачуємо програму з App Store.

Далі додаєте зображення з галереї або робите знімок. Просто вказуєте потрібну область на фото, розумний алгоритм сам прибере зайве.

У програмі є велика кількість смішних фільтрів, налаштувань для вставки тексту. Плюс можна додати кілька зображень відразу і розставити їх в потрібних місцях.

Останнім кроком натискаєте “Save Sticker” і зберігаєте своє творіння в пам’ять телефону.

Висновок

Як бачите, все досить просто. Тепер ви, звичайно, захочете відправити свіженьку наклейку одному, але для цього потрібно ще додати створені стікери в Telegram. Як це зробити? Читайте мою наступну статтю, а щоб її не пропустити, підписуйтесь на оновлення блогу, в ній я розповім про боте, який автоматично створить з ваших зображень набори класних stickers.

На все добре, до нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.