Як швидко і назавжди видалити групу Вконтакті – докладна інструкція

Поширити

Безхмарного настрою, шукачі нової актуальної інформації!

Зі сторінок блогу сьогодні ви дізнаєтеся, як видалити групу Вконтакті. Це процес набагато більш простий і швидкий, ніж видалення особистої сторінки.

Поширена ситуація, коли перш актуальне співтовариство стає непотрібним тягарем. Оскільки ВКонтакте не надав користувачам спеціальної функції видалення спільнот, постає очевидне питання – як же видалити групу, яку я створив?

Зміст

 • Видаляти чи не видаляти, ось в чому питання
  • Передача управління
  • Зміна напрямку
  • Продаж
 • Я не творець – які варіанти?
 • Видалення пабліка
 • Допомога технічної підтримки
 • Етапи видалення спільноти вручну
 • Видалення з телефону
 • Висновок

Видаляти чи не видаляти, ось в чому питання

Раджу розглянути інші варіанти окрім видалення, оскільки у розвиток і створення пабліка вкладаються такі цінні ресурси, як час, зусилля, увагу. По суті, ви збираєтеся стерти цей концентрат своєї творчої сили. Можливо, краще конвертувати його в щось інше.

Передача управління

Можна передати права людям, які зацікавлені у подальшому розвитку створеного. Таким чином, витрачені вами зусилля не підуть “в нікуди”, що приємно.

Зміна напрямку

Якщо перестала бути актуальною тематика або діяльність, то можна просто їх змінити. Так, від вас піде чимало передплатників, але будуть і ті, які залишаться.

Продаж

Відмінний варіант, якщо учасників досить багато (від 1 000 осіб), продати співтовариство зацікавленим особам.

Я не творець – які варіанти?

Припустимо, ви твердо вирішили позбавитися від непотрібного співтовариства. Відразу відповім на поширений питання – можна чи видалити його, якщо я не творець і не володію правами адміністратора?

Ні, в такому випадку нічого зробити не можна.

ВКонтакте подбав про захист власників: якщо автор виходить з групи, він може повернутися до неї, і його права автоматично відновляться. Навіть якщо вона закритого або приватного типу, виключень немає.

Видалення пабліка

Якщо ви керуєте пабликом, спочатку доведеться перевести створену сторінку в групу.

Це робиться так.

Крок 1. Заходите на свою сторінку в ВК, натискаєте на вкладку “Групи”.

Крок 2. Переміщаєтеся в розділ “Управління” і шукаєте потрібне співтовариство в списку. Заходите в нього.

Крок 3. Під аватаркою натискаєте на три точки, які розгортають меню допустимих дій. Остання опція – “Перевести в групу”. Сміливо натискайте.

Крок 4. Вивчаємо повідомлення від сайту про перевід сторінки. Ви зможете це зробити не частіше, ніж раз на 30 днів. Погоджуємося.

Крок 5. Готове. Напис під аватаркою замість “Ви підписані” повинна змінитися на “Ви учасник”.

Тепер можна ліквідувати ваше співтовариство. Для цього дотримуйтеся подальших інструкцій.

Допомога технічної підтримки

Власникам багатотисячних пабликов я дуже раджу при твердому бажанні швидко і назавжди стерти своє творіння, звернутися спершу в підтримку ВК.

Просто відкрийте вкладку “Допомогу” і коротко, переконливо, лаконічно попросіть вам допомогти з цією проблемою. Якщо адміністратори підуть назустріч, ви зможете заощадити масу дорогоцінного часу.

Етапи видалення спільноти вручну

Етап 1. Заходимо в групу, яку потрібно видалити.

Етап 2. Очищаємо поле контактів – для цього натисніть на розділ з відповідною назвою праворуч під аватаркою. Далі натисніть на хрестик навпроти кожного контакту, щоб видалити.

Етап 3. Знову натискаємо на три точки під аватаркою, у випадаючому списку вибираємо “Управління громадами”.

Етап 4. Потрапляємо в основний розділ налаштувань. Тут насамперед змінюємо тип – на “Приватна”.

Це робиться для того, щоб ніхто не міг до неї потрапити або подати заявку на вступ. До того, як відбудеться повне зникнення з системи, співтовариство буде для вас видимим, так як ви є його творцем.

Якщо ви збережете посилання на своє співтовариство і після всіх маніпуляцій перейдете по ній, зможете в цьому переконатися. Для всіх інших людей група не буде видно і повністю зникне як з пошуку ВК, так і з пошукових систем Яндекса і Гугла.

Етап 5. Тепер очищаємо вміст. Якщо матеріалу неймовірна кількість – пропускайте цей етап, оскільки він не ключовий, але прискорює процес видалення. Видаляти краще все – альбоми, музику, записи на стіні, аватарку, обкладинку, документи, відео.

Етап 6. Учасники. Їх доведеться видаляти вручну, саме тому при тисяч передплатників варто хоча б спробувати залучити адміністрацію ВКонтакте. Або, як варіант, передати володіння комусь іншому.

Заходимо знову в “Управління спільнотою”, переміщаємося на вкладку “Учасники”. Навпроти кожного імені тисніть хрестик, щоб видалити людини. Якщо крім вас є інші адміністратори, то спершу знадобиться позбавити їх прав, натиснувши на кнопку “Розжалувати”, а потім на звичайний хрестик.

Етап 7. Після того, як у спільноті залишилися тільки ви, вона чиста від зайвої інформації і є закритій від сторонніх очей, залишається фінальний акт – покидайте групу і більше до неї не повертайтеся. Збережіть посилання на сторінку спільноти, якщо хочете відстежити, коли воно зникне остаточно.

Видалення з телефону

Всі етапи по ліквідації групи можна успішно і швидко провести через телефон. У мобільній версії злегка відрізняється інтерфейс і розташування елементів, але в іншому все так само.

Щоб відкрити меню керування, натискаєте на значок шестерінки і далі по пунктах, описаним вище.

Висновок

Тепер ви володієте інформацією, як видалити свою спільноту ВК. Це знання неодмінно стане вам у пригоді в подальшому, якщо ви часто маєте справу з даної соцмережею. Але пам’ятайте, що крім видалення, є інші способи, як розпорядитися створеним колись пабликом.

На цьому все, цінуйте свої зусилля, мисліть ширше і нехай вам щастить!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.