Як швидко знайти будь-якої людини ВКонтакте: 7 способів з докладною інструкцією

Поширити

Доброго дня!

Соціальні мережі стирають кордони і відстані. Будь-який користувач може знайти старого друга, поспілкуватися з ним, дізнатися новини і подивитися свіжі фотографії. Сьогодні ми розберемося, як знайти людину ВКонтакте за допомогою інструментів самої соцмережі і пошукачів.

Зміст

 • Стандартний пошук в ВК
 • Без імені та прізвища
  • Рекомендації ВКонтакте
  • Пошук через спільних друзів
 • Без реєстрації у ВК
 • Шукаємо в пошукових системах
 • Групи розшуку людей
 • Пошук по фотографії
 • Висновок

Стандартний пошук в ВК

Якщо ви зареєстровані в ВКонтакте і бажаєте відшукати іншого юзера соцмережі, то труднощів з пошуком у вас виникнути не повинно. Особливо якщо ви знаєте Ф. В. О. шуканого людини і місто його проживання.

Впишіть ім’я та прізвище користувача, якого потрібно знайти, в рядок пошуку і натисніть кнопку “Показати всі результати” або клавішу Enter. Ви потрапите на сторінку з загальними результатами пошуку. У верхній частині будуть представлені 4 аккаунта, які, на думку ВКонтакте, найбільше підходять під ваш запит.

Якщо потрібної людини немає, то натисніть на напис “Показати всіх” або перейдіть в розділ “Люди” у верхньому меню. У цьому розділі можна буде побачити всіх користувачів, які підходять під ваш запит.

Людини, який бере активну участь у різних заходах, можна спробувати пошукати в розділі “Новини”. Є ймовірність, що його відзначать у записах заходи як учасника.

Враховуючи той факт, що кількість акаунтів у ВКонтакте вже перевалило за 523 мільйони, в процесі розшуку вам, швидше за все, зустрінуться багато однофамільців і тезок людину, якого ви хочете відшукати. Особливо якщо у нього поширені ім’я і прізвище. До прикладу, якщо ввести в пошук “Іван Сидоров”, в результаті буде майже 14 000 людей. Щоб серед них знайти потрібного, необхідно застосувати фільтри.

У ВК досить багато інструментів фільтрації, тому зменшити кількість невідповідних профілів в пошуковій видачі не складе праці. Давайте коротко розглянемо кожен параметр, який можна налаштувати.

Сортування. За замовчуванням стоїть в положенні “По популярності”, і всі профілі відображаються в порядку зменшення популярності: вгорі акаунти з найбільшою кількістю друзів і передплатників, внизу – з найменшою. При перемиканні в режим “За датою реєстрації”, зверху будуть показуватися зовсім недавно зареєстровані в ВК юзери.

Регіон. За допомогою цього параметра можна відшукати юзера по країні і місту.

Школа/Університет. Фільтри стануть доступні тільки після того, як ви вкажете місто проживання користувача. З їх допомогою можна легко знайти однокласників і одногрупників, з якими ви втратили зв’язок, так і незнайомих учнів та студентів навчального закладу. В процесі заповнення стануть доступні більш детальні фільтри, такі як “Рік випуску”, “Факультет”, “Кафедра” та інші.

Вік. Цей фільтр дуже сильно полегшить вам процес розшуку. Якщо ви не знаєте точний вік, то можете вказати приблизний діапазон. Навіть якщо він буде великим, наприклад 10 – 15 років, то все одно відсіє багато невідповідні профілі.

Стать. Думаю, тут все зрозуміло. Якщо є підозри, що юзер міг жартома вказати невірний підлогу особистої інформації, то краще залиште фільтр в положенні “Будь”.

Сімейний стан. Є 8 варіантів – просто виберіть відповідний.

З фотографією. Поставте галочку напроти цього пункту, щоб виключити всіх користувачів, у яких немає аватарки.

Зараз на сайті. Цей пункт залишить у видачі тільки людей, які на момент пошуку знаходяться онлайн.

Життєва позиція. У цьому фільтрі містяться підпункти:

 • світогляд,
 • головне в житті,
 • головне в людях,
 • ставлення до паління,
 • ставлення до алкоголю.

Малоймовірно, що ці параметри допоможуть відшукати старих знайомих, але з їх допомогою можна знайти нових друзів та знайомих за інтересами.

Місце роботи та посаду. Обов’язково заповніть ці графи, якщо хочете знайти колегу або співробітника певної фірми.

Військова служба. Вкажіть країну, військову частину і рік початку служби – так ви з великою ймовірністю знайдете товаришів по службі або військових із вас цікавить частини.

Додатково. Під цим фільтром приховані три параметра: рік, місяць і день народження. Якщо ви володієте цією інформацією, то обов’язково заповнити запропоновані поля.

Врахуйте, якщо ви вкажіть який-небудь фільтр, який не заповнений в профілі користувача, то він не потрапить у видачу.

Без імені та прізвища

Якщо ви не знаєте ім’я та прізвище людини, яку хочете знайти, або не шукайте когось конкретного, а хочете завести нові знайомства, то варто подивитися рекомендації від ВК і розшукати можливих знайомих через своїх друзів.

Рекомендації ВКонтакте

ВК відстежує поведінку всіх користувачів соціальної мережі і на основі їх активності пропонує додати в друзі людей, з якими ви можете бути знайомі.

Блок “Можливі друзі” з п’ятьма потенційними кандидатами на дружбу завжди можна побачити на сторінці зі списком товаришів. Чим більше у вас з юзером спільних знайомих, тим більше ймовірність, що він потрапить в цей блок.

Щоб подивитися всіх юзерів, з якими, на думку ВК, ви можете бути знайомі, натисніть на напис “Показати всіх”. Також в цей розділ можна потрапити через кнопки “Знайти друзів” і “Пошук друзів”.

Для користувачів, зареєстрованих в інших соціальних мережах, передбачена можливість відшукати своїх друзів, які є у ВК та інших соцмережах. Блок з підтримуваними соціальними мережами знаходиться в правому нижньому куті сторінки. Там же ви можете вислати запрошення зареєструватись у Вконтакті десяти людям з ваших телефонних контактів.

Пошук через спільних друзів

Якщо ви і в рекомендаціях від ВК не знайшли потрібну людину, то можете спробувати відшукати його в списку друзів вашого знайомого. ВКонтакте відсортує всіх людей, які є в друзях у вашого товариша, спеціально для вас – вгорі будуть перебувати користувачі, з якими, на думку соцмережі, ви можете бути знайомі.

Будь-який учасник ВКонтакте може приховати до 30 своїх друзів. Так що є вірогідність, що потрібний вам людина буде невидимий для вас.

Без реєстрації у ВК

Спеціальної сторінки соціальної мережі для незареєстрованих в ВК людей ніколи не створювали, але все ж є декілька хитрощів, які дозволять шукати людей без реєстрації в соцмережі.

Ви можете перейти по ссылке vk.com/search і відразу приступити до пошуку. На цій сторінці працюють всі ті ж фільтри і правила, про які я писав вище.

Також потрапити на сторінку пошуку людей можна в процесі відновлення доступу до профілю. Натисніть на напис “Забули пароль?” під форму введення логіна і пароля на сторінці входу в ВК.

В наступному вікні перейдіть за посиланням для людей, у яких немає доступу до телефону (вона буде в нижній частині сторінки). А вже потім клацніть на посилання “Натисніть тут” для переходу на сторінку пошуку.

Шукаємо в пошукових системах

В Яндексі є спеціальний сервіс для розшуку людей. З його допомогою можна шукати людину відразу по 11 соціальних мереж, включаючи ВКонтакте. Ви також вправі обмежити пошук тільки по vk.com або будь-який інший соцмережі.

Вкажіть ім’я та прізвище шуканого людини, виберіть, на яких сайтах потрібно його шукати. Далі заповніть фільтри “Вік”, “Проживання”, “Навчання” та “Робота”. В результаті отримаєте всі підходящі під запит профілі.

З допомогою запиту “site:vk.com Ф. В. О.” можна шукати людей з ВК в Гуглі, Яндексі та інших пошукових системах. Перша частина запиту (site) повідомляє пошуковому роботу, що шукати потрібно тільки на одному конкретному сайті. Друга частина (vk.com вказує на цей сайт. А замість “Ф. В. О.” вам потрібно буде вказати ім’я та прізвище людини, якого потрібно знайти.

Врахуйте, що користувачів, які в налаштуваннях приватності приховали свої акаунти від пошукових сайтів, ви не зможете знайти через пошуковики.

Групи розшуку людей

Можна спробувати відшукати старого друга, місто проживання якого ви знаєте, або людину, з якою ви випадково перетнулися на вулиці, з допомогою спеціальних груп у ВК.

Практично в кожному місті є група під назвою “Шукаю тебе”. Опублікуйте оголошення з описом людини і його фотографією (якщо є) в такому співтоваристві. Можливо, вас теж шукають і відгукнуться на ваш пост, а може, знайдуться люди, які дізнаються у вашому описі свого знайомого і допоможуть вам.

Впишіть в рядку пошуку по спільнотам запит “Шукаю тебе” і вкажіть місто, в якому шукаєте людини. Напишіть оголошення і відправте його через поле “Запропонувати новину”. Через деякий час ваша запис буде опублікована. Після цього залишається тільки чекати і перевіряти коментарі під постом в групі.

Пошук по фотографії

Якщо у вас є фотографія людини, то вам пощастило – ви можете знайти його, використовуючи фото. Перейдіть на сторінку пошуку по картинках в Google або Яндекс і натисніть на іконку у вигляді фотоапарата. А після цього завантажте фотографію. Якщо користувач викладав цей знімок в соцмережі, то пошукова система знайде його.

По фото можна шукати і в самій соціальній мережі. Робиться це на сторінці новин у розділі “Фотографії”. Вставити в рядок пошуку посилання на знімок, який вже завантажений в ВК, а перед ним вкажіть параметр “copy:”.

Посилання на фото береться з адресного рядка браузера, при цьому потрібно тільки та частина, яка відноситься до фотографії. Вона починається зі слова “photo” і закінчується перед знаком “%”.

Висновок

Під час активного розвитку інтернету і соціальних мереж відшукати практично будь-якої людини не складе праці. Звичайно, за умови, що людина сама не проти того, щоб його знайшли, і не сховав свій профіль. Всі описані в статті методи пошуку безкоштовні та ефективні. Ви можете перевірити їх працездатність і спробувати знайти самого себе.

Яким способом пошуку ви користуєтеся? Пишіть ваші відповіді в коментарях.

Також підпишіться на оновлення блогу, щоб не пропустити найбільш корисні та цікаві статті.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.