Як створити бесіду з кількома учасниками ВКонтакте – докладне керівництво

Поширити

Радий новій зустрічі на сторінках блогу, хлопці!

Розбираємо сьогодні дуже корисну фішку популярної соцмережі. Мова піде про те, як створити бесіду ВКонтакте з кількома людьми з вашого френд-листа.

Завдяки цій функції можна швидко доносити інформацію до великої кількості людей, робити оповіщення, повідомляти новини і створювати інтерактивні обговорення в режимі онлайн.

Дуже зручно використовувати для дружнього спілкування, будь-яких спільнот за інтересами, колективів і груп – навчальних, робочих, особистих.

Зміст

 • Що таке бесіда у ВКонтакте?
 • Створення бесіди з комп’ютера
  • Перший спосіб
  • Другий спосіб
 • Як створити бесіду з телефону?
 • Створення мобільної версії сайту
 • Додавання людей не з френд-листа
 • Висновок

Що таке бесіда у ВКонтакте?

Бесіда – це загальний чат, де, на відміну від діалогу, спілкування відбувається з кількома людьми одночасно.

Іншими словами, це інтерактивна конференція, де учасники можуть постійно обмінюватися текстовими і голосовими повідомленнями, відео, аудіо, документами та іншими матеріалами. Також можна особисто звертатися до кого-небудь, зазначивши ім’я людини всередині чату.

Відрізняється від формату групи ВК тим, що все відбувається прямо у вас в повідомленнях, оповіщення приходять як тільки хто-небудь що-то відправить в загальний діалог. Завдяки нововведенням, можна навіть закріпити повідомлення у бесіді, як в групі або на стіні.

Оповіщення можна відключати, оскільки при активних обговореннях постійні сигнали можуть заважати займатися своїми справами. Однак оперативність і швидкість обміну інформацією даного формату спілкування – найвища.

Творець може призначати адміністраторів в чаті, щоб вони стежили за порядком, а також у будь-який момент виключити учасника з мультичата або додавати нових людей.

Якщо вас додали в небажану компанію або вона вам більше не цікава, завжди можна залишити груповий чат. Також корисно буде дізнатися, як повернутися в бесіду, якщо ви випадково її покинули.

Створення бесіди з комп’ютера

Перший спосіб

З компа заходимо в свій аккаунт ВКонтакте, перемикаємося на вкладку “Повідомлення”.

Вгорі, над усіма поточними діалогами, праворуч від поля “Пошук” знаходиться іконка з плюсом, при наведенні на яку з’являється надпис “Почати бесіду”. Натискаємо на неї.

З’являється функціонал створення нового мультичата. Внизу ви бачите список всіх друзів, з якими можна зробити чат. Простим натисненням на білий кружечок навпроти імені відзначаємо галочкою тих, хто нам потрібен.

Якщо вибрати тільки одну людину, то внизу з’явиться посилання “Перейти до діалогу”, яка перенесе вас при натисканні в персональний чат з цим другом.

Важливий нюанс: якщо до акаунта ВК не прив’язаний номер телефону, створити групову конференцію буде неможливо. Зазвичай при будь-якій дії з такої сторінки система просить вводити капчу, але в даному випадку просто нічого не станеться.

Отже, при виділенні двох і більше друзів внизу з’являється посилання “Створити бесіду”, а ліворуч від цієї кнопки можна ввести її назву. Наприклад, “Потік 5” або “Менеджери нічної зміни”, все залежить від того, що вам потрібно. Тут же можна завантажити фото-обкладинку чату.

Якщо не хочете завантажувати обкладинку і думати, як назвати, то групового чату будуть присвоєні параметри за замовчуванням. Якщо захочете, можете перейменувати чат пізніше.

В якості фото для конференції – колаж з аватарок чотирьох випадкових учасників. А назвою стане перерахування імен учасників за алфавітом.

Готово! Конференція створена і буде відображатися в діалогах з заданою назвою або назвою за замовчуванням. Якщо когось не вистачає або ви забули додати всіх, кого треба, дивіться як запросити людей в бесіду.

Другий спосіб

Зробити груповий чат можна з будь-якого існуючого діалогу. Для цього виберіть одного з людей, який буде учасником, і відкрийте листування з ним. Вгорі, поряд з його ім’ям, натисніть на іконку багатокрапки. Розгорнеться меню можливих дій у цьому діалозі. Виберіть “Додати співрозмовників”. Далі за стандартним сценарієм.

Після створення вас може зацікавити, як видалити бесіду ВКонтакте – прошу за посиланням.

Як створити бесіду з телефону?

З телефону заходьте на офіційний додаток. У розділі “Повідомлення” вгорі над усіма діалогами точно так само знаходимо іконку з плюсом. Тиснемо на нього.

Вибираємо “Створити бесіду”.

Далі зазначаємо потрібних друзів і натискаємо на галочку вгорі – там, де раніше була іконка з плюсом.

Опиняємося в наступному меню, де пропонується ввести назву мультичата. Пишемо назву або залишаємо порожнім. Знову тиснемо на галочку.

Готово!

Створення мобільної версії сайту

Запускайте з телефону будь-який браузер, переходьте на vk.com і заходите в свій аккаунт.

Далі заходите в повідомлення і натискайте внизу на посилання “Повна версія”.

Завантажиться функціонал в точності як у версії для комп’ютера. Подальші дії будуть такими ж, як і в першій частині даної статті.

Додавання людей не з френд-листа

Безпосередньо додати людей, яких немає у вас в друзях, неможливо. Існує три виходи з ситуації:

 1. Додати цих людей або попросити долучитися до вас у френд-лист. Цей випадок не підходить, звичайно, якщо маємо на увазі когось конкретного.
 2. Попросити спільних друзів додати потрібних людей в мультічат.
 3. Відправити в особисті повідомлення посилання-запрошення.

Висновок

Можливості соцмереж настільки швидко вдосконалюються, що, здається, неможливо за всім встежити. Це може лякати людей консервативного складу характеру. Але сучасним функціоналом використовувати можна і потрібно, оскільки це розширює можливості, економить час.

Залишайтеся з нами, щоб бути в курсі всіх нових фішок, про яких ми докладно розповідаємо.

На цьому все, до зв’язку!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.