Як створити гаманець Яндекс Гроші: покрокове керівництво

Поширити

Вітаємо вас на нашому блозі! У попередній статті ми розібрали, що таке Яндекс.Гроші, поговорили про переваги, недоліки і про те, як все працює. Сьогодні ми продовжимо розмову про цій платіжній системі. Ми подумали, що відмінною ідеєю буде розповісти і наочно показати, як створити гаманець Яндекс Гроші (ОТРУТА).

Зміст

 • Реєстрація та створення гаманця
 • Статуси Яндекс-гаманця
 • Як пройти ідентифікацію
 • Відкриття другого гаманця
 • Карта Яндекс Гроші MasterCard
 • Висновок

Якщо ви часто користуєтеся онлайн-послугами, купуючи різні продукти або, можливо, працюєте віддалено, то ми радимо вам зробити кілька електронних гаманців. Так як різні продавці і багато роботодавців воліють різні системи: ОТРУТА, WebMoney, Qiwi і т. д. Але сьогодні ми поговоримо про Яндексі.

Реєстрація та створення гаманця

Для початку заходимо на сторінку Яндекс Грошей і натискаємо кнопку “Відкрити гаманець”.

Реєстрація можлива через соц. мережі або пошту Яндекса. При швидкої реєстрації через одну з соц. мереж вас попросять ввести номер телефону, на нього доставлять смс-повідомлення з кодом, і ви вже зможете користуватися своїм гаманцем.

Якщо у вас ще немає пошти, але ви хочете зареєструватися другим способом, то завести її потрібно на головній сторінці Яндекса.

Далі заповнюємо просту форму. Вказуємо ім’я, прізвище російською мовою, як у паспорті, придумуємо логін, пароль, вводимо номер телефону, погоджуємося з умовами і тиснемо кнопку “Зареєструватися”.

Функція “У мене немає телефону” запропонує вам придумати контрольне запитання та відповідь на нього. Але ми не радимо користуватися їй, адже відсутність прив’язаного до особистого кабінету номера мобільного серйозно знижує рівень безпеки.

Далі реєструємо гаманець зі своїм новим логіном від пошти, придумуємо новий більш складний пароль, вказуємо основний електронний поштову адресу, вписуємо номер мобільного і тиснемо “Далі”.

Вітаємо, ви успішно відкрили гаманець!

Входити в неї можна з будь-якого місця — з іншого комп’ютера або мобільного пристрою.

Далі ми розглянемо, які існують статуси і що необхідно зробити для їх отримання.

Статуси Яндекс-гаманця

Є 3 типи статусів, які впливають на допустимі ліміти коштів у гаманці, вводу, виводу та інші послуги. Натиснувши на баланс, дізнаємося свій статус.

Якщо ви щойно зареєструвалися, то вам буде присвоєно статус “анонімний”, натиснувши на який, відкриється вікно з описом всіх статусів і кнопками для їх отримання.

Розглянемо кожен статус докладніше.

1. Анонімний

Такий статус клієнт отримує відразу після реєстрації, для цього можна обійтися навіть без паспорта (як ми зробили вище).

Дає наступні можливості:

 • зберігання 15 000 руб.,
 • здійснення платежів до 15 000 руб.,
 • зняття готівки до 5 000 руб.

2. Іменний

Дає наступні можливості:

 • зберігання 60 000 руб.,
 • здійснення платежів до 60 000 руб.,
 • зняття готівки до 5 000 руб.,
 • платежі по всьому світу,
 • переклади на банківські картки,
 • перекази в інші гаманці.

Щоб отримати цей статус, потрібно бути старше 18 років і заповнити онлайн-анкету, тут вже нам знадобиться паспорт.

3. Ідентифікований

Дає наступні можливості:

 • зберігання 500 000 руб.,
 • здійснення платежів до 250 000 руб.,
 • зняття готівки до 250 000 руб.,
 • платежі по всьому світу,
 • переклади на банківські картки,
 • перекази в інші гаманці,
 • переклади на банківські рахунки,
 • перекази готівки через Western Union та Contact.

Найголовніший плюс — це захист коштів. У разі злому вкрадені гроші повернуть на рахунок, для цього потрібно звернутися в службу підтримки протягом доби.

Даний статус гаманця відмінно підійде для тих, хто бажає відкрити бізнес в інтернеті або просто користуватися усім спектром послуг, але для цього вам потрібно пройти ідентифікацію.

Як пройти ідентифікацію

На даній сторінці вам запропонують найбільш швидкі і зручні для вашого місця розташування варіанти.

Тепер розглянемо всі способи ідентифікації.

 • “Мобільний банк” від Ощадбанку

Вводите мобільний номер, до якого прив’язаний банк, і дату народження. На мобільний відправиться смс, на який потрібно відповісти. З карти переведеться 10 руб. на ваш гаманець, через кілька днів вас ідентифікують.

 • Офіси Яндекса (для Москви, Санкт-Петербурга, Новосибірська, Нижнього Новгорода і Єкатеринбурга)

Завантажуєте бланк заяви, заповнюєте його за зразком], роздруковуєте, берете паспорт і особисто йдете в офіс. Через тиждень підтверджуєте ідентифікацію в меню з балансом.

 • Евросеть або CONTACT (в Росії)

Громадяни РФ можуть звернутися з паспортом та роздрукованим заявою (для “Евросети”, для CONTACT) в найближчий салон або пункт, здійснити платіж 50 або 250 руб. відповідно. Після цього так само в особистому кабінеті підтверджуєте ідентифікацію.

Ми робили через Евросеть — швидко і зручно.

 • Агенти Яндекс.Грошей в СНД (в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Казахстані, Криму, Молдові і Україні)

Агенти приймають за попереднім записом. Їх адреси, контакти та бланк заяви. Підходьте з паспортом і заповненою заявою в двох примірниках, вартість послуги залежить від міста.

 • Заяву поштою

Цей спосіб не рекомендується, так як тут потрібно зв’язуватися з поштою (а вона у нас не найшвидша) і нотаріусом.

Ідентифікація може затягнутися на термін більше місяця!

Якщо ви все-таки з якоїсь причини вибрали саме цей спосіб, нехарактерний для інтернет-бізнесу, то вам знадобляться наступні документи: завірена копія паспорта (сторінки з фото + реєстрація) та роздрукований заповнену заяву (воно згадувалося вище разом із зразком).

Відправляємо документи рекомендованим листом московський головний офіс, адресу ви знайдете в розділі “Контакти”.

Далі ми поговоримо про те, як створити другий гаманець на Яндекс і чи це можливо.

Відкриття другого гаманця

Яндекс допускає створення кількох гаманців з різних акаунтів. Всі вони будуть виконувати ті ж функції, а саме: випускати картки, робити переклади, здійснювати платежі. Найбільше радує, що якщо у вас ідентифікований перший гаманець, то за допомогою нього решта (якщо вони прив’язаний до того ж номеру) теж можуть прийняти цей статус, це робиться через особистий кабінет абсолютно безкоштовно.

Здійснюємо вхід в ідентифікований аккаунт, відкриваємо форму копіювання ідентифікації, вказуємо необхідний гаманець і вводимо свій пароль. Далі заходимо в інший гаманець, клікаючи по балансу, підтверджуємо ідентифікацію.

Карта Яндекс Гроші MasterCard

Самі користуємося такою картою, вона прив’язана до рахунку електронного гаманця.

Це повноцінна карта, їй ми розплачуємося в інтернеті, магазинах, розраховуємося за кордоном, готівку можна знімати в будь-яких банкоматах.

Щоб служба безпеки не заблокувала карту при платежах за кордоном, потрібно попередити їх про те, де ви плануєте бути і як довго, зателефонувавши або написавши на пошту.

Ми вже говорили, що зручно вести бюджет, так як видаткові операції в особистому кабінеті відображаються в рублях, в незалежності від того, в якій валюті розплачуєшся.

Замовити картку можна в своєму особистому кабінеті майже задарма — обслуговування коштує 199 рублів за три роки! Коли термін дії підійде до кінця, потрібно буде оформляти нову карту.

Розробники впроваджують нові технології, і вже з 2013 року картки оснащені технологією PayPass. Це означає, що платіж до 1 000 руб. можна зробити в один дотик, без введення пін-коду.

Платежі в інтернеті знаходяться під захистом, і всі операції здійснюються з використанням одноразових паролів, які приходять на мобільний телефон (3D-Secure).

Висновок

Сьогодні ми ще ближче познайомилися з цією популярною платіжною системою і дізналися, як відкрити гаманець, який полегшить вам життя і заощадить багато часу.

Ми вирішили написати для вас ще одну статтю, де докладно розповімо про роботу самого гаманця, поговоримо про введення і виведення коштів, перекладах та інших операціях.

Бажаємо вам фінансового успіху і до швидких зустрічей!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.