Як створити гаманець WebMoney: покрокова інструкція для новачків

Поширити

Всім привіт і хорошого настрою. Хочете проникнути в світ електронної комерції? Сьогодні розберемо по кроках як створити гаманець Вебмані. Моя інструкція враховує всі нюанси і навчить вас користуватися віртуальними грошима.

Зміст

  • Навіщо потрібен електронний гаманець
  • Реєструємося в WM
  • Створення гаманця
  • Висновок

WebMoney були утворені в 1998 році. Зараз це величезна система електронних грошових розрахунків, що налічує більше 30 млн користувачів на території СНД, більшість яких з Росії, України і Білорусі. Підходить для різних цілей від ведення бізнесу до здійснення покупок через інтернет.

У двох словах розповім про схему роботи в системі.

Кожному користувачеві привласнюється унікальний номер – WMID. Він використовується для всіх дій з аккаунтом.

Є система гаманців, основні, звичайно, це рублевий і доларовий, але є й безліч інших валют. Абревіатура WMR для рублевого, WMZ для доларів. Гаманці складаються з букви R або Z і 12 цифр.

Існує рівні доступу до функцій системи, вони називаються атестатами. Перші рівні даються безкоштовно. Перший рівень – псевдонім, другий – формальний, далі – початковий і потім – персональний, щоб його отримати, потрібно надати скани паспортних даних спеціальному людині – реєстратора.

Навіщо потрібен електронний гаманець

Якщо ви прийшли у світ інтернет-заробітку, без віртуальних грошей нікуди. Це онлайн-гаманець. За будь-яку роботу, наприклад за виконання завдання на біржі WorkZilla, вам будуть платити саме електронними грошима.

Тому, насамперед, створюйте веб-гаманці, зараз найпопулярніші – Яндекс Гроші і WebMoney. Після цього спокійно шукайте роботу і отримувати заслужену винагороду.

Також це дозволить:

  • Здійснювати покупки через інтернет в кілька кліків. Припустимо, поповнення телефону займе кілька секунд.
  • Виводити гроші на пластикову карту (за умови наявності потрібного атестата системи).

Реєструємося в WM

Зареєструватися і завести собі гаманець дуже просто, це можна зробити навіть без паспорта. Для цього заходимо на сайт webmoney.ru через ваш улюблений браузер. Натискаємо “Реєстрація”.

Першим ділом введіть свій номер телефону. Рекомендую вводити номер телефону, яким регулярно користуєтеся, змінити його буде проблематично.

Далі вводите свої персональні дані. Уважно поставтеся до введення контрольного питання, дуже стане в нагоді згодом. Раджу прибрати галочки, пропонують отримувати новини, тому що їх буде дуже багато. Потім, якщо захочете, в налаштуваннях особистого профілю зможете їх поставити. Звичайно ж, погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних, без цього не зможете просунутися далі.

На наступному кроці вас попросять ще раз перевірити дані. Далі введіть пароль, який прийде SMS на вказаний номер телефону.

Придумайте пароль для входу. Бажано не використовувати банальні поєднання цифр. Введіть код, зазначений на картинці, щоб продовжити.

Реєстрація завершена. Перевірте свою електронну пошту, там буде посилання для активації облікового запису. Пройдіть по ній.

Далі код авторизації автоматично підставиться. Якщо цього не сталося, скопіюйте його з листа, введіть код з картинки і натисніть кнопку “Перевірити”.

Отримаєте повідомлення, що email підтверджений.

Створення гаманця

У особистому кабінеті клікаєм на розділ “Фінанси”.

Тиснемо синій плюсик і вибираємо “Створити гаманець”.

Вибираємо валюту. Знайомимося і приймаємо умови угоди, натискаємо “Створити”.

Я створив два основних гаманця – доларовий та рублевий. Дивіться на скріншоті, ось ці номери можете давати замовникам, щоб отримувати гроші, зароблені в інтернеті.

Поки що у вас атестат псевдоніма, з них можна отримувати і відправляти перекази всередині WM, поповнювати гаманці через термінали готівкою, здійснювати покупки в магазинах і оплачувати комуналку. Хіба що недоступний висновок на пластикову карту (для цього потрібен початковий атестат), але поки що цього цілком достатньо.

Трохи пізніше розповім, як розширити функціонал WebMoney, отримавши такі атестати.

Тепер можете завантажити програму WebMoney Keeper на свій мобільний пристрій для зручності управління особистим кабінетом.

Висновок

Вітаю. Ви зробили перший крок до отримання грошей в інтернеті. Вже сьогодні можете отримати свій перший гонорар. Просто дайте замовнику свій новенький номер гаманця Вебмані, якісно виконаєте завдання і дочекайтеся зарахування заробітної плати.

Свої питання задавайте в коментарях. Всього вам доброго.

 

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.