Як створити нове обговорення в групі Вконтакті – докладне керівництво

Поширити

Вітаю, дорогі друзі!

Поговоримо про ще один ефективний інструмент функціоналу ВКонтакте. Молоде або старе ваше співтовариство, комерційне або створене виключно для обміну інформацією серед однодумців, вам буде корисно знати, як створити обговорення в групі ВКонтакте.

Зміст

  • Що таке обговорення?
  • Додавання обговорення з комп’ютера
    • Додавання в паблік
    • Додавання в групу
  • Як створити з телефону або планшета?
  • Висновок

Якщо ви тільки плануєте створити спільноту, раджу ознайомитися з нашою інструкцією.

Що таке обговорення?

Це спеціальна тема, яку можна зробити всередині групи для спілкування учасників. Вона диктує певний напрям бесіди, передбачає обмін думками, містить опитування, інформацію або матеріали, які можна коментувати.

Мета – взаємодія всіх присутніх всередині співтовариства. Будь-якої компанії, що розвивається, яка має у ВК представництво, не обійтися без обміну думками серед своєї аудиторії. Адже це відмінний спосіб отримати зворотний зв’язок, дати можливість залишити відгуки та продемонструвати їх, провести опитування та зібрати інформацію для статистики.

Можна публікувати правила поведінки, ціни на товари або статутною кодекс.

Не обійтися без зворотного зв’язку і в спільнотах за інтересами. Паблики рідше використовують обмін думками, оскільки цей формат націлений більше на односторонню зв’язок, коли автори публікують певний контент і дають своїм передплатникам інформацію.

Зазвичай у них закриті коментарі записів на стіні, а в обговореннях міститься мінімальна інформація про правила поведінки і рубрика пропозицій по поліпшенню роботи.

Формат груп більш розташовує до живого спілкування. Ось де резонно створювати безліч обговорень по самим різним нюансам і питань в рамках інтересів учасників.

Якщо ви плануєте серйозно зайнятися просуванням, рекомендую дізнатися, як правильно оформити групу і з чого почати розкрутку спільноти ВКонтакте.

Додавання обговорення з комп’ютера

Давайте дізнаємося, як додати рубрики для спілкування з комп’ютера або ноутбука.

Додавання в паблік

Заходимо в паблік. Під аватаркою знаходимо іконку з трьома точками – це меню доступних дій. Натискаємо.

Вибираємо перше дія – “Управління громадами”.

У меню знаходимо блок “Розділи”.

Перевіряємо, чи варто галочка на розділі “Обговорення”. Якщо потрібно, ставимо її і зберігаємо зміни, натиснувши “Зберегти”.

Нижче знаходиться функція “Головний блок” – тут можна вибрати, на якому типі контенту буде стояти акцент.

Якщо вибрати головним блоком обговорення, вони будуть відображатися під шапкою пабліка, або після товарів (якщо такі є). Виглядати це буде як на скріншоті нижче.

За замовчуванням розділ стоїть праворуч, під альбомами і відеозаписами.

Якщо до цього жодного обговорення не було опубліковано, то розподіл буде відображатися саме так – посиланням, натиснувши на яку, можна опублікувати першу тему в паблике.

Натискаємо на посилання “Додати обговорення”. Потрапляємо в стандартний шаблон, де потрібно прописати назву і текст першого коментаря (без нього опублікувати не вийде).

Стандартний функціонал, як для будь-якого публічного повідомлення на стіні в ВК: можна прикріпити фото, відео, аудіо, статистику або опитування. Якщо поставите галочку “Від імені спільноти”, нова публікація буде від імені пабліка.

Якщо хоча б одна рубрика в співтоваристві вже є, то, зайшовши в розділ обміну думками, ми побачимо список опублікованих тим. Також відображається ім’я творця, кількість повідомлень та дата.

Можна скористатися пошуком повідомлень за будь-якими словами, якщо ви не пам’ятаєте, де знаходиться потрібна інформація.

Для додавання нового обговорення натисніть на синю кнопку “Створити тему”.

Будь-вже опубліковану тему можна змінити і скоригувати. Для цього відкриваємо потрібну і натискаємо на кнопку “Редагувати тему”.

Відкривається функціонал, де є можливість закріпити обрану рубрику, і тоді вона буде відображатися першою над усіма іншими.

Тут же знаходиться функція “Закрити тему”. При її використанні перегляд залишиться доступний для всіх учасників, але додавати нові коментарі вже не вийде.

Внизу зліва є кнопка, за допомогою якої можна назавжди видалити обговорення.

Налаштуйте кількість рубрик, які будуть відображатися на сторінці, і сортування (за датою оновлення або за датою створення). Для цього з головної сторінки спільноти натисніть на посилання “ред.”

З’явиться функціонал, де можна внести потрібні корективи.

Після внесення правок натискаємо на кнопку “Зберегти”.

Додавання в групу

Інтерфейс для створення простору обміну думками тут трохи відрізняється.

Точно також робимо перші кроки – потрібно потрапити в управління спільнотою через іконку з трикрапкою. Під сектором “Налаштування” знаходимо потрібний нам сектор “Розділи”.

Якщо обговорення вимкнені, необхідно їх увімкнути. Виберіть, якими вони будуть: відкритими, коли публікація доступна всім учасникам, або обмеженими, коли створювати їх можуть тільки адміністраторам.

Нижче розташована функція “Головний блок” – встановіть там значення “Обговорення”, якщо хочете, щоб вони відображалися відразу під шапкою на сторінці.

Як і в паблике, за замовчуванням розділ буде знаходитися праворуч над блоком контактів. Виглядає це так.

Створення, сортування, видалення та закріплення відбувається так само як і для пабліка.

Як створити з телефону або планшета?

У мобільному додатку від ВК неможливо опублікувати обговорення, якщо до цього не було створено жодного. Тому зробити першу тему доведеться через мобільну версію сайту.

Відкриваємо будь-який браузер і заходимо на vk.com. Заходимо в свій аккаунт, далі – у спільноти. Натискаємо на посилання “Повна версія”.

Далі діємо по інструкції вище, щоб зробити першу тему.

Після цього можна додавати обговорення також і в мобільному додатку від ВК як з телефону, так і з планшета.

Висновок

Сподіваюся, ця стаття допомогла розібратися, як створювати обговорення, редагувати та вилучати при необхідності.

Цей інструмент ефективно застосовувати для просування і популяризації спільнот, рекомендую використовувати його активніше. Людям потрібно залишати місце для вираження своєї думки.

Звичайно, при цьому не варто нехтувати модерацією. Суть в тому, щоб дозволяти передплатникам і просто зацікавився особам брати участь у спілкуванні і бачити живий відгук реальних людей.

На цьому прощаюся. Бажаю вам, друзі, завжди бути відкритими новим можливостям, які стукають у ваші двері щодня!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.