Як тимчасово і назавжди видалити сторінку на Facebook з комп’ютера і телефону

Поширити

Вітаю вас, підкорювачі інтернет-простору!

У кожного з нас є свої причини для реєстрації в Facebook, Instagram або ВКонтакте. Точно так само кожному з нас одного разу може знадобитися стерти свої дані і піти з того чи іншого сайту. Причини можуть бути різними. Наприклад, одна моя подруга пішла з усіх соцмереж, тому що буквально залипала в них і не могла займатися роботою і справами по будинку. Якою б не була ваша причина, важливо зробити все правильно.

Сьогодні ми поговоримо про те, як видалити сторінку на Facebook на час і назавжди, розберемося в деяких тонкощах і навчимося зберігати всі дані профілю перед видаленням.

Зміст

 • Підготовка
 • Збереження резервної копії
 • Тимчасове видалення облікового запису
 • Альтернатива деактивації
 • Як назавжди піти з соцмережі
 • Як видалити публічну сторінку
 • Як деактивувати рекламний аккаунт
 • Як видалити обліковий запис з телефону
  • Інструкція для персональної сторінки
  • Інструкція для публічної сторінки
 • Можна видалити чужий профіль
 • Висновок

Підготовка

Перед тим як приступити до видалення, розберемося в деяких моментах. У кожного користувача на Facebook є аккаунт і особиста сторінка, вона ще називається профілем. Також у вас може бути скільки завгодно публічних сторінок і персональний рекламний кабінет.

Ви можете видалити з соцмережі акаунт цілком або окремі бізнес-сторінки і спільноти, в яких є адміністратором. Крім того, є тимчасове і повне видалення всієї інформації про вас. Перший варіант ще називається деактивацією. Якщо ви до кінця не впевнені у своєму рішенні або хочете повернутися в соціальну мережу через деякий час, наприклад, через пару місяців, то використовуйте таку можливість, щоб потім не реєструватися заново.

Також деактивація дозволяє залишатися на зв’язку зі своїми друзями і колегами в месенджері, притому що всі дані профілю стають недоступні вам та іншим користувачам Facebook. При повному видаленні ви не зможете користуватися месенджером.

Щоб залишити соціальну мережу, вам потрібно мати доступ до своєї сторінки, тобто пам’ятати логін і пароль. Якщо ви забули облікові дані або їх вкрали зловмисники, то спочатку потрібно відновити обліковий запис, а потім виконати його видалення.

Збереження резервної копії

Можливо, ви кілька років займалися персональною сторінкою на Facebook, оформили її по своєму смаку, щодня ділилися новинами з друзями та знайомими. Щоб не втратити всю цю інформацію, зробіть резервну копію всіх матеріалів.

Для цього відкрийте в браузері сайт facebook.com і при необхідності авторизуйтеся. Потім натисніть на трикутник в самій верхній частині екрана. У випадаючому меню нам потрібен пункт “Налаштування”.

Потім йдемо в розділ “Ваша інформація на Facebook”. Серед тих, що з’явилися на екрані опцій вибираємо “Завантажити інформацію”.

Перед нами з’явилося вікно, в якому зазначені всі види даних, які будуть доступні нам для копіювання на комп’ютер. Якщо якісь матеріали вас не цікавлять, можете прибрати позначку у відповідних полях. Після цього натисніть на синю кнопку в правому кутку екрану.

Тепер потрібно чекати повідомлення. Коли резервна копія буде сформовано, ви зможете завантажити на свій ПК, ноутбук або телефон.

Етап підготовки ми пройшли, тепер безпосередньо приступимо до поставленого завдання. Спочатку розглянемо алгоритм дій на комп’ютері в веб-версії соцмережі, а потім – в мобільному додатку.

Тимчасове видалення облікового запису

Щоб деактивувати профіль, заходимо в основне меню і вирушаємо в налаштування. Потім переключається на вкладку “Ваша інформація на Facebook”, знаходимо потрібну дію і клікаєм по ньому лівою кнопкою миші.

За замовчуванням вже відзначена деактивація, залишається тільки натиснути на кнопку внизу вікна.

Потім система попросить ввести пароль від облікового запису, щоб упевнитися, що ви це ви, а не хтось інший.

Після цього на екрані з’явиться форма, в якій можна здійснити деякі настройки і пояснити причину свого відходу з мережі. Позначте пункти, не забудьте поставити галочку поруч з написом “Продовжуйте використовувати Messenger”, якщо хочете підтримувати зв’язок зі своїми друзями через особисту переписку.

Після натискання на кнопку “Деактивувати” ваш профіль заблокується, ніхто не зможе отримати доступ до інформації, яка знаходиться в ньому. Записи, опубліковані вами у стрічці інших користувачів, а також бізнес-сторінки, для яких ви є єдиним адміністратором, сховаються від відвідувачів. Залишиться тільки ім’я і прізвище в списках друзів у ваших знайомих.

Щоб знову активувати свій обліковий запис заблокований, потрібно просто увійти до нього, використовуючи логін і пароль. Той же ефект буде при вході на інший сайт через акаунт в Facebook. Перед деактивацією перевірте доступ до своєї електронної пошти та мобільним номером, прив’язаного до сторінки. На них прийде код підтвердження для “розмороження” профілю.

Альтернатива деактивації

Якщо ви не хочете йти з соцмережі назавжди, то не обов’язково блокувати профіль. Є ще 2 варіанти:

 1. Якщо ви хочете просто відпочити від соцмереж, перестати отримувати повідомлення, то можете просто вийти з облікового запису на всіх пристроях. Перед цим перевірте доступ до електронної скриньки і телефонним номером. Також можна змінити пароль для посилення безпеки і застосувати двофакторну аутентифікацію. Після цього спокійно можна залишити профіль, як він є, не приховуючи його від відвідувачів, і вийти на той час, який вам потрібно.
 2. Щоб обмежити коло людей, які можуть переглядати інформацію на вашій сторінці, позбутися від неприємного спілкування і зайвої інформації у стрічці новин та спілкуватися тільки з близькими і друзями, можна закрити свою сторінку від сторонніх. Перед цим видалити з друзів усіх, з ким не хочете спілкуватися і налаштуйте показ своїх даних у розділі “Конфіденційність”.

Необов’язково вдаватися до крайніх заходів. Можна зробити спілкування в Facebook комфортним, треба просто добре опрацювати налаштування і виходити з системи в будь-який зручний час.

Як назавжди піти з соцмережі

Якщо ви твердо вирішили стерти всю інформацію і повністю віддалитися з Facebook, то дотримуйтесь цієї простої інструкції. Заходимо в налаштування, нам потрібен той же розділ, що і для деактивації.

Тільки тепер у вікні переключається на другий пункт.

Потім відкриється вікно, в якому нам пропонують зберегти спілкування в Messenger, тобто застосувати деактивацію, скопіювати всю інформацію з профілю і змінити налаштування публічних сторінок. Зробіть необхідні дії і продовжуйте процедуру.

Після введення пароля інформація в вашому профілі стане недоступною всім користувачам, ваші записи і фотографії втечуть. Але протягом 30 днів ви ще будете видно в списках друзів і зможете при бажанні зайти в свій обліковий запис і відновити сторінку.

Через 30 днів акаунт безповоротно зітреться, і повернути його буде неможливо.

Як видалити публічну сторінку

Якщо ваша мета не особистий профіль, а бізнес-сторінка, то відкрийте її, скориставшись меню.

Потім йдемо в настройки, які знаходяться у верхній панелі.

Перед нами з’явилося вікно з безліччю опцій. Спускаємося вниз і бачимо напис “Видалити Сторінку”. Якщо ви єдиний адміністратор, то ніяких труднощів не виникне, і ви легко зможете завершити процедуру. Після цього вся інформація в співтоваристві буде стерта.

Якщо ви хочете зберегти матеріали, то попередньо скопіюйте на свій пристрій. Для цього також є спеціальний пункт в налаштуваннях.

Як деактивувати рекламний аккаунт

Якщо ви перете свої дані з соціальної мережі, то інформація про рекламних кампаніях також буде втрачена. Але її можна прибрати, не зачіпаючи інших матеріалів.

Для цього перейдіть у свій кабінет, відкрийте настройки і виберіть потрібну опцію.

Як видалити обліковий запис з телефону

Всі дії, описані вище, можна здійснити з мобільного додатку. Для початку воно повинне бути встановлене на вашому телефоні або планшеті. Відкрийте його і при необхідності авторизуйтеся.

Інтерфейс соцмережі часто змінюється, крім того, може трохи відрізнятися для смартфонів на Android і iPhone. У мене пристрій з ОС Android, і я покажу процес на його прикладі. Зрозуміти, як діяти, якщо у вас iPhone, буде неважко, навіть якщо вид якихось розділів відрізняється.

Інструкція для персональної сторінки

Натискаємо на 3 смуги в правому куті, щоб перейти до основного меню програми.

Спускаємося вниз до пункту “Налаштування і конфіденційність” і ніжно торкаємося його пальцем.

Випаде список, в якому нас цікавить самий верхній розділ.

Тепер повільно перегортаємо опції. У розділі “Ваша інформація на Facebook” можна завантажити копію всіх матеріалів свого профілю.

Також тут знаходиться розділ, в якому можна тимчасово вимкнути профіль або назавжди піти з соцмережі.

Інструкція для публічної сторінки

Якщо потрібно повністю закрити бізнес-сторінку, то доведеться пройти по невеликого лабіринту розділів і підрозділів.

Спочатку вирушаємо в головне меню і натискаємо на пункт “Сторінки”. Переходимо до потрібного спільноти, натискаємо на 3 точки вгорі екрану і потім на напис “Ред. Сторінку”.

Тепер перегортаємо вниз до самого останнього підрозділу.

У новому вікні йдемо в пункт “Загальні” і гортаємо вниз до потрібної дії.

Можна видалити чужий профіль

Ви можете редагувати налаштування чужого профілю, якщо у вас є облікові дані. Без логіна і пароля нічого не вийде.

Ситуації бувають різні, і іноді може знадобитися закрити або деактивувати чужу сторінку. Робиться це так само, як показано вище.

Крім того, бувають окремі випадки, коли хтось з користувачів вибрав вас довіреною особою на випадок своєї смерті. Така опція є у налаштуваннях профілю. Ви також можете подбати про своїй сторінці, якщо захочете.

Висновок

Ми з вами розібрали всі варіанти часткового і повного видалення сторінок на Facebook. Якщо у вас залишилися питання, ми завжди раді спілкуванню, і ви легко можете залишити коментар під цією статтею і отримати відповідь.

Зберігайте цю інструкцію в закладки та діліться нею з друзями у соціальних мережах, щоб як можна більше людей ставали грамотними користувачами інтернету.

Підписуйтесь на нові корисності нашого блогу і розвивайтеся разом з нами.

Всього доброго, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.