Як відновити доступ до сторінки ВКонтакте – розбір з докладною інструкцією

Поширити

Вітаю, дорогі друзі!

Знову з вами на зв’язку і, звичайно, з новою корисною інформацією.

Соціальні мережі – корисний інструмент, з яким ми маємо справу практично постійно. Не так давно розбиралася тема, як видалити сторінку в ВК. Добре, якщо видалення акаунту було свідомим і виваженим рішенням. Однак як відновити сторінку Вконтакті, якщо дані загублені або аккаунт заблокований?

Або ви передумали, і тепер просто необхідно відновити профайл після видалення? Чи можна це зробити після 7 місяців, відведених ВКонтакте на роздуми?

Про все це в сьогоднішній статті.

Зміст

 • Коли може знадобитися відновлення облікового запису?
  • Відновлення видаленої сторінки
  • Розблокування облікового запису
  • Як бути, якщо забутий пароль?
  • Якщо забули логін
  • Загублений доступ до прив’язаного телефону та е-мейлу
 • Відновлення з телефону
 • Чи можна відновити стару сторінку?
 • Висновок

Коли може знадобитися відновлення облікового запису?

Поширені кілька стандартних випадків і їх варіації:

 1. Ви видалили профайл і хочете його повернути.
 2. Ваш аккаунт заблокували і його потрібно відновити.
 3. Загублений пароль.
 4. Забутий логін.
 5. Ви більше не маєте доступу до свого номеру або е-мейлу.

Кожен випадок розглянемо поетапно.

Відновлення видаленої сторінки

Якщо видалення сталося за вашою власною ініціативою, і ви пам’ятаєте всі дані, повернути акаунт дуже просто. Через скільки можна відновити видалену сторінку, визначається політикою сайту, яка свідчить, що це можливо протягом 210 днів (7 місяців).

Ваші дії:

Заходимо на головний адресу сайту – vk.com.

Вводимо в стандартні поля логін і пароль – ті, які ви вводили при останньому вході.

Ви побачите стандартне зображення собачки на аватарці і підпис, що профайл видалено. Вивчивши інформацію до якого моменту можна її повернути, натискаємо на кнопку “Відновити” в лівій частині, як показано внизу на скріншоті.

Аккаунт буде відновлений точно в такому ж вигляді, в якому ви його залишили – з усіма фотографіями, відео, музикою і навіть діалогами.

До речі, якщо ви не впевнені, що хочете повністю втратити можливість реанімувати особистий аккаунт ВК, то можна продовжувати термін.

Вам дається рівно 210 днів. Фіксуєте у себе це час і ближче до дати заходите на свою сторінку, відновлюєте її і знову видаляєте. Готово! У вас є нові 210 днів. Це ні багато ні мало більша частина року. Головне – не забути вчасно зайти і оновити термін.

Розблокування облікового запису

Ваша сторінка може виявитися зламаної або замороженої за порушення правил сайту, що в очах ВК часто розцінюється абсолютно однаково, адже ніхто не може сказати, хто саме діє в кожному конкретному профайлі, власник, стороння людина або вірусна програма.

Система сайту влаштована таким чином, що якщо ви отримуєте бан, наприклад, за розсилку спаму чи образи, то ви можете повернути доступ до замороженої сторінці практично відразу.

Для цього знадобиться номер, який потрібно буде ввести у відповідному полі. Все інтуїтивно зрозуміло і просто – вам приходить код, який відправляєте на сайт і переходьте до форми, де потрібно придумати новий пароль.

Він не повинен повторюватися ні з одним з тих, які ви ставили до цього. Інакше у вас просто нічого не вийде, оскільки система буде заявляти, що цей пароль вже був скомпрометований.

Після створення нового унікального пароля вас перекидає на адресу входу, де потрібно зайти вже з новими даними. Заходьте і отримуєте свій профайл в цілості й схоронності.

Важливий момент – якщо ви раптом усвідомлюєте, що доступу до прив’язаного номером у вас немає, то ви можете використовувати інший, який ще не прив’язаний ні до якого профайлу. Але це може зайняти більше часу знадобиться відповісти на додаткові питання. Заходити в такому випадку потрібно буде вже з новим ім’ям (номером телефону).

В залежності від типу бана і його серйозності перепривязка номера може зайняти кілька днів. Система дасть відповідну інформацію в кожному конкретному випадку.

Якщо заблокували повторно, термін бану буде довше (доба, три доби, тиждень, два тижні і так далі). З кожною новою блокуванням терміни збільшуються, поки не буде довічна блокування. У цьому випадку будь-які дії будуть марні, а прив’язаний номер потрапить у чорний список. Тобто зареєструватися за нього заново у вас не вийде.

Як бути, якщо забутий пароль?

Якщо потрібно просто відновити пароль, то переходимо за посиланням – https://vk.com/restore.

Або натискаємо на “Забули пароль?” під полем введення даних на сайті.

Пропонується ввести телефон або е-мейл. Вводимо дані. Перевірка досить проста, на наступному кроці пропонується ввести прізвище, зазначену в профайлі.

Якщо це наш профайл, підтверджуємо – “Так, це потрібна сторінка”.

На наступному кроці система пропонує вислати пароль на прив’язаний телефон. При цьому, якщо в якості логіна був введений е-мейл, а не номер, це не має ніякого значення. Отримати код через пошту можна через розширену заявку, про яку мова піде нижче.

Вводимо отриманий код і потрапляємо у форму, де пропонується придумати новий пароль. Заходимо з новими даними.

Якщо забули логін

Як правило, в якості логіна використовується е-мейл або номер (система однаково реагує на введення “+79…” і введення “89…”) тобто обидва варіанти – робочі.

Якщо ви не пам’ятаєте логін, то так само під полем введення на головній сайту натискаємо на посилання “Забули пароль?” або вводимо в рядок – https://vk.com/restore.

Це адреса форми відновлення. Система просить ввести телефон або е-мейл, але ми їх не пам’ятаємо. Тому знаходимо нижче запис “Якщо Ви не пам’ятаєте даних або не маєте доступу до телефону, натисніть сюди” і переходимо по посиланню.

Тепер пропонується ввести посилання на профайл. Вона може бути у такій формі – “id4543…” або “saint.black”, якщо ви змінювали коротке посилання-адресу.

Якщо згадати складно або неможливо, система пропонує знайти себе в пошуку по людям. Для цього треба натиснути на посилання під полем введення.

Пошуком ВК можна користуватися, навіть якщо ви не ввійшли в систему. Шукаємо себе по імені та прізвища, при необхідності підключаємо фільтри справа за статтю, віком, країни і міста.

Коли знайшли, натискаємо на “Це моя сторінка”.

Сайт відправляє нас до повної формі відновлення доступу, де знадобиться ввести новий номер телефону, на який прийде код, старі е-мейл та пароль. Не пропонується ввести старий номер, оскільки якщо б ви його пам’ятали і могли використовувати, то, звичайно, вже зайшли б.

 

Цим способом можна прив’язати новий телефон і реанімувати через акаунт код з СМС або через стару пошту.

Таким чином, дії у разі втрати логіна, по суті, збігаються з втратою доступу до старого прив’язаного номером. Оскільки тепер, щоб зареєструвати сторінку на сайті, е-мейл не обов’язковий, а от без номера не обійтися.

Загублений доступ до прив’язаного телефону та е-мейлу

Дії в цьому випадку ідентичні описаної вище інструкції з втратою логіна, яким, по суті, і є номер телефону та пошта.

Якщо ви не можете скористатися старою поштою, натискаєте відповідну кнопку, як на скріншоті нижче – “У мене немає доступу до пошти”.

Система тут же запропонує вислати код на новий вказаний телефон. Переприв’язати нову пошту на цьому етапі і відновити обліковий запис з неї – неможливо.

Відновлення з телефону

З телефону можна відновити як раніше віддалений аккаунт, так і заблокований. Функціонал офіційного додатку ВК тепер дозволяє виконати всі кроки по поверненню втрачених сторінок, якщо ви забули логін або хочете це зробити за номером нового телефону.

Чи можна відновити стару сторінку?

Щоб повернути стару сторінку, яка була видалена понад 210 днів тому, потрібно писати безпосередньо на підтримку ВКонтакте. Краще це робити через вкладку “Допомога”, так ви будете знати, що ваше прохання побачили і взяли до уваги.

Звернутися можна також за адресою технічної підтримки через е-мейл: [email protected].

Формат звернення і викладу проблеми повинен бути максимально простий і містить конкретні факти, як і коли були зареєстровані дані, які ви пам’ятаєте і маєте можливість їх використовувати зараз для відновлення.

Після того, як вас вислухали, залишиться тільки чекати зворотного зв’язку від адміністрації ВК. Швидше за все, буде потрібно заповнити стандартну форму щодо відновлення і докласти скан свого паспорта, а також зробити фото на фоні заявки, щоб підтвердити, що це дійсно ви.

При цьому, якщо на вашому віддаленому акаунті було багато особистих фотографій з добре помітним особою, шанси на відновлення будуть дуже високі.

Висновок

Як можна бачити, реанімація віддалених і заблокованих акаунтів може відбуватися по-різному. Моя порада, як завжди, простий і практичний – використовуйте прив’язку до пошти (деякі нею нехтують, як бачимо – дарма, через неї можна повернути доступ на ранньому етапі) і зберігайте всі дані у себе в одному надійному місці.

Це може бути електронний хранитель ключів, який з вами у вигляді додатку на смартфоні і відкривається з вашого паролю, або паперовий носій.

Сенс ви зрозуміли – чистота і порядок важливих даних. Тому що підтримка ВК зробила відновлення досить простою процедурою, якщо ви пам’ятаєте свої дані.

На цьому прощаюся, удачі і організованого порядку як у ваших соцмережах, так і в житті в цілому!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.