Як відновити обліковий запис в Instagram: способи на всі випадки життя

Поширити

Вітаю вас, друзі.

Сьогодні говоримо на важливу і серйозну тему: як відновити Instagram і не допустити в майбутньому втрати контролю над своєю сторінкою.

Instagram відкриває нам цілий світ цікавих людей і красивих фотографій, розумних думок і корисних порад. Переглядати стрічку новин, як ніби йдеш по рідному місту: на розі будинку зустрів знайомого і обговорив вчорашню вечірку, на афіші прочитав про заходи в парку культури, зайшов у магазин і купив нові модні туфлі. Все це доступно в соціальній мережі.

Але трапляються прикрі проблеми, коли вхід в акаунт стає неможливим, що дуже неприємно. А якщо ви ведете бізнес в Instagram, то це загрожує втратою грошей і довіри цільової аудиторії. Давайте розберемо приклади ситуацій та опрацюємо алгоритм дій у кожному окремому випадку.

Зміст

 • Що робити, якщо забув пароль від Инстаграма
 • Якщо не виходить скинути пароль
  • Забутий e-mail
  • Загублений пароль від електронної пошти
  • Прийшов лист для відновлення іншого облікового запису
 • Якщо сам заблокував і видалив сторінку
 • Аккаунт заблоковано адміністрацією
 • Вашу сторінку в Инстаграме зламали
 • Як захистити свою сторінку від злому і втрати даних
 • Висновок

Що робити, якщо забув пароль від Инстаграма

Якщо ви не пам’ятаєте кодове слово, але знаєте логін і можете увійти в пошту, то відновити доступ вийде досить швидко. Але не поспішайте. Спочатку спробуйте згадати облікові дані, подумайте, може бути, ви десь записували свій ключ. Дайте собі час, якщо немає необхідності терміново зайти в соціальну мережу.

Якщо не вийшло самостійно вирішити завдання, на стартовій сторінці Instagram натисніть на напис “Забули дані для входу? Допомога з входом в систему”.

Також ви можете зайти на сайт instagram.com через комп’ютер і клацнути мишею по рядку “Забули пароль?”

На ваш вибір є три шляхи:

Шлях 1. Увійти через прив’язаний аккаунт в Facebook. Для цього потрібно ім’я користувача і пароль від облікового запису в цій соціальній мережі. Коли ви таким шляхом зайдете в Instagram, перейдіть в налаштування і змініть пароль, щоб в наступний раз при вході не виникло тієї ж проблеми.

Шлях 2. Вкажіть у спеціальному полі свій логін або електронну пошту, щоб отримати лист зі спеціальною посиланням. Після цього натисніть “Далі”, відкрийте електронний лист перейдіть за посиланням у ньому.

Вам запропонують двічі ввести новий ключ, після чого вхід на сторінку буде відкрито. Запишіть десь новий код, щоб не довелося його знову скидати.

Шлях 3. Ви можете замінити пароль, номер телефону, до якого прив’язаний профіль. Введіть його в поле, після чого отримаєте СМС-повідомлення з кодом, введіть його на сайті або в додатку, потім введіть новий ключ. Після цього ви зможете зайти на свою сторінку.

Якщо не виходить скинути пароль

На перший погляд немає нічого складно в відновлення облікових даних, процедура стандартна, як в будь-якому записі соціальної мережі або іншого інтернет-ресурсу. Але бувають труднощі, які заважають оновити кодове слово.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Забутий e-mail

Якщо ви не пам’ятаєте, на який e-mail реєстрували свій обліковий запис в Инстаграме, вкажіть логін для відновлення даних. Після цього перевірте всі електронні скриньки, які є у вашому розпорядженні. На один з них має прийти лист від сервісу соціальної мережі. Якщо його немає, не поспішайте впадати у відчай, перевірте папку зі спамом.

Загублений пароль від електронної пошти

Тут вихід лише один – відновити доступ до електронної пошти. Для цього потрібно запасний e-mail або телефон. Зверніться в службу підтримки і постарайтеся зайти в свій електронний ящик.

Прийшов лист для відновлення іншого облікового запису

Якщо ви вказали адресу електронної пошти для відновлення доступу до Инстаграму, але прийшов лист для скидання пароля від іншого профілю, отже, ви щасливий володар кількох сторінок в соціальній мережі і потрібна інша електронна пошта для відновлення даних. Можна перерахувати всі наявні поштові аккаунти і натиснути “Далі”, а потім перевірити їх та знайти потрібний лист.

Якщо сам заблокував і видалив сторінку

Буває так, що з якоїсь причини користувач вирішує тимчасово відключити свій аккаунт і зробити його недоступним для відвідувачів. Якщо ви обмежилися тимчасової блокуванням, то можна легко повернутися до спілкування. Для цього просто введіть логін і пароль на стартовій сторінці додатка і зайдіть у свій профіль.

Але після видалення повернути сторінку вже не можна і навіть звернення в техпідтримку не дасть результат. Єдиний вихід – зареєструватися заново, але вже з іншим логіном.

Аккаунт заблоковано адміністрацією

У Инстаграме досить суворі правила і якщо їх не дотримуватися, профіль можуть заблокувати. При першому і не дуже серйозне порушення, це буде тимчасова міра. Але при ігноруванні вимог адміністрації, ваша сторінка може бути закрита назавжди. Що може послужити причиною:

 • поширення контенту, що порушує авторські права, законодавства або вимоги соціальної мережі;
 • скарги інших користувачів;
 • масова і явна накрутка показників.

Якщо по відношенню до вас вжиті заходи, на пошту приходить лист, а при спробі увійти в Instagram з’явиться відповідне повідомлення. Дотримуйтесь інструкцій з листа чи додатка і з великою ймовірністю ви зможете повернути собі аккаунт заблокований.

Вашу сторінку в Инстаграме зламали

Коли зловмисники захопили облікові дані і увійшли в профіль, вони тут же постараються змінити всю інформацію від логіна до електронної адреси. Якщо ви отримали на пошту повідомлення про спробу заміни поштової адреси, прив’язаного до Instagram, тут же перейдіть за вказаним у листі посиланням, щоб відмінити дію.

Якщо ви не отримали таке послання або пропустили його, то потрібно звернутися в службу підтримки. Для цього відкрийте програму на телефоні. Натисніть на напис “Забули дані для входу? Допомога з входом в систему” під формою входу, як при скиданні пароля.

Якщо у вас iPhone, то торкніться фрази “Забули пароль?” Введіть логін, телефон або адресу електронної пошти та натисніть “Далі”. Потім тапніте по тексту “Потрібна додаткова допомога?”

Напишіть суть свого питання на спеціальну рядок.

Чекайте відповіді адміністраторів, вкажіть свою електронну пошту, щоб ви могли відправити лист з подальшими інструкціями.

Швидше за все, вам доведеться підтвердити свій аккаунт в Инстаграме. Для цього вас попросять:

 • написати код з СМС на листочку і сфотографуватися з ним;
 • вказати модель пристрою, з якого ви найчастіше заходьте в соціальну мережу;
 • повідомити дані, на які ви реєстрували сторінку: логін, телефон, e-mail.

Якщо ви вважаєте, що аккаунт зламаний і хтось інший господарює в ньому, але ви все ще можете увійти на свою сторінку, – скидання пароля через пошту, як було описано вище, і включіть двофакторну аутентифікацію. Для цього зайдіть в налаштування.

Знайдіть розділ “Конфіденційність і безпека”. У ньому відшукайте потрібний підрозділ.

Поставте “пташки” навпроти зручного способу отримання коду або пересуньте важелі.

Також, щоб уникнути повторного злому перевірте пристрій на віруси і вимкніть підозрілі програми. Для цього зайдіть в розділ для редагування профілю в веб-версії Инстаграма, перейдіть у вкладку “Програми з авторизованим доступом” і натисніть на кнопку “Відкликати доступ”.

Як захистити свою сторінку від злому і втрати даних

Щоб завжди мати доступ до профілю в Инстаграме і не потрапляти в неприємні ситуації, прислухайтеся до таких порад:

 • придумайте пароль для з великих і маленьких літер, цифр, підкреслення, тире;
 • нікому не кажіть його і не вводьте на чужих пристроях, але запишіть для себе;
 • вкажіть у налаштуваннях Instagram свою реальну пошту, яку ви регулярно заходьте і знаєте пароль від неї;
 • підключіть двофакторну аутентифікацію;
 • синхронізуйте Instagram з Facebook;
 • додайте кілька своїх реальних фото в профілі, щоб вас можна було дізнатися, якщо необхідно буде відновлювати сторінку;
 • постійно використовуйте надійну антивірусну програму;
 • не вводьте свої облікові дані в неперевірених сервіси та додатки;
 • не зловживайте накруткою та дотримуйтесь правил соціальної мережі;
 • не грубите іншим користувачам, не поширюйте спам, інакше на вас будуть надходити скарги, що призведе до блокування.

Якщо не плануєте розкручувати свій аккаунт, займатися продажами або інфобізнес, можете закрити профіль Инстаграме від сторонніх людей.

Висновок

Ми розглянули всі способи відновлення сторінки. Скажу чесно, не в будь-якій ситуації можна повернути собі доступ. Адміністрація соціальної мережі не завжди швидко відповідає на запит і вирішити деякі проблеми не виходить. Тому завжди намагайтеся думати наперед про безпеку і збереження своїх облікових даних.

Напишіть в коментарях, чи допомогла вам ця стаття, поділіться нею з друзями, щоб і вони убезпечили свої акаунти. Якщо у вас є важливі доповнення чи зауваження, я буду рада прочитати їх.

Всього доброго. До нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.