Як відписати від себе людини в Инстаграме: докладна інструкція

Поширити

Вітаю вас, дорогі читачі.

Поки одні стурбовані питанням, як набрати нових передплатників в Instagram, стати популярним блогером і заробити на своєму акаунті, іншим хочеться захистити себе від уваги сторонніх людей. Коли ви створюєте сторінку в соціальній мережі, вона відкрита для всіх користувачів, і будь-який з них може переглянути і підписатися на новини, щоб бачити їх у своїй стрічці.

Але це не всім подобається, та й шанувальники іноді трапляються не цілком адекватні, серед них можуть бути спамери і боти, що дуже неприємно. Сьогодні поговоримо про те, як відписати від себе людини в Инстаграме.

Зміст

  • У чому різниця між відпискою і блокуванням
  • Як відписати не блокуючи
  • Як видалити фолловера з комп’ютера
  • Що робити, якщо не виходить
  • Висновок

У чому різниця між відпискою і блокуванням

Коли користувач підписується, то бачить ваші публікації у своїй стрічці. Раніше не було можливості видаляти когось з підписного листа, можна було тільки заблокувати.

Бан призводить до того, що людина позбавляється можливості переглядати ваш аккаунт і будь-які матеріали не тільки в стрічці, але і в профілі. У нього навіть не вийде знайти акаунт по імені Инстаграме. Таку міру слід застосовувати, якщо ви хочете повністю захистити себе від цього товариша.

В інших випадках можна відписувати не блокуючи. Тоді людина може переглядати публікації в профілі, але не буде отримувати оновлення в стрічці. Якщо він захоче, то знову підпишеться на вас. Щоб отписанные люди не могли так просто отримати доступ до матеріалів, закрийте свою сторінку. В такому випадку ви зможете відмовляти у підписці будь-якого нового передплатника.

Як відписати не блокуючи

Така функція доступна тільки з телефону. Відкрийте в своєму iPhone або смартфон на Android офіційне додаток “Instagram” і перейдіть в панель керування.

Тепер тапніте по кількості передплатників.

Відкриється список всіх людей, які захотіли отримувати ваші новини. Поруч з кожним нікнеймом справа є 3 точки. Натисніть на них і вибрати потрібну дію.

Ось і все, ви відписали людини, при цьому він не отримає ніяких повідомлень і, можливо, навіть не помітить змін. З такого простого алгоритму можна швидко прибрати непотрібних фоловерів. Але якщо ви не закрили профіль, то він у будь-який час може знову оформити підписку.

Як видалити фолловера з комп’ютера

У веб-версії такої функції немає, тому єдиний шлях – через блокування. Зайдіть на сайт instagram.com і відкрийте особистий розділ.

Клікніть по кількості послідовників.

Виберіть у списку потрібну людину і натисніть на нікнейм, щоб перейти на його сторінку.

В шапці профілю натисніть на 3 точки і виберіть потрібний пункт.

Після цього людина втратить можливість переглядати ваші новини, заходити “в гості”, відправляти повідомлення, доки ви не заберете його з чорного списку. Зняття бана дозволить зайти в профіль, але передплатником він перестане бути. В іншому ваш віртуальний знайомий продовжить використовувати Instagram без обмежень. Якщо ж даний індивід порушує правила користування соціальною мережею, загрожує вам або ображає, то можна не просто відправити його в чорний список, але і поскаржитися адміністрації. Тоді є ймовірність, що його аккаунт буде повністю заблокований.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Що робити, якщо не виходить

Програма не завжди спрацьовує миттєво, і якийсь час користувач продовжує відображатися в переліку фоловерів і враховуватись у статистиці. Щоб оновити інформацію, вийдіть і поверніться в програму або перезавантажте сторінку браузера.

Після видалення або бана всі коментарі і лайки залишаться під вашими публікаціями. Щоб прибрати повідомлення, треба натиснути на нього і відправити у кошик.

Висновок

Відписати від людини, як і заблокувати його, просто. Сподіваюся, з цією інструкцією у вас не виникне проблем. Але перед тим як робити подібні дії, переконайтеся, що дійсно хочете цього. Розблокувати користувача легко, а от запросити його знову підписатися буде складніше.

Пишіть запитання та діліться своїм досвідом. Підписуйтесь на нові статті блогу iklife.ru і користуйтесь усіма можливостями соціальних мереж.

До зустрічі, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.