Як відзначити людину на фото ВКонтакте: докладна інструкція

Поширити

Привіт, друзі!

Соціальна мережа ВКонтакте дозволяє розміщувати відео та фотоматеріали, ділитися думками і враженнями. Фотознімки можна редагувати, підписувати, вказувати на них місце, додавати спецефекти. Вбудовані функції ВК дозволяють робити все це швидко і без проблем. Про те, як додати зображення на свою сторінку, ми вже говорили, а сьогодні розберемося, як відзначити людину на фото в ВК.

Зміст

  • Навіщо це потрібно
  • Як вказати одну на фото
  • Як відзначити людину, якщо його немає в друзях
  • Видаляємо позначку
  • Як вказати людини на знімку з телефону
  • Чому не виходить додати мітку
  • Висновок

Навіщо це потрібно

Коли ми розміщуємо графічні матеріали на сторінці або в групі, то їх бачать наші друзі і передплатники в стрічці новин. Але не всі переглядають нові записи, до того ж в потоці інформації легко пропустити актуальні пости. Тому, якщо хочете, щоб знайомий точно побачив фотку на вашій сторінці або в запису, зробіть позначку.

Після цього поруч з відповідним розділом в профілі користувача з’явиться значок.

Тепер ваш товариш точно не пропустить публікацію матеріалу ВКонтакте, зможе відкрити і підтвердити присутність на знімку.

Якщо користувач підтверджує присутність на зображенні, воно з’являється в розділі «Фотографії зі мною».

Як вказати одну на фото

Для початку потрібно додати знімок на сторінку, на стіну або в альбом в ВК. Потім відкрити, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші. Тепер потрібно натиснути на відповідний напис внизу екрану.

Курсор миші повинен перетворитися в хрестик. Тепер вибираємо місце, де знаходиться цей товариш. Затискаємо ліву кнопку миші і розтягуємо прямокутник – область виділення.

Відпускаємо мишку, і з’являється список друзів. Вибираємо потрібне ім’я. Продовжуємо роботу і вказуємо усіх присутніх осіб і тих, з ким просто хочемо поділитися новиною чи, приміром, вітальною листівкою. На одному фотознімку в ВК можна виділити до 50 своїх друзів і лише по 1 разу. Після того як усі потрібні вказані особи, натискаємо на напис «Готово».

Також можна позначити на знімку себе коханого або будь-який об’єкт, щоб гості, переглядали фото, розуміли, що зображено на картині». Всіх виділених товаришів і предмети ми бачимо в правій частині екрана поруч з графікою.

Для збереження змін ще раз натискаємо «Готово» вже над малюнком і хрестик, щоб закрити вікно.

Як відзначити людину, якщо його немає в друзях

Найкращий відповідь – ніяк. Точніше, можна виділити на знімку область і написати ініціали, але якщо цього товариша немає в списку друзів, на нього не буде проставлена посилання. Він не отримає повідомлення про те, що присутній на фотографії.

Подивимося, як це виглядає насправді. Я відкриваю малюнок на сторінці ВКонтакте, натискаю «Зазначити людини» і пишу ім’я та прізвище одного зі своїх передплатниць. Отримую повідомлення, що така людина не знайдений, але продовжую наполягати на тому, щоб вказати ці дані на зображенні.

Тисну «Готово». Тепер дивимося у праву частину екрана поруч із зображенням. Якщо користувач є в друзях, ініціали підсвічуються синім – це посилання на профіль. Якщо я зробила позначку із зазначенням на людину, з якою не дружу у соціальній мережі, то ім’я з прізвищем будуть написані чорними літерами. Виділення є, а немає посилання.

Також підписуються об’єкти. В імені або назві може міститися будь-який набір символів, адміністрація їх не перевіряє.

Видаляємо позначку

На своїх зображеннях під ВКонтакте ви розміщуєте і знімаєте мітки у будь-який час. Це може знадобитися, наприклад, щоб приховати одного від сторонніх очей і навіть на фотознімках видалити сліди знайомства. Для цього відкриваємо картинку і праворуч дивимося список позначених користувачів. Щоб зняти позначку, потрібно просто натиснути на хрестик поруч з прізвищем.

Так само можна видалити себе з фотознімків друзів. Для цього потрібно зайти в розділ «Фотографії зі мною», відкрити зображення і натиснути на хрестик поруч зі своїм прізвищем.

З чужих знімків можна видалити тільки посилання на свій профіль, а зі своїх картинок – прибрати будь-якої людини. Крім того, якщо вас вказали на фото, можна відразу прибрати позначку.

Як вказати людини на знімку з телефону

Додати кого-небудь на фото в мобільному додатку «VK» не можна, така функція відсутня. Але можна поділитися знімком. Відкрийте його, натиснувши на три точки у верхньому правому куті, і виберіть у списку «Надіслати другу».

Після цього адресат отримає фотку в особистих повідомленнях.

Якщо зайти в соціальну мережу через мобільний браузер, а не додаток, то можна безперешкодно ставити позначки. Зайдіть в розділ з фотографіями і натисніть на напис «Повна версія».

Тепер всі дії будуть виглядати так само, як і на ПК.

Чому не виходить додати мітку

Якщо ви заходите в соціальну мережу через веб-браузер на ПК або в мобільному телефоні, але напис “Зазначити людини” не з’являється, тому може бути кілька причин:

  1. Це чужий графічний файл, і ви не можете його редагувати. Скачайте знімок і завантажте на свою сторінку або в альбом.
  2. Вже є відмітки 50 користувачів. Я не знайшла офіційного підтвердження в правилах ВКЛЮЧНО, але не більше 50 чоловік на одній картинці не виділяється. Якщо хочете поділитися матеріалом з іншими друзями, можна продублювати його.
  3. Збій у роботі соціальної мережі. Повторіть спробу через деякий час.

В інших випадках описані вище рекомендації повинні працювати.

Висновок

Сьогодні ми обговорили, як відзначити людини на фотографії. Процес досить простий, як мені здається. Напишіть в коментарях, вийшло чи у вас поділитися фотоматеріалами в соціальній мережі, які труднощі виникали. Якщо є питання – питайте.

Підпишіться на новини блогу iklife.ru і не пропустіть нові матеріали. До зустрічі, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.