Як видалити Історію в Инстаграме: проста інструкція для новачків

Поширити

Привіт, друзі.

Сьогодні ми знову говоримо про одну з найпопулярніших соціальних мереж, про Instagram. У ній багато цікавих і корисних можливостей, які варто освоїти. Особливо популярні зараз короткі відео і фотографії у форматі Історій, які зберігаються 24 години і потім зникають з облікового запису.

Багато мої друзі щодня знімають Stories і діляться зі своїми передплатниками думками, ідеями та враженнями в режимі реального часу. Ви теж так можете, якщо захочете. Але важливо не тільки знати, як створювати цікавий контент, додати в нього посилання і спецефекти, але і як видалити Історію в Инстаграме, якщо щось пішло не так, ви передумали, незадоволені якістю матеріалу, або новину втратила свою актуальність. З цим питанням ми розберемося сьогодні.

Зміст

 • Особливості зберігання Stories
 • З телефону
  • Недавні Сторіс
  • Архів
  • Історії з “Актуального”
 • З комп’ютера
 • Як зберегти резервну копію всіх фото і відео свого профілю
 • Як видалити історію пошуку
 • Висновок

Особливості зберігання Stories

Будь-який контент, який ви розміщуєте в своєму профілі, можна в будь-який момент звідти прибрати: будь це звичайний пост, Сторіс або відео в IGTV. Особливість Історій полягає в тому, що вони самі зникають зі сторінки через добу після публікації, і в більшості випадків шукати способи їх видалення не потрібно. Але можна попрацювати з установками, щоб вони залишалися на сервері і в будь-який час були доступні вам і більше нікому, або, навпаки, відключити збереження.

Для цього відкрийте настройки.

Перейдіть в розділ “Конфіденційність”, “Історія” і перемістіть важіль в потрібне положення.

Архів знаходиться на сервері Инстаграма і не займає пам’ять телефону, тому я вважаю, що не варто відмовлятися від автозбереження. Але вирішувати вам, як краще вчинити зі своїм контентом.

Також довгограючі Stories, які не втрачають своєї актуальності через 24 години і приносять користь вашого акаунта та передплатникам, можна зберігати в розділ “Актуальне”. Тоді кожен відвідувач, який має доступ до вашого профілю, в будь-який час зможе переглянути ці фотографії або короткі відеозапису.

Таким чином, Stories можуть зберігатися 24 години в основному розділі, необмежену кількість часу в архіві тільки для вас і в “Актуальному” для всіх відвідувачів сторінки. І забрати їх можна з поточних записів, “Актуального” та з сервера через телефон і комп’ютер.

Зараз ми розглянемо всі ці можливості по порядку.

З телефону

Відкрийте Instagram на своєму мобільному пристрої. Інтерфейс програми на iPhone і Android трохи відрізняється. Я буду показувати на прикладі Android, але ви легко зрозумієте по аналогії, як діяти в програмі під iOS.

Недавні Сторіс

Натисніть на свою аватарку вгорі екрану на домашній сторінці і знайдіть потрібну запис.

Щоб швидко перегортати матеріали, акуратно торкайтеся екрану пальцем, поки перед вами не з’явиться потрібне зображення. Потім на фото або відео, яке хочете прибрати, тапніте по 3 точкам в нижньому правому кутку і виберіть потрібний пункт.

Підтвердіть своє бажання, і матеріал зникне з Stories, але залишиться в архіві. Протягом відведених 24 годин вам буде доступна статистика переглядів, потім вона зникне, а запис залишиться, переглянути її зможете тільки ви.

Архів

Якщо ви зберігаєте для себе всі опубліковані матеріали, то в будь-який час можете зайти в сховище і видалити непотрібні записи. Для цього перейдіть у свій профіль, натиснувши на силует людини в нижньому меню.

Тепер тапніте по іконці у вигляді годинника з круглої стрілкою вгорі екрану.

Відкриється архів. Торкніться пальцем потрібної публікації, натисніть на 3 точки в правому куті, а потім на слово “Видалити”. Після цього ніхто (навіть ви самі) не зможе переглянути дане відео або фото. Воно назавжди зникне з профілю і з сервера Instagram.

Історії з “Актуального”

Stories, які ви завантажили і зберегли для передплатників на необмежений термін, також можна редагувати, видаляти окремі записи. Для цього перейдіть у свій профіль і натисніть на потрібну папку з публікаціями в розділі “Актуальне”.

Перегорніть або переглянути записи до потрібного відео або фото. Потім натисніть на піктограму випадаючого меню і виберіть відповідну дію. Після цього Історія переміститься в архів. Як видалити її назавжди, ми вже розібралися.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

З комп’ютера

Через веб-версію Инстаграма можна додати Stories, а ось видалити можна. Для цього відкрийте сайт instagram.com, авторизуйтеся і перейдіть на свою сторінку.

Потім натисніть на аватар в кружечку і знайдіть відеозапис або знімок, який потрібно видалити. У верхньому кутку кликніть по 3 точкам і позбавтеся від контенту.

Ті ж самі дії можна виконати з публікаціями, збереженими в розділі “Актуальне”. Відкриваємо добірку, знаходимо потрібну запис, тиснемо на 3 точки і в меню вибираємо “Видалити”.

Тільки архів ми не можемо подивитися, відредагувати і очистити з комп’ютера. Але можна запитати посилання з усіма публікаціями і листуванням свій e-mail, щоб завантажити їх на ПК або ноутбук.

Як зберегти резервну копію всіх фото і відео свого профілю

Відкрийте Instagram в мобільному пристрої і перейдіть в розділ “Безпека” в налаштуваннях. Тут нам потрібен пункт “Завантаження даних”.

Система запропонує надіслати інформацію на електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації облікового запису, але можна використовувати і інший e-mail. Натисніть на кнопку “Запросити файли” введіть пароль від свого облікового запису і чекайте листа, воно має прийти протягом 2 діб.

Вам потрібно буде перейти по посиланню, увійдіть в соціальній мережі і завантажити архів з файлами. Тепер у вас є резервна копія всіх матеріалів, і можна сміливо приступати до видалення публікацій.

Як видалити історію пошуку

Якщо ви шукаєте часто сторінки у соціальній мережі, то, можливо, вас зацікавить очищення історії пошуку. Щоб її здійснити, відкрийте програму на мобільному пристрої і перейдіть в налаштування.

Потім вирушайте в розділ “Безпека” і тапніте по самому останньому пункту, потім підтвердіть дію. Все досить просто.

Висновок

Сьогодні ми з вами розібралися, як видаляти непотрібний контент з поточних Історій, розділу “Актуальне” і архіву в Инстаграме. Сподіваюся, у вас все вийшло. Якщо виникли труднощі, або залишилися питання, пишіть, я намагаюся відповідати на всі коментарі.

Зберігайте статтю в закладки, щоб у майбутньому швидко знайти цю інструкцію. Підписуйтесь на нові корисні матеріали про соціальних мережах, фінансах і заробіток в інтернеті. Будьте в курсі сучасних тенденцій.

А на сьогодні я з вами прощаюся. До нової зустрічі, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.