Як видалити передплатників ВКонтакте – докладна інструкція

Поширити

Привіт, друзі.

Соціальна мережа ВКонтакте для нас стає віртуальним будинком, де хочеться все влаштувати на свій розсуд. Іноді простих налаштувань буває недостатньо і потрібні додаткові знання, щоб приховати цікаві записи, друзів, отримати доступ до певних даних, розкрутити сторінку і групу.

Ось такі питання ми і розглядаємо в блозі iklife.ru, вчимося використовувати всі можливості соціальної мережі і супутніх сервісів і програм. Сьогодні розберемося, як видалити передплатників ВКонтакте.

Зміст

  • Хто такі передплатники
  • Видалення з комп’ютера
  • Видалення в мобільному додатку
  • Що робити далі
  • Висновок

Хто такі передплатники

Коли людина подав заявку в друзі, він автоматично підписується на ваші оновлення. Коли ви не хочете приймати пропозицію дружити, є можливість залишити користувача в підписному листі.

Кількість осіб, яким цікаві ваші новини, впливає на рейтинг сторінки. Якщо ви хочете просувати особистий бренд і стати популярною особою в ВК, то чим більше мешканців соціальної мережі захочуть отримувати інформацію про зміни у вашому профілі, тим краще. Тому багато хто спеціально накручують передплатників і інші показники в особистому акаунті і групах.

Крім того, коли кількість зацікавилися вами осіб більше 100, стає доступна статистика: скільки людей заходили в гості, їх вік, стать, місто та країна, тип пристрою. Отримати ці відомості можна, натиснувши на значок діаграми під своєю основною фотографією.

Якщо ж вас не цікавить популярність в соціальній мережі і показники відвідуваності сторінки, можете видаляти заявки в друзі і чистити список цікавляться вами осіб.

Видалення з комп’ютера

У ВК немає такої функції, єдиний доступний шлях – через блокування користувача. Після цього він не зможе писати повідомлення, переглядати ваші новини та іншу інформацію. Для початку потрібно зайти у відповідний розділ на сайті.

У вікні бачимо всіх, хто подавав запит на дружбу, але не був доданий в друзі. Щоб прибрати їх з цього переліку, потрібно натиснути на хрестик, що з’являється при наведенні курсору на аватарку людини.

При наведенні на значок бачимо напис «Заблокувати». Це неспроста, при видаленні з цього розділу ваш відбувся один відправляється у чорний список.

Така дія доведеться проробляти з кожним користувачем окремо, видалити всіх відразу не вийде. Якщо немає бажання витрачати час, можете залишити все як є і просто закрити свою сторінку від перегляду. У такому випадку навіть ті, хто підписаний на вас, не зможуть переглядати інформацію.

Видалення в мобільному додатку

З телефону також можна провести очищення підписного листа. Для цього авторізуємось в додатку, переходимо в свій профіль і натискаємо на відповідне посилання.

Щоб позбутися від мешканців цього розділу, потрібно переходити до кожної людини на сторінку і відправляти його в чорний список.

Підтверджуємо дію і йдемо далі. Так робимо стільки разів, скільки потрібно, щоб видалити всіх небажаних гостей.

Очистити швидко і цілком перелік підписантів на ваші новини не можна ні на комп’ютері, ні в телефоні. Тому доведеться повозитися.

Що робити далі

Можна все залишити як є. Розділ підписаних осіб спорожнів, але заповнився іншого. Заблоковані передплатники знаходяться в чорному списку. Його теж можна очистити, щоб там не було зайвих людей. Спочатку зайдемо в налаштування.

Далі йдемо в потрібний нам розділ.

Якщо ви передумали блокувати товариша, то протягом 10 – 15 хвилин можна прибрати його з даного переліку, і він повернеться в підписний лист. Пізніше видалення призведе до того, що ця особа перестане перебувати в лавах небажаних гостей і несформованих друзів. І на вашій сторінці не буде ніяких нагадувань про неї. Щоб усе спрацювало напевно, краще почекати кілька годин і потім скасувати блокування.

Я так і роблю. У мене немає причин відправляти в бан незнайомих людей, які нічого поганого мені не зробили. І навіть якщо вони вже заблоковано адміністрацією, я їх забираю зі свого переліку небажаних гостей, щоб не зберігати зайву інформацію в профілі.

Для цього треба натиснути на відповідний напис поруч з людиною, якого ми хочемо видалити з чорного списку.

Ті ж дії можна зробити в телефоні, відкривши розділ в налаштуваннях.

І тепер видалити тих, кого немає необхідності блокувати.

Все, інформація про людину видалена з вашої сторінки. Якщо це незнайомець, який колись хотів подружитися, то швидше за все він вас більше не потурбує. Якщо ж це настирливий залицяльник, то є сенс залишити його заблокованим, щоб захистити себе від спілкування з ним.

Висновок

Сьогодні ми відповіли на питання, чи можна повністю видалити передплатників зі своєї сторінки в ВК і навчилися це робити на комп’ютері та в телефоні. Якщо у вас залишилися питання, чи є бажання поділитися досвідом, пишіть в коментарях.

Поділіться цим корисним матеріалом в соціальних мережах. І приходьте знову в блозі iklife.ru щоб дізнатися всі тонкощі налаштування і роботи у Вконтакті.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.