Як видалити свою сторінку ВКонтакте назавжди — покрокове керівництво

Поширити

Прекрасного часу доби, друзі!

Не так давно у блозі йшлося про реєстрацію у ВК. Продовжуючи тему, хочу поділитися усіма відомими на сьогоднішній день способами, як видалити сторінку ВК. Зробити це можна як через телефон, так і зі стаціонарного ПК або ноутбука.

Зміст

 • Чому люди видаляють сторінку?
 • Як видалити сторінку ВКонтакте з ПК?
  • Прямий спосіб (офіційний)
  • Непрямі способи
   • Найшвидший спосіб
   • Прив’язка нових даних
   • Стати небажаною особою
 • Як видалити сторінку ВКонтакте з телефону?
 • Видалення облікового запису померлої людини
 • Висновок

Чому люди видаляють сторінку?

Причини, за якими виникає необхідність позбутися від профілю в одній з найбільш популярних соцмереж, можуть бути різні. Ось основний перелік того, чому люди видаляють свою сторінку:

 • бажання контролювати час, проведений в інтернеті;
 • хтось вирішує зробити “чистий старт” в житті і позбавляється від накопиченого “мотлоху” старого профілю;
 • є чистий розрахунок, коли безліч бізнес-сторінок просто стають не потрібні.

Як видалити сторінку ВКонтакте з ПК?

Якими б не були причини, видалити сторінку з комп’ютера тепер достатнього легко. Існує кілька варіантів, і хочу зазначити, що вибір має значення. Значна різниця в термінах, коли ваші дані видалять з системи, а номер та е-мейл стануть доступні до нової прив’язці.

Прямий спосіб (офіційний)

Угода ВКонтакте дає кожному користувачеві право піти в будь-який час. Скориставшись їм, ми можемо бачити, що сервіс люб’язно надає час на роздуми. Термін – 7 місяців, при цьому враховуйте, що ваші дані залишаться в базі ще близько року. Тільки після цього сторінка буде видалено остаточно. Тобто перереєстрація під тим же номером і поштою буде доступна дуже нескоро.

Послідовність дій:

Крок 1. З профілю, який збираємося видалити, заходимо в “Налаштування”, натискаємо вкладку “Загальні”.

Крок 2. В самому низу сторінки знаходимо запис: “Ви можете видалити свою сторінку”. Клікаємо по ній.

Або просто вставляємо в адресний рядок наступну посилання: vk.com/settings?act=deactivate.

Крок 3. Дивимося, що відкрилося меню – нас просять вказати причину видалення. Без різниці, що саме вказувати, це потрібно винятково для статистики.

З цікавого в цьому полі: галочка “Розповісти друзям”. А також ВК дає нам можливість вибрати, з якими словами видалити сторінку. Можна проігнорувати все, вибравши “Інша причина” і мовчки “Видалити сторінку”.

Тепер ми бачимо, заходячи під звичними логіном і паролем, дату і посилання “відновити свою сторінку”. Якщо на неї натиснути, термін обнулиться і у вас знову буде 7 місяців.

Важливо: при видаленні цим способом усі записи, лайки, позначки, інакше кажучи, всі сліди вашої присутності в мережі залишаться назавжди з тим ім’ям, під яким йде видалення. Якщо це має значення, спробуйте змінити ім’я перед тим, як видалити сторінку, і прив’язати інший номер.

Очевидний плюс офіційного шляху: протягом відведеного терміну можна повернутися і відновити доступ з усіма даними в цілості й схоронності.

Непрямі способи

Для тих, хто готовий розглянути інший спосіб видалення, ніж пропонують розробники ВК, є ще пара життєздатних і ефективних ідей. Неофіційні способи дозволяють зробити процес набагато швидше. Тому, якщо ви впевнені у своєму рішенні – є з чого вибрати.

Найшвидший спосіб

Скориставшись цією інструкцією з 5 кроків, можна звільнити облікові дані за 1 – 3 місяці (точних даних щодо часу ніхто не скаже, оскільки цей спосіб не належить до офіційних).

Крок 1. Через налаштування облікового запису переходимо в розділ “Приватність”.

Крок 2. У розділі “Моя сторінка” навпроти кожного параметра встановлюємо “Тільки я”.

Крок 3. Трохи нижче в розділі “Зв’язок зі мною” поставимо “Ніхто”.

Крок 4. Нижче, навпроти параметра “Кому в інтернеті видно моя сторінка” робимо “Тільки користувачам ВКонтакте”.

Крок 5. Виходимо з облікового запису і більше не заходимо в нього.

Таким чином, профіль обнуляється і система незабаром позбудеться від нього. Для прискорення процесу можна вручну видалити друзів, записи, фото та особисті дані, але не обов’язково. Особливо, якщо у вас понад 1 000 друзів і сотні фотографій.

Протягом місяця гарантовано можна повернути стару сторінку. Але врахуйте, якщо продовжувати регулярно заходити на неї, то видаляти її ніхто не стане.

Прив’язка нових даних

Хочете знати, як вийти з контакту повністю і безповоротно? Про це нижче.

 1. Виконайте всі дії з попередньої інструкції.
 2. Приховайте дату народження і видалити особисті дані.
 3. Прив’яжіть нову електронну пошту і отвяжите стару.
 4. Придбайте нову сім-карту і прив’яжіть профіль до цього номера.
 5. Змініть пароль на випадковий набір букв і цифр, який точно не відтворити.
 6. Залишається вийти з профілю і викинути сімку. Навіть при величезному бажанні відновити доступ буде неможливо.

Час видалення – також від 1 до 3 місяців.

Стати небажаною особою

Спосіб, так би мовити, для бунтарів і хуліганів. Я наводжу його чисто для ознайомлення, не рекомендуючи до дії, виключно для повноти інформації.

Він полягає в тому, щоб домогтися блокування, порушуючи правила – спам, нав’язлива реклама, образи, екстремістські заклики і перепалки з користувачами, агітація і заклики до повалення існуючого уряду, розміщення матеріалів для дорослих у відкритому доступі. Словом, на що вистачить фантазії.

Варто врахувати, що блокування відбувається швидко, найчастіше – назавжди, тобто без відновлення і права перереєстрації під тими ж даними.

Як видалити сторінку ВКонтакте з телефону?

З телефону доступний тільки офіційний спосіб забуття від розробників ВКонтакте. У звичайному додатку на мобільному не вийде скористатися ним, щоб видалити обліковий запис. Як на Андроїд, так і в разі iOS (Iphone) необхідно буде скористатися будь-яким браузером і зробити це в мобільній версії сайту ВК.

Заходимо в налаштування, бачимо те ж саме меню, яке є на ноутбуці або ПК. Проробляємо той же алгоритм:

 1. “Налаштування”, вкладка “Загальні”.
 2. Внизу сторінки тиснемо на кнопку: “Ви можете видалити свою сторінку”.
 3. Вибираємо причину, хочемо розповісти друзям і натискаємо “Видалити”.

Видалення облікового запису померлої людини

Може виникнути ситуація, коли доведеться вирішувати питання з профілем, який належав загиблому родича або близького друга. Як видалити чужу сторінку? Вона віддаляється, як правило, за допомогою офіційних документів. Це паспорт, доводить спорідненість (оскільки тільки родичі мають право розпорядитися долею аккаунта) і свідоцтво про смерть. Ніяких проблем виникнути в таких випадках не повинно, час видалення виходить мінімальне.

Висновок

Видалення сторінок в соціальних мережах – особиста справа кожного. Моя головна порада для вас – друзі, підходите до цього процесу свідомо. Повністю видалити профіль – не проблема. Але буде неприємно, якщо раптом ви згадайте, що в листуванні залишилася важлива інформація, потрібне фото або якийсь робочий контакт.

Але якщо таке трапиться, першим ділом загляньте в інструкцію з відновлення видаленої сторінки ВКонтакте. Можливо, інформація буде корисна і виручить вас.

Удачі і успіхів, дорогі читачі!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.