Як видалити відео в TikTok і можна відновити його після видалення

Поширити

Привіт, друзі.

Додаток TikTok продовжує залучати нових фанатів, багато блогери докладають серйозні зусилля, змагаються в оригінальності, викладають свіжий цікавий контент, щоб потрапити в рекомендації. Але створення відеороликів не завжди йде гладко навіть у досвідчених тиктокеров. Нам здається, що у них все виходить легко і красиво, тому що ми бачимо тільки кінцевий результат, а адже знято може бути безліч дублів.

Сьогодні ми розберемося, як видалити відео в TikTok на стадії редагування та після збереження його профілю. Ця функція знадобиться нам не раз, і складного в цьому нічого немає, просто повторіть один раз за мною і наступного разу вже будете знати, що робити.

Зміст

 • Як видалити відео в процесі обробки
 • Як видалити опубліковану запис
 • Як видалити відеоролик з чернеток
 • Чи можна відновити видалені матеріали
 • Чому пропала публікування і як її повернути
 • Висновок

Як видалити відео в процесі обробки

Якщо ви зняли відеоролик в TikTok або додали його з Галереї, зробили обробку, додали звук і інші ефекти, але результат вас не влаштовує, то просто не зберігайте цей кліп. Зараз я покажу, як це робиться.

Якщо ви тільки зробили запис, але ще не редагували її, натисніть на хрестик у верхньому куті.

Тепер виберіть відповідну дію:

 • “Перезняти” – це повернення до вікна для зйомки;
 • “Ануляція” – відмова від видалення поточного запису;
 • “Вийти” – повернення на головну сторінку програми, де ми бачимо рекомендовані нам публікації інших користувачів.

Якщо ви вже почали редагування відеозапис в TikTok, то спочатку натисніть на стрілку вліво, а потім вже на хрестик.

Якщо файли були завантажені з Галереї телефону, натисніть на стрілочку вліво, потім у діалоговому вікні виберіть дію “Вийти”.

Після цього – знову на стрілочку в лівому куті на хрестик, щоб закрити Галерею. Після цього ми повертаємося в вікно для зйомки нового відео. Якщо потрібно перейти на головну сторінку програми, знову тиснемо на хрестик.

Як видалити опубліковану запис

Якщо ви вже опублікували кліп, то його завжди можна знайти в профілі і видалити.

Для цього заходимо в персональний розділ.

Знаходимо потрібне, а точніше, непотрібне відео і відкриваємо його, натиснувши пальцем на заставці. Тепер тиснемо на три точки у меню праворуч.

Знаходимо в панелі опцій видалення і підтверджуємо своє бажання.

Після видалення відео з TikTok лайки, коментарі і інші реакції повернути не можна, вони назавжди зникають разом із записом. Виняток становлять дуети. Вони залишаться, навіть якщо вихідна публікація припинить своє існування в мережі.

Як видалити відеоролик з чернеток

Іноді нам здається, що запис виглядає не дуже якісно і красиво, або ми приберегаем її для особливого випадку. Тоді ми її не публікуємо, а зберігаємо в чернетках. Якщо у вас є хоч одне таке відео, то ви побачите відповідну папку на самому початку стрічки в своєму профілі. Тапніте по ній.

Всередині зібрані всі неопубліковані кліпи. Щоб видалити один з них або декілька, натискаємо на слово “Вибрати” у правому верхньому куті.

Після цього зліва від файлів з’являться порожні кружечки. Тапніте по одному з них поряд з відеозаписом, яка вам більше не потрібна. В кружечку з’явиться пташка. Тепер залишається тільки натиснути на слово “Видалити” внизу екрану і підтвердити своє бажання.

Чи можна відновити видалені матеріали

Якщо ви видалили відеозапис зі свого профілю, то відновити її або скасувати дію не можна. Тому треба заздалегідь подбати про збереження публікації на той випадок, якщо ви передумаєте і захочете її повернути.

Для цього, перед тим як видаляти завантажте запис в пам’ять пристрою. Ця опція знаходиться у тому ж меню, де і видалення.

Зберегти відео в телефон можна і перед самою публікацією. Якщо робити це з усіма записами, то не буде проблеми повернути їх у разі необхідності або бажання.

Тепер якщо ви захочете відновити публікацію, то просто заново завантажте її з Галереї. Вона повернеться з усіма ефектами, але в кутку з’являться значок додатка і ваш нікнейм.

Прибрати цей напис не можна, вона додається при збереженні файлів. Якщо ви хочете, щоб відео збереглися без неї, то потрібно робити зйомку, редагувати матеріали, обрізати і накладати музику не в TikTok, а в інших програмах і сервісах, і потім вже викладати в соцмережу.

Є програми, які обіцяють зберегти кліпи з TikTok без водяного знака, але на даний момент вони працюють нестабільно, вилітають, не виконують своє завдання. Мабуть, розробники міняють алгоритми і закривають лазівки для обходу правил соціальної мережі.

Чому пропала публікування і як її повернути

Якщо ви нічого не робили з кліпом в своєму профілі, але він раптово зник, можливі 2 причини:

 1. Ваш аккаунт тепер не тільки ваш, тобто його зламали, і тепер стороння людина може видаляти і додавати будь-які матеріали, а також здійснювати інші дії від вашого імені.
 2. Адміністрація соцмережі видалила контент за порушення правил співтовариства.

У першому випадку потрібно подбати про безпеку і повернути собі єдиновладдя в своєму профілі.

У другому випадку нічого зробити не можна, адміністрація приймає самостійні рішення і залишає за собою право видаляти будь-контент з програми на свій розсуд.

Якщо у вас буде декілька таких віддалених відеозаписів та фотографій, то може відбутися блокування облікового запису, так що не варто ігнорувати натяки модераторів.

Щоб ознайомитись з правилами TikTok, перейдіть в свій особистий ключ і натисніть на 3 точки вгорі екрану. У переліку, що з’явився шукаємо розділ “Правила співтовариства”, відкриваємо і читаємо.

Висновок

Ми з вами розібрали всі способи видалення відеозапису в TikTok, тепер ви спокійно можете скасувати збереження невдалої запису і прибрати з профілю ті публікації, які вам не потрібні або перестали подобатися.

Якщо є питання, пропозиції, коментарі, пишіть, будемо спілкуватися і розбиратися разом.

Зберігайте цю інструкцію, щоб не втратити. Підписуйтесь на нові статті блогу якщо хочете знати більше про TikTok та інших соцмережах.

Всього доброго, друзі. Побачимося.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.