Як вивести або зняти гроші з Яндекс-гаманця кількома способами

Поширити

Привіт!

Сьогодні я розповім вам про те, як вивести гроші з Яндекс-гаманця. Для початку я розповім, як ця платіжна система працює, які є нюанси по зберіганню і виведення коштів, торкнуся тему ідентифікації рахунку, а також розповім, як можна підвищити рівень своїх можливостей у цьому платіжному сервісі.

Не будемо забувати, що це все-таки електронний гаманець, тут є свої нюанси по налаштуванню і використанню і вони безпосередньо стосуються виведення коштів. Отже, починаймо!

Зміст

 • Що таке Яндекс.Гроші
 • Статуси
 • Як вивести на банківську карту
 • Різні обмінники
 • Висновок

Що таке Яндекс.Гроші

Це платіжний сервіс від Яндекса, який зараз набирає все більшу популярність. Він зручний, ви можете зберігати гроші на своєму рахунку і при необхідності оплатити ними інтернет-товари, послуги, перевести своїм знайомим на аналогічні рахунки або інші платіжні системи.

Цей сервіс дуже простий у реєстрації. Вам достатньо просто створити акаунт в Яндексі і гаманець буде автоматично створений. Проте спочатку у вас буде статус “Анонімний”.

Він накладає деякі обмеження на функціонал платіжної системи. Наприклад, з’являються ліміти на зберігання і виведення коштів. Також є обмеження в можливостях: ви не можете переводити гроші на банківські картки, використовувати готівкові платежі для перекладу. Крім усього іншого, анонімний гаманець не дає вам розплачуватися в магазинах за межами Росії.

Більш докладно про те, що таке Яндекс.Гроші і як використовувати цю платіжну систему, ви можете прочитати в окремому матеріалі. Тут же ми більш докладно зупинимося на статусах аккаунта і на способи виведення грошей.

Статуси

Всього є три рівня (статусу). Найперший ви отримуєте автоматично відразу після реєстрації облікового запису. Він має найбільшу кількість обмежень і для нормального використання не підходить.

Якщо ви плануєте використовувати гаманець на постійній основі, доведеться отримувати іменний або ідентифікований. Останній статус дає можливість використовувати весь функціонал платіжного сервісу.

Розглянемо кожен статус окремо.

Анонімний. Його особливості:

 • ліміт на балансі: 15 000 ₽;
 • платіж за один раз: 15 000 ₽ з рахунку і прив’язаною банківської картки;
 • ліміт на зняття готівки з картки: 5 000 ₽;
 • можна платити тільки на території Росії. В інших країнах платежі проходити не будуть;
 • не можна переводити гроші на карту та банківський рахунок;
 • не можна переводити кошти на інший гаманець Яндекс;
 • не можна перекладати з використанням готівкових коштів через Western Union і Юністрім.

Іменний. Особливості:

 • ліміт на балансі: 60 000 ₽;
 • платіж за один раз: 60 000 ₽ з рахунку і прив’язаною банківської картки;
 • ліміт на зняття готівки з картки: 5 000 ₽;
 • можна платити по всьому світу. Також можна оплачувати послуги в популярних онлайн-сервісах типу Steam, Skype і т. д.;
 • можна переводити гроші на карту;
 • не можна переказувати на банківський рахунок;
 • можна переводити кошти на інший гаманець;
 • не можна перекладати з використанням готівкових коштів через Western Union і Юністрім.

Ідентифікований. Його переваги:

 • ліміт на балансі: 500 000 ₽;
 • платіж за один раз: 250 000 ₽ з рахунку і 100 000 ₽ з прив’язаною картки;
 • ліміт на зняття готівки з картки: 100 000 ₽;
 • можна платити по всьому світу. Також можна оплачувати послуги в популярних онлайн-сервісах типу Steam, Skype і т. д.;
 • можна переводити гроші на карту;
 • можна переказувати на банківський рахунок;
 • можна переводити кошти на інший гаманець;
 • можна переводити з використанням готівкових коштів через Western Union і Юністрім.

Анонімний статус ви отримуєте автоматично відразу після реєстрації. Щоб отримати іменний статус, ви повинні заповнити спеціальну анкету прямо в сервісі. Вам необхідно буде ввести своє ім’я, прізвище, дату народження, вказати паспортні дані. Так ви підтвердите свою особистість.

Щоб отримати ідентифікований статус, ви повинні скласти спеціальну заяву, після чого відправити його в офіс Яндекса. Але цей спосіб можна спростити, якщо ви вже є клієнтом якого-небудь банку (наприклад, Ощадбанку), який може надати ваші дані і підтвердити вашу особу.

Якщо ви живете в Москві, то для ідентифікації ви можете просто відвідати один з офісів. Не забудьте перед цим заповнити та роздрукувати бланк з заявою.

Загалом, процес ідентифікації досить складний, має свої підводні камені і нюанси. Але і плюси тут досить вагомі.

Як вивести на банківську карту

Для виведення грошей цим способом ви повинні мати статус “Іменний” або “Призначені”. Сам процес досить простий. Вам необхідно авторизуватись, перейти в Яндекс.Гроші і в бічному меню знайти пункт “Грошові перекази”.

Необхідно клікнути по цьому пункту. Вас відразу ж перекине на сторінку з грошовими переказами. У полі “Куди” необхідно вибрати “На банківську карту”. За замовчуванням там стоїть варіант “На інший гаманець”.

Далі потрібно клацнути по кнопці “Продовжити”. Вас відразу ж перекине на сторінку з введенням даних картки.

Вводимо номер картки та суму до отримання. Зверніть увагу на комісію, вона складає 3 % + 45 ₽. Кінцева сума буде вказана відразу під полем.

Також не забувайте, що вивести гроші можна тільки на Visa, MasterCard, Maestro і СВІТ. Це найбільш популярні платіжні системи, тому проблем з цим моментом виникнути не повинно.

Як тільки всі введені дані, натисніть кнопку “Продовжити”. Якщо у вас включений відповідний параметр, система надішле код підтвердження на ваш телефон. Необхідно ввести в поле, після чого знову натиснути кнопку підтвердження.

На цьому процес виведення коштів на картку буде завершено. Досить просто, всього кілька кліків.

По своєму досвіду можу сказати, що цей варіант “зжирає” дуже багато грошей на комісію. Якщо ви будете перекладати по 10 – 20 тис. ₽ на картку, будьте впевнені, що сервіс забере собі 200 – 300 ₽. Не дуже хороша перспектива, особливо якщо врахувати, що можна випустити банківську картку від Яндекса.

Тоді використання цієї платіжної системи взагалі вийде на новий рівень, адже баланс вашого рахунку та банківської картки буде пов’язаний. Переходьте на статтю за посиланням вище, щоб більш детально дізнатися про те, як випустити карту. Там представлена покрокова інструкція.

Якщо ви використовуєте Тінькофф Банк, Промсвязьбанк або Альфа-Клік, комісія буде складати всього 3 %. Тобто не буде додаткових 45 ₽, знятих з вашого рахунку.

Також можна знизити комісію, якщо переказувати на реквізити банку. В цьому випадку час перекладу може збільшитися до 3 робочих днів. Не самий вдалий спосіб.

Різні обмінники

Крім вищеописаних способів, існують і інші. Менш офіційні і більш складні. Складні в тому плані, що вам доведеться використовувати сторонні сервіси – обмінники. Вони дозволяють переводити валюту з однієї платіжної системи в іншу. Іноді комісія нижче офіційної, іноді вище. Все залежить від складності перекладу і кількості платіжних систем, які будуть задіяні в процесі.

Виведення коштів через обмінники в основному буде цікавити громадян інших країн. Наприклад, українці можуть відчувати деякі проблеми при роботі з Яндекс.Грошима. У них є свої банки і платіжні системи, але просто так перевести з однієї в іншу не завжди можливо. Тому для них використання обмінників може бути виправдано, адже іноді іншого способу вивести гроші просто немає.

Що стосується всіх інших випадків, то ви можете виводити гроші на WebMoney, Qiwi або будь-яку іншу популярну платіжну систему. Звідти можна виводити готівкою або переводити на інші гаманці і платіжні сервіси.

Моніторити найбільш вигідні онлайн-обмінники ви можете на BestChange. Це популярний сайт, де всі сервіси представлені у вигляді списку.

Висновок

Як бачите, способів виведення коштів з Яндекс.Гаманця достатньо. Є прості, є більш складні. Яким з них скористатися, вирішуйте самі. Але не забувайте, що в кожному варіанті є комісія. І вона відрізняється. Тобто якісь варіанти будуть більш вигідними, якісь менше.

Найкращим, на мою думку, буде варіант з замовленням пластикової картки. Ви платите 300 ₽ і далі можете використовувати карту скрізь, де хочеться. При цьому ви не будете платити величезну комісію за переклади, робота з гаманцем буде обходитися в декілька разів дешевше.

За допомогою цієї пластикової картки ви зможете легко вивести свої гроші в будь-якому банкоматі. Це можна зробити і без карти, я описував цей процес вище, але і там є свої витрати.

У деяких людей можуть виникнути труднощі при роботі з цим платіжним інструментом. Їм на допомогу прийдуть численні онлайн-обмінники, вони дозволять заощадити гроші і швидко перевести кошти з однієї платіжної системи в іншу.

Сподіваюся, що ця стаття допомогла вам зрозуміти принципи виведення коштів з цього сервісу. На цьому все. До побачення.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.