Як включити невидимку ВКонтакте: доступні і безпечні способи залишатися невидимим

Поширити

Вітаю вас на iklife.ru.

Соціальні мережі призначені в першу чергу для спілкування. Але іноді нам потрібно зробити роботу ВКонтакте, наприклад, розмістити рекламу, додати матеріали в свою групу, написати пост, пройти навчання на курсах. Іноді просто хочеться включити музику на своїй сторінці.

Ми заходимо на сайт, друзі бачать нас онлайн і починають вітати, писати повідомлення. Якщо відповідаємо – не вдається виконати поставлене завдання. Проігноруємо послання – друзі можуть образитися. Тому сьогодні розберемося, як включити невидимку ВКонтакте, щоб створити собі комфортні умови.

Зміст

 • Найпростіший спосіб включити невидимку
 • Як включити невидимку у мобільному телефоні
 • Інші способи приховати присутність в ВК
 • Висновок

До 2017 року в ВК була функція, що дозволяє приховувати свою присутність інших користувачів. Але розробники прибрали її, як і багато інших, наприклад, можливість приховувати друзів. У 2018 році залишатися інкогніто стало складніше. Сьогодні розберемо доступні і безпечні варіанти і торкнемося методи, яких краще уникати.

Найпростіший спосіб включити невидимку

Щоб послухати музику, переглянути записи в спільнотах, відеоролики або новини, можна використати такий прийом. Заходимо в особисті повідомлення і просто нічого не робимо протягом 15 хвилин. Після цього напис про те, що ви онлайн, повинна згаснути, і друзі не дізнаються, що ви на сайті.

Цей спосіб працює через комп’ютер і телефон, якщо використовувати браузер, а не додаток. Щоб переконатися, що все спрацювало, спробуйте переглянути свою сторінку з іншого пристрою, не авторизуясь. Або попросіть близького друга перевірити ваш статус. Тепер можна заходити у спільноти, переглядати новини, слухати музику. Але якщо ви перейдете на свою сторінку або зайдете в гості до іншого користувача, тут же ваш статус зміниться на «Online».

Щоб не заходити кожен раз в повідомлення і не чекати, можна додати в закладки браузера сторінку, відмінну від основного розділу профілю. Наприклад, vk.com/music. Тоді можна залишатися невидимим з першої хвилини перебування на сайті до переходу на свою або чужу сторінку. Врахуйте, коли ви закриєте вкладку, система збереже час останнього реального заходу в ВК і покаже в профілі. Тобто гості дізнаються, коли ви були на сайті.

Як бачимо, цей варіант незручний тим, що не можна зайти на свою сторінку непоміченим, а тільки в інші розділи сайту, наприклад, щоб послухати музику. Але така політика адміністрації.

Треба сказати, що повністю вирішити це рішення власників соціальної мережі неможливо, всі способи працюють лише частково. Як тільки ви пишете повідомлення або оновлюєте свою сторінку, тут же виявляєте свою присутність.

Як включити невидимку у мобільному телефоні

У старій версії офіційного додатку VK, в тому числі на Айфоне, була прихована функція, яка дозволяла приховувати вхід в нього від інших людей.

У новій програмі такої можливості немає. Якщо ви хочете стати невидимим, заходячи в соціальну мережу з мобільного, потрібно завантажити в Play Market додаток Kate Mobile. Воно доступне тільки на Андроїд.

Отже, заходимо в магазин, знаходимо необхідну нам програму і натискаємо «Встановити».

Тепер треба авторизуватися ВКонтакте через додаток. Щоб зробити себе невидимим, заходимо в меню – три крапки у кутку сторінки. Вибираємо пункт «Налаштування».

У переліку потрібно знайти слово «Онлайн», а під ним напис «Налаштування невидимки». Заходимо сюди і бачимо 3 пункту:

 • «Онлайн» – дозволяє показувати або приховувати свій вхід в ВК з телефону.
 • «Закрити непрочитаним». Якщо поставити напроти цього напису галочку, то можна читати повідомлення так, що співрозмовник не буде про це знати.
 • «Набір тексту» – показує або приховує той факт, що ви друкуєте послання.

Нас найбільше цікавить перша вкладка, натискаємо на неї і відзначаємо, що хочемо по можливості залишатися офлайн. Додаток підказує, що не можна робити, щоб залишатися непоміченим для системи і її користувачів:

 • оновлювати повідомлення, сторінку, новини;
 • публікувати записи на стіні;
 • відправляти послання друзям.

Якщо дотримуватися цих правил та тихенько сидіти ВКонтакте, не привертаючи уваги, то можна залишатися невидимим.

Інші способи приховати присутність в ВК

Є програми сторонніх розробників для ПК і мобільних пристроїв. Раніше вони дозволяли приховати свою появу в мережі. Але реальність така, що адміністрація соціальної мережі не хоче, щоб її користувачі приховували присутність на сайті, і зробила для цього серйозні заходи. Тому обхідні шляхи прикрилися.

Якщо ви вирішили встановити такі додатки як VKfox, VKlife або зайти в свій акаунт з сайту apidog.ru знайте, що вони більше не дають можливість перебувати офлайн, сидячи в ВК. Інші функції може і працюють, але як тільки ви напишете повідомлення, зайдете на свою або чужу сторінку, інші користувачі дізнаються, що ви в мережі.

Тобто вони діють так само, як перший і другий способи, описані в цій статті. Тому встановлювати стороннє додаток немає сенсу.

Якщо ми зайдемо на сайт VKfox, то побачимо таку картину.

Робимо висновок, що програмний продукт не підтримується. Так, він є у вигляді розширень до браузерів, але там також можна побачити, що оновлень не було з 2016 року.

Творці VKlife у своїй групі написали в 2017 році послання користувачам.

З тих пір нових повідомлень від розробників не було. Програму можна завантажити і скористатися нею, але судячи з відгуків, режим невидимки дійсно перестав підтримуватися.

Коли читаєте статті, які радять вам скористатися однією з цих програм, зверніть увагу на дату, швидше за все пост написаний до 2016 року. А в 2017 після глобального оновлення ВКонтакте всі вони перестали виконувати свої функції.

Використовуючи неперевірені програми, пам’ятайте, що є ризик отримати комп’ютерний вірус. Крім того для авторизації через будь-який з них вам потрібно ввести свій логін і пароль від аккаунта ВК. Це може призвести до втрати даних і злому сторінки. Якщо використовуєте програми, в яких не впевнені, після роботи краще змініть пароль.

Висновок

Є 3 найбільш безпечних способу включити невидимку у ВК:

 1. Зайти в повідомлення і нічого не робити протягом 15 хвилин.
 2. Входити не через свою сторінку, а вводячи адресу іншого розділу сайту.
 3. Використовувати мобільний додаток Kate Mobile.

У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. Вибирайте те, що ближче і зручніше вам. Пишіть свої думки в коментарях, задавайте питання і діліться інформацією з друзями.

Я прощаюся з вами. Всього доброго і до нових зустрічей.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.