Як ВКонтакте зробити відкладену запис на стіні – всі способи і докладна інструкція

Поширити

Привіт, друзі.

Для деяких людей соціальні мережі залишаються місцем, куди можна зайти раз в тиждень почитати цікаві матеріали. Інші щодня відвідують свою сторінку, щоб послухати музику, подивитися актуальну інформацію в спільнотах і, звичайно, поділитися своїми думками, подіями, фотографіями з друзями та передплатниками.

Активним користувачам хочеться на 100 % використовувати можливості соціальних мереж, в тому числі для заробітку. Тому сьогодні ми обговоримо дуже корисну тему: ВКонтакте зробити відкладену запис на стіні.

Зміст

 • Навіщо відкладати розміщення
 • Робимо відкладений пост ВКонтакте
 • Переглядаємо і редагуємо запланований пост
 • Відкладений репост
 • Як запланувати пост в мобільному додатку
 • Сервіси для створення відкладених записів
  • SmmBox
  • Інші сервіси
 • Висновок

Навіщо відкладати розміщення

Якщо ви ще точно не знаєте, що таке «отложка», я поясню. Це коли ви готуєте нову інформацію до публікації, але не розміщуєте її в той же момент, а встановлюєте день і час, коли вона з’явиться на вашій стіні і стане доступна іншим користувачам.

Ця корисна функція може знадобитися будь-якій людині, який ділиться новинами на особистій сторінці або в групі.

Відкладений постинг допомагає:

 • публікувати повідомлення на стіні в зручний для вас час так, щоб їх побачили якомога більше людей в призначений час;
 • готувати та розміщувати кілька повідомлень відразу, не відволікаючись на кожне окремо, що значно заощаджує час.

Особливо корисний цей інструментом тим, хто займається наповненням груп і спільнот або просуває особисту сторінку.

Робимо відкладений пост ВКонтакте

Готуємо інформацію, як при розміщенні звичайного запису: текст, фотографію, відео. Все, що ви хочете поділитися з друзями та передплатниками.

Тепер, замість того, щоб тиснути кнопку «Відправити» і опублікувати матеріал прямо зараз, вибираємо дату і час у майбутньому.

Після чого підтверджуємо своє бажання поставити запис «В чергу».

У правилах соціальної мережі ВКонтакте передбачено розміщення до 25 таких постів за 1 добу за московським часом. Всього ж можна зробити на майбутнє до 150 публікацій на своїй стіні або в співтоваристві.

У групі “ВКонтакте” все робиться точно так само, ніяких відмінностей від публікації на особистій сторінці немає, крім можливості зробити підпис і зазначити рекламні повідомлення.

І, звичайно, для додавання матеріалів у вас повинні бути відповідні права у співтоваристві.

Переглядаємо і редагуємо запланований пост

Над стіною з’являється додаткова вкладка. Заходьте туди і дивіться всі заплановані повідомлення.

Їх можна змінити, змінити дату показу, додати інформацію або повністю видалити матеріал. Для цього в випадаючому меню праворуч виберіть «Редагувати».

Відкладений репост

Цей варіант публікації також може вас зацікавити. Можна пройтися по цікавим пабликам і зробити репости корисних матеріалів на кілька днів вперед.

Знаходимо відповідну новину і натискаємо на значок у вигляді фігурної стрілки.

У вікні налаштовуємо параметри посту, тиснемо на слово «Ще» і виставляємо час на таймері.

Тепер це повідомлення з’явилося у списку запланованих.

Як запланувати пост в мобільному додатку

Заходимо в програму через телефон або планшет, йдемо в свій профіль або групу, де плануємо розмістити запис. Набираємо текст повідомлення, прикріплюємо файл, додаємо фото або відео. Загалом, готуємо новину. Потім натискаємо на слово «Зараз» і вибираємо дату і час публікації.

Коли все готово, натискаємо на «пташку» праворуч угорі.

Тепер над стіною з’явилася рядок, в якій зазначено кількість запланованих постів.

Якщо натиснути на цю рядок, відкриється список підготовлених матеріалів. Натиснувши на 3 точки в кутку, його можна відредагувати, опублікувати, видалити або скопіювати посилання в буфер обміну.

Ось ми і розібралися, як відкласти запис, використовуючи функції сайту ВКонтакте. Тепер трохи торкнемося тему програмних продуктів, які варто взяти на озброєння, якщо ви часто створюєте наперед новини в ВК та інших соціальних мережах.

Сервіси для створення відкладених записів

Коли потрібно зробити багато публікацій, та ще в одній соціальній мережі, а в декількох, на допомогу приходять спеціальні програми для розміщення повідомлень в майбутньому на різних сторінках.

SmmBox

Це продукт, з якого варто почати новачкам, щоб оцінити можливості і зручність роботи, економію часу. На сайті надається 14 днів тестового безкоштовного користування. Постити записи можна одразу в 8 соціальних мереж.

Отже, заходимо на сайт SmmBox і тиснемо велику червону кнопку.

Тепер потрібно авторизуватися через соціальну мережу. Я вибираю ВКонтакте.

Після цього дозволяємо додатком доступ до інформації в записі, щоб через нього можна було публікувати записи.

Тепер ознайомимося з можливостями сервісу і можна приступати до роботи.

В своєму особистому кабінеті можна підключити інші соціальні мережі Одноклассники, Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, Pinterest, Tumblr. Відразу після авторизації через ВКонтакте стає доступний постинг новин на особистій сторінці. Можна також додати групи, в яких ви плануєте розміщувати записи.

Зліва в кабінеті є основне меню. Нас зараз цікавить створення відкладеного посту.

У вікні набираємо текст, прикріплюємо всі потрібні доповнення: фото, відео, статті і т. д. Праворуч у меню потрібно вибрати, на яких сторінках буде розміщуватися інформація і дату публікації.

Якщо ви хочете переглянути вже заплановані записи, то виберіть в меню зліва пункт «Відстрочені пости».

Даний сервіс цікавий ще і тим, що можна встановити розширення до браузеру. Воно дає можливість брати матеріали з будь-якого ресурсу і, не заходячи на сайт сервісу, робити записи і ставити їх у чергу.

Нагадую, що у вас є 14 днів безкоштовного періоду, щоб дізнатися і оцінити всі фішки цієї програми. При подальшому використанні стягується щомісячна оплата від 290 до 590 руб. в залежності від обсягів. Якщо ви наповнюєте не більше 5 груп, то підійде мінімальний тариф.

Інші сервіси

Є і інші подібні продукти, що дозволяють швидко і зручно наповнювати контентом спільноти в ВК:

 • RePublic,
 • SMMR,
 • VK-poster,
 • Амплифер,
 • BossFeed,
 • Hooppy,
 • Kuku,
 • EcoTime,
 • MegaPost,
 • Roboposting,
 • SMM Aero і ін.

Вони відрізняються один від одного по функціоналу і вартості послуг. Дізнатися особливості та умови використання цих програм ви можете, прочитавши статтю про автопостинг ВКонтакте.

Висновок

Сьогодні ми розглянули всі можливості для публікації відкладених постів ВКонтакте. Ви могли помітити, що в роботі з цим інструментом немає нічого складного, а користь і економія часу можуть бути суттєвими для роботи і спілкування в соціальній мережі. Якщо ця стаття допомогла вам, поділіться нею з друзями, а якщо залишилися питання – пишіть в коментарях. Разом ми вирішимо будь-яку задачу.

До нових зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.