Як заблокувати людини ВКонтакте на особистій сторінці і в групі

Поширити

Добрий день, дорогі гості та постійні читачі нашого блогу. Сьогодні тема не сама приємна, але важлива і актуальна – як заблокувати людини ВКонтакте.

У соціальній мережі бувають обставини, коли ми хочемо відсторонитися від колишнього друга або нав’язливого незнайомця, закрити доступ до інформації. А повідомлення та коментарі до записів продовжують приходити. Іноді навіть доводиться отримувати образи і погрози. Давайте розбиратися, як грамотно піти від небажаного спілкування ВКонтакте.

Зміст

 • Чорний список
  • Спосіб за допомогою налаштувань
  • З меню на сторінці блокованою людини
 • Блокування сторінки користувача ВК
 • Обмеження доступу до своїх даних налаштуваннями приватності
 • Блокування в співтоваристві
 • Висновок

Чорний список

Найпростіший спосіб припинити вторгнення непроханого гостя на вашу територію – помістити його в чорний список (НС). В такому разі на сторінці користувача не відбудеться жодних змін. Порушник спокою продовжить заходити ВК, постити матеріали, але не зможе надсилати повідомлення та переглядати інформацію у вашому профілі.

Аккаунт легко заблокувати і так само швидко і без проблем можна зняти блокування, коли ви передумали і помирилися.

Спосіб за допомогою налаштувань

Цей варіант спрацює, якщо відкрити сайт у браузері комп’ютера або телефону.

Щоб обмежити доступ небажаного відвідувачу, натисніть на свою аватарку вгорі сторінки праворуч, зайдіть у налаштування і оберіть пункт «Чорний список».

Натисніть на кнопку «Додати в чорний список» і в рядок пошуку вбийте адресу облікового запису або обери зі списку. Після цього натисніть “Заблокувати”.

Якщо пошук не дав результату, то можливо людина знаходиться у вас в друзях. Спочатку треба видалити опонента звідти, а потім обмежити доступ до інформації. Для цього зайдіть в меню, навпроти потрібного користувача натисніть на кнопку з трьома крапками і виберіть «видалити з друзів».

Тепер повторіть спробу блокування колишнього товариша. Повинно вийти.

З меню на сторінці блокованою людини

Цей варіант блокування спрацює на комп’ютері з телефону через офіційне додаток соцмережі. Перейдіть в профіль нав’язливого знайомого.

Якщо відкриваєте сайт через комп’ютер, то під фотографією поруч з кнопкою “Додати в друзі” натисніть на многоточие і в випадаючому меню виберіть “Заблокувати…”

Далі підтвердіть своє бажання обмежити цьому персонажу доступ до даних. Якщо у випадаючому переліку немає такого напису, то спочатку видаліть товариша з друзів, як було показано вище.

У програмі процедура виглядає так:

 • переходимо в профіль свого недруга,
 • натискаємо на три крапки вгорі екрану праворуч,
 • у списку вибираємо «Заблокувати»,
 • у діалозі, що з’явився підтверджуємо дії.

Щоб переконатися, що все виконано правильно, зайдіть у налаштування. Вибравши «Чорний список», ви зможете подивитися всіх небажаних гостей.

Якщо знову хочете спілкуватися з людиною або помилково помістили його в перелік небажаних осіб, натисніть “Видалити зі списку”.

У цьому перевага даного способу: можна швидко додати, а потім прибрати з переліку заблокованих, продовживши відносини. Але такий підхід не захистів від спілкування з ним в співтоваристві або на стіні іншої людини.

Якщо він злісно порушує вимоги ВКонтакте або закони РФ, вторгається у ваш особистий простір всіма можливими способами, спробуйте повністю позбавити його доступу до сайту.

Блокування сторінки користувача ВК

На образи, розповсюдження спаму, неправдивої інформації, закликів до насильства та іншого небажаного контенту можна поскаржитися адміністрації ВКонтакте. Якщо модератори вирішать, що користувач порушує правила сайту і завдає шкоди соціальній мережі і її відвідувачам, аккаунт буде заблокований назавжди.

Для цього виконаєте наступні кроки:

Крок 1. Перейдіть в профіль шкідника і, як ми робили при додаванні в НС, натисніть на многоточие під фотографією. Якщо ви зайшли через додаток, то потрібне меню розташовується вгорі праворуч.

Крок 2. У випадаючому списку виберіть “Поскаржитися на сторінку”.

Крок 3. Тепер позначте причину блокування користувача.

Крок 4. Щоб ваше прохання уважно розглянули, слід написати подробиці в полі «Коментар модератора».

Крок 5. Якщо ви ще не додали цього товариша в НС, поставте відмітку навпроти тексту «Закрити … доступ до моїй сторінці».

Тепер залишається тільки чекати реакції адміністрації сайту. Вони приймають рішення на свій розсуд.

ВКонтакте є групи, в яких перебувають люди, які допомагають блокувати акаунти третіх осіб. Ви можете вступити в таке співтовариство і попросити його учасників поскаржитися на того, хто ображає вас.

Колективна скарга може допомогти модераторам сайту прийняти рішення про блокування сторінки. Але, по-перше, це не факт. По-друге, ви повинні будете так само підтримати колег у їх прагненні забанити недругів.

Адміністрація ВК не шанує подібні колективи, і ви самі можете відправитися в бан. Тому я не раджу складатися в такому співтоваристві і вдаватися до їх допомоги.

Обмеження доступу до своїх даних налаштуваннями приватності

Ще один варіант, як можна приховати інформацію від 1 людини або групи осіб – відредагувати свій профіль. Для цього знову йдемо в основне меню, що ховається під мініатюрою у правому верхньому куті сайту. Заходимо в налаштування, розділ «Приватність».

Тут можна міняти видимість даних в профілі від особистої інформації до груп, фотографій, коментарів. Також тут встановлюються обмеження на дії гостей у вас на сторінці. Можна обмежити коло відвідувачів, які можуть надсилати вам повідомлення.

Якщо особи, яку ви хочете заблокувати, немає у вас в друзях, то вона бачить ваш аккаунт так само, як будь-незнайомець, що зайшов у гості. Щоб дізнатися, як виглядає профіль з боку, внизу під переліком налаштувань приватності натисніть на рядок «подивитися, як бачать Вашу сторінку інші користувачі».

Якщо хочете детально опрацювати профіль, в окремій статті ми склали покрокову інструкцію по налаштуванню ВКонтакте.

Блокування в співтоваристві

Часто буває так, що в співтоваристві з’являється учасник, який розповсюджує рекламу, спам, провокуючий інших відвідувачів на сварки і негатив. Щоб позбутися такого абонента, потрібно заблокувати його в групі.

Існує 2 способи зробити це.

Спосіб 1. Перейдіть в меню “Керування” – “Учасники” – “Чорний список”.

У вікні, ви побачите всіх людей, відправлених в бан раніше. Натиснувши на кнопку “Додати в чорний список”, можна заблокувати будь-якого учасника.

Якщо порушник не складається в співтоваристві і не є його передплатником, але залишає коментарі записи на стіні, знайти його можна за адресою особистої сторінки. Введіть в рядок пошуку і натисніть “Заблокувати”.

Після цього відкриється вікно, в якому потрібно вибрати налаштування. Можна відправити індивіда в вічний або тимчасовий бан.

Вкажіть причину і залиште відповідне повідомлення винуватця. Іноді достатньо одного попередження, щоб напоумити людину. Якщо ігнорування правил пабліка триває, сміливо блокуйте його назавжди.

Спосіб 2. Поряд з коментарем або записом натиснути на хрестик, потім видалити всі послання порушника за останній тиждень і заблокувати його на певний строк або назавжди, скориставшись налаштуваннями.

Висновок

Є 2 способи відправити людину в чорний список: через свої налаштування або сторінку користувача. Це захистить вас від спілкування, він не зможе переглядати інформацію у профілі і відправляти повідомлення.

Така ж функція доступна адміністраторам спільнот для боротьби зі спамерами, рекламниками та іншими порушниками.

Уникнути небажаних контактів допомагають налаштування приватності. Є також можливість повністю заблокувати акаунт у ВК, поскаржившись адміністрації.

Вибирайте зручний варіант. Діліться цим матеріалом у соціальних мережах, якщо вважаєте його цікавим і корисним.

До нових зустрічей, друзі. І поменше неадекватних індивідів в онлайні і офлайні!

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.