Як зайти в соціальну мережу Однокласники без реєстрації

Поширити

Здрастуйте, дорогі читачі!

Сьогодні ми з вами розберемося, як зайти в Однокласники без реєстрації, і які обмеження чекають того, хто вирішив скористатися соціальною мережею, не маючи власного облікового запису.

Зазвичай зайти в Однокласники без реєстрації хочуть люди, яким одноразово знадобилося розшукати свого старого знайомого. Створювати свою сторінку для того, щоб один раз скористатися пошуком, і справді не дуже доцільно. Що ж, можу вас порадувати – деякі функції соцмережі можна використовувати, не маючи аккаунта.

Зміст

 • Як потрапити в Однокласники
 • Що можна робити без реєстрації
  • Як шукати людей
  • Як шукати спільноти, пости та іншу інформацію
 • Висновок

Як потрапити в Однокласники

Увійти на головну сторінку ОК можна двома способами:

 1. Наберіть в адресному рядку браузера адресу ok.ru і натисніть Enter.
 2. Введіть в пошуковій системі запит “Однокласники” та перейдіть по першій посиланням з результатів видачі.

На даний момент у Однокласників є тільки одна адреса URL-адреса – ok.ru. Сайт з будь-яким іншим адресою є фішинговим і належить зловмисникам. Будьте уважні!

Що можна робити без реєстрації

Основне призначення Однокласників – це пошук старих знайомих, нових друзів і спілкування з ними. Якщо ви вирішите скористатися соціальною мережею, не маючи свого облікового запису, то з активного учасника соцмережі перетворитеся на “німого” спостерігача.

Ось лише частковий список функцій, які недоступні незареєстрованим користувачам:

 • написання та надсилання повідомлень,
 • створення і публікація постів,
 • додавання зареєстрованих користувачів у друзі,
 • прослуховування музики і додавання пісень на сайт,
 • додавання відео та фотографій,
 • виставлення класів,
 • написання коментарів
 • запуск ігор і додатків.

Тими чи іншими обхідними шляхами без власного облікового запису, ви зможете:

 • переглядати популярні записи на головній сторінці,
 • дивитися відеозаписи,
 • шукати людей і переглядати їх сторінки,
 • шукати групи та статті.

Щоб подивитися останні популярні пости і відео в ОК, достатньо перейти на ok.ru. Це основна сторінка соціальної мережі, вона ж сторінка реєстрації і входу. Так що якщо ви все ж вирішите завести свій профіль, то зробити це можна за допомогою спеціальної форми, яка знаходиться в правій верхній частині сторінки. Там же ви знайдете поля для введення логіна і пароля для авторизації на сайті.

Як шукати людей

Для розшуку людей можна використовувати кілька інструментів:

 1. Пошукові системи. Яндекс, Google та інші пошукові системи з легкістю розшукають потрібної людини. Щоб зменшити масштаби операції, використовуйте спеціальний оператор “site:”. Він дозволить відшукати потрібних вам людей на ok.ru, виключивши з пошукової видачі інші сайти.
 2. Спеціальний сервіс для розшуку людей в соціальних мережах від Яндекса.
 3. Допомога друга або родича, який зареєстрований в соцмережі, для розшуку з його сторінки.

Третій спосіб дає найкращі результати. Справа в тому, що користувачі соцмережі можуть закрити свій профіль від пошукових систем. У такому разі особу не вдасться знайти ні через один пошуковик.

А ось за допомогою пошуку на ok.ru можна розшукати будь-якого зареєстрованого користувача. Звичайно, деякі юзери роблять свій профіль закритим, але навіть у такому разі їх цілком реально відшукати, подивитися основну фотографію і навіть деякі особисті дані.

Як шукати спільноти, пости та іншу інформацію

Багато хто стверджують, що шукати посади, оголошення, відеозапису і спільноти без входу на ОК неможливо. Це не зовсім так. Шукати інформацію, як і людей в соцмережі, можна, притому абсолютно безкоштовно. Робиться це за допомогою спеціального оператора “site:”, який я вже згадував вище. Працює він в будь-якій пошуковій системі. Я покажу на прикладі Google.

Припустимо, я хочу знайти офіційну групу “Блог Василя Блінова” на ok.ru. Для цього я переходжу в Google і в пошуковому рядку вводжу оператор “site:” без лапок. Відразу після двокрапки пишу адресу сайту, на якому хочу виконати пошук. В нашому випадку це буде ok.ru. Після сайту ставлю пробіл і ввожу назву групи, яку потрібно знайти. В результаті вийде ось така конструкція “site:ok.ru Блог Василя Блінова”.

Зверніть увагу, пробіл після двокрапки не ставиться.

У пошуковій видачі потрібне співтовариство виявилося на першому місці. Після того, як потрапите в групу, ви зможете переглядати всі записи, дивитися учасників і переходити до них на сторінку.

В якості прикладу я використовував офіційну групу блогу iklife.ru. Так що якщо ви все ж вирішите зареєструватися в соцмережі, то обов’язково підпишіться на нашу спільноту. Там ви будете першими дізнаватися про нові статтях на сайті.

З допомогою оператора “site:” можна шукати не тільки групи та спільноти, але й будь-яку іншу інформацію: відео, статті, оголошення і т. д. Наприклад, використовуючи ось такий запит “site:ok.ru віддам піаніно”, ви зможете знайти відмінний музичний інструмент.

Є один важливий момент, який обов’язково потрібно враховувати. За допомогою описаного вище способу можна відшукати тільки ту інформацію, яка вже проіндексована пошуковою системою. Цей процес займає деякий час, тому найсвіжіші новини і недавні публікації виявити не вийде.

З відео все ще простіше. Достатньо перейти по ссылке ok.ru/video і скористатися пошуковою рядком або просто подивитися цікаві відеозаписи в каталозі або в списку новинок.

Висновок

Як бачите, незважаючи на всі лазівки без реєстрації повноцінно насолодитися перебуванням в ОК не вийде. Ви можете скористатися порадами з статті, якщо вам потрібно всього один раз розшукати людину і ви не плануєте ставати активним учасником соціальної мережі. Якщо ж ви хочете регулярно відвідувати Однокласники, то рекомендую вам завести свою сторіночку.

Якщо вас бентежить питання анонімності, то ви можете зареєструватися під чужим ім’ям і поставити чужу фотографію або не ставити її зовсім. Також в налаштуваннях свого профілю ви можете обмежити доступ до вашої сторінці та включити режим невидимки. Так вас ніхто не зможе виявити, а ви в цей час будете використовувати всі функції соцмережі.

На цьому у мене все. Сподіваюся, стаття була корисною. Залишайте коментарі і слідкуйте за новинами блогу.

До зустрічі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.