Як закріпити свою або чужу запис ВКонтакте – покроковий алгоритм дій

Поширити

Радий новій зустрічі, дорогі читачі!

Що буде сьогодні нового? Раз ви тут, значить, хочете дізнатися, як закріпити запис на стіні або в групі ВК. Спочатку розберемо, що собою являє дана функція, як це виглядає візуально, а потім – як їй скористатися з комп’ютера і телефону.

Також наочно розберемо, як відкріпити пост, щоб він вбудуватися в стрічку згідно з хронологічним порядком.

Отже, почнемо.

Зміст

  • Що таке “закріпити запис”?
  • Як виглядає публікація-закріпка?
    • У групі або паблике
    • На сторінці
  • Покрокове керівництво з комп’ютера
  • Як зробити закріпки з телефону?
  • Як відкріпити публікацію?
  • Висновок

Що таке “закріпити запис”?

Що означає закріплення у ВКонтакте? Сама назва ілюструє сенс. По суті, функція перенесена з життя – згадайте фішку зі стікерами, які кріпляться поверх всього, що потрібно.

У соцмережі механізм діє так – обраний вами пост на вашій сторінці або в паблике буде розташовуватися найпершим. Неважливо, скільки записів і репостов ви зробите, закріплена публікація не піде вниз і не потоне в стрічці.

Таким чином, самий важливий і актуальний пост буде завжди на виду для ваших друзів і передплатників.

Це може бути основна інформація про вас, хто ви і чим займаєтеся; правила участі у конкурсі, який в даний момент проводить паблік; важливі дати і розклад в групі однокурсників. Продають спільноти люблять розміщувати у цьому блоці свої акції.

Можна знайти безліч застосувань для цієї функції і змінювати інформаційні акценти, але виділити вийде тільки щось одне.

Як виглядає публікація-закріпка?

При використанні на своєму профайлі і в паблике відображення буде різним.

У групі або паблике

Якщо механізм дії буде однаковим як для вашого власного профайлу, так і для будь-якого пабліка, яким ви керуєте, то розташування блоків візуально буде відрізнятися.

Відмінність полягає в тому, що у співтоваристві закріпка буде відображатися відразу після блоку з основною інформацією, як показано нижче.

Як бачимо, поряд з ім’ям спільноти стоїть спеціальна позначка приглушеним шрифтом, що ця публікація закріплена. Виділяти таким чином можна свої і чужі матеріали.

Нижче будуть розташовуватися блоки з товарами, якщо вони є, і обговореннями. І тільки потім – стрічка з усіма іншими записами.

На сторінці

Тут ми бачимо, що закріпка йде просто самим першим постом на стіні, відразу під блоком фотографій. Всі інші матеріали, незалежно від дати, розташовуються під ним.

Покрокове керівництво з комп’ютера

Для того, щоб підняти над усіма якийсь матеріал ВКонтакте, потрібно, щоб він знаходився у вас на стіні або на стіні в співтоваристві, де ви – адміністратор або творець.

Якщо ви не володієте достатніми правами, нічого не вийде.

Прикріпити можна як пост, так і репост зі своїм коментарем. Якщо ви не знаєте, як зробити репост, рекомендую ознайомитися зі статтею по посиланню.

У верхньому правому куті, на одній лінії з назвою або іменем, є іконка з трьома точками – меню доступних дій. Наводимо мишкою і бачимо, що можна зробити.

Зараз нам потрібно скористатися кнопкою “Закріпити”.

Готово! Тепер вибраний матеріал буде відображатися над усіма іншими.

Як зробити закріпки з телефону?

Щоб скористатися механізмом через офіційний додаток з телефону, слідуйте тим же алгоритмом – потрібно вибрати матеріал, натиснути на іконку крапки і далі за схемою. Інтерфейс програми максимально схожий з інтерфейсом, який ви бачите на ПК або ноутбуці.

При використанні мобільної версії сайту ВКонтакте, тобто вхід через будь-який браузер на телефоні, а не через додаток, вам потрібно включити повну версію, а потім діяти вищеописаним чином.

Як відкріпити публікацію?

Для відкріплення годиться будь-який з цих двох способів.

Спосіб 1. Можна відкріпити через той же самий функціонал. Тобто працюємо з записом – наводимо на іконку з трикрапкою і вибираємо “Відкріпити”.

Спосіб 2. Вибрати іншу публікацію. Якщо ви це зробите, попередня закріпка скасовується автоматично повернеться в стрічку в хронологічному порядку.

Висновок

У цій статті ви дізналися, як зробити закріпки будь-якого свого поста. Дуже зручна функція не тільки для пабликов і груп, але й для свого профайлу, якої варто користуватися частіше.

Наше уявлення себе в соцмережах зараз грає набагато більш важливу роль, ніж ще кілька років тому. Особиста сторінка тепер – дійсно публічна, своєрідна візитна картка особи, яка приймається до уваги роботодавцями та партнерами.

Використовуйте кожен механізм ВКонтакте з максимальною користю, щоб створювати потрібне подання про собі і про те, що ви робите.

Я прощаюся і бажаю вам завжди бути на хвилі актуальної інформації разом з нашим блогом.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.