Як закрити коментарі в Инстаграме: всі способи з докладною інструкцією

Поширити

Привіт, друзі!

Ми публікуємо фотографії в соціальних мережах і чекаємо відгуку наших друзів, їх лайків і повідомлень. Це привід поспілкуватися, приділити увагу один одному, підбадьорити. Але не завжди до нас на сторінку заходять доброзичливці, і буває так, що не хочеться дізнаватися думку всіх людей, які читають наші записи.

Тоді виникає питання, як закрити коментарі в Инстаграме, захистити себе від тролів, ботів, спамерів і просто “злих язиків”. Сьогодні поговоримо про це і навчимося зберігати трохи особистого простору в соціальній мережі.

Зміст

 • Як можна заборонити коментарі
 • Як приховати коментарі за ключовими словами
  • На комп’ютері
  • У телефоні
 • Як заборонити коментування окремим користувачам
 • Як відключити коментарі до окремого посту
 • Плюси і мінуси закритих коментарів
 • Висновок

Як можна заборонити коментарі

Є кілька способів позбавити себе від небажаних повідомлень:

 1. Задати ключові слова, які найчастіше використовують спамери, хами і інші малоцікаві співрозмовники, щоб виключити їх з числа коментаторів. Такі установки доступні на комп’ютері та в телефоні.
 2. Виключити образливі повідомлення. Це також можна зробити в веб-версії і додатку. Всі інші методи можна здійснити тільки через телефон.
 3. Дозволити писати тільки передплатникам і тим, на кого ви підписані.
 4. Заблокувати можливість залишати замітки під окремими публікаціями.
 5. Заборонити коментування окремим людям.
 6. Закрити аккаунт, захистивши себе від спілкування з незнайомцями.

Далі ми розглянемо, як реалізувати кожен з описаних способів.

Як приховати коментарі за ключовими словами

Ця функція доступна як на телефоні, так і на ПК. Розберемо спочатку процес в веб-версії.

На комп’ютері

Заходимо на сайт instagram.com і переходимо в свій профіль.

Тепер натискаємо на напис “Редагувати профіль”.

В меню зліва вибираємо “Конфіденційність і безпека”.

У вікні знаходимо потрібний нам розділ і переходимо до редагування установок.

У веб-версії Инстаграма ми можемо задати ключові слова, щоб прибрати повідомлення, які їх містять, а також використовувати стандартний набір стоп-слів, що міститься в базі соціальної мережі.

У телефоні

Щоб здійснити ту ж налаштування в смартфоні або iPhone, відкрийте програму і перейдіть у свій профіль.

Тепер відправляйтеся в налаштування.

Нам потрібен розділ “Конфіденційність”. Відкрийте його, потім тапніте по пункту “Коментарі”. У діалоговому вікні можна приховати образливі коментарі за допомогою стандартного фільтра програми і створити свої налаштування.

В полі під написом “Ручної фільтр” вкажіть по порядку через кому слова і словосполучення, яких не повинно бути в повідомленнях під вашими постами. Також можна скористатися базою вже зібраних небажаних виразів, які найчастіше блокуються. Можна застосувати всі ці обмеження разом або окремо.

Як заборонити коментування окремим користувачам

У тому ж розділі керування коментарями є ще 2 опції. Натисніть на слово “Всі” у першому полі.

Тут можна дозволити показувати під вашими публікаціями запису від:

 • всіх користувачів;
 • людей зі взаємними підписками;
 • тих, хто підписався на вас;
 • користувачів, на яких ви підписалися.

Виберіть відповідний варіант, щоб відчувати себе спокійно і не отримувати неприємних повідомлень.

Також можна заблокувати зауваження від окремих товаришів, тоді їх послання під вашими фотографіями не побачить ніхто, крім них самих. При цьому людина не дізнається, що ви його забанили, а ви, в свою чергу, завжди зможете відмінити своє рішення і розблокувати коментарі конкретного користувача.

Як відключити коментарі до окремого посту

В офіційному додатку “Instagram” у нас є набагато більше можливостей для налаштування свого аккаунта і публікацій, ніж у веб-версії. Наприклад, можна повністю закрити коментування до конкретного запису. Для цього при додаванні фотографії натисніть на напис “Розширені налаштування”.

У вікні, пересуньте важіль, щоб відмовитися від обговорення.

Цю настройку можна застосувати і до раніше доданим фото. Для цього відкрийте запис, натисніть на 3 точки в правому кутку і застосувати відповідну установку.

Плюси і мінуси закритих коментарів

Звичайно, неприємно отримувати образливі зауваження або явний спам. Але закривати повністю можливість діалогу з передплатниками, я вважаю, не варто.

Щоб прийняти зважене рішення, спочатку визначтеся, для чого вам профіль Инстаграме. Якщо для спілкування з друзями і родичами, то оптимальним варіантом може стати закритий аккаунт. При такому підході ви точно не отримаєте уїдливих зауважень від незнайомців.

Якщо ви хочете розширювати коло спілкування, знаходити нових друзів, збільшувати число фоловерів і заробляти в Instagram, то обов’язково потрібно спілкуватися з аудиторією. Тому можна застосувати стандартні фільтри, щоб не отримувати явно образливі або спамний повідомлення, але не закриватися від обговорень. Як працювати з негативними коментарями:

 1. Не звертати на них уваги, заодно пропрацюєте свою психіку і станете менш залежними від чужої думки.
 2. Відповідати ввічливо і спокійно, так ви покажете своїм передплатникам впевненість у собі і силу характеру.
 3. Можна навіть взяти до відома деякі зауваження на майбутнє, якщо вони по справі.

Негативні висловлювання на вашу адресу можуть спонукати щирих шанувальників вступити у жвавий діалог з “кривдником”, і це буде тільки на руку вам і корисно для просування облікового запису.

Створюйте популярний контент, залучайте цільових передплатників і конвертуйте їх у покупців. Детальніше про курс

Висновок

Ми розібрали всі способи налаштувати коментування публікацій в Инстаграме. Подумайте над своїми цілями і виберіть відповідний варіант налаштувань. Я бажаю вам відчувати себе комфортно при спілкуванні в онлайні і офлайні, зустрічати побільше адекватних хороших людей, з якими цікаво і приємно обмінюватися думками.

Якщо у вас є питання чи ідеї по темі публікації, пишіть їх в коментарях. Діліться цією статтею в соціальних мережах, якщо знаходите її корисною, зберігайте в закладки на випадок, якщо потрібно буде відновити в пам’яті інструкцію. Підписуйтесь на нові корисні матеріали блогу iklife.ru. У нас зібрана найбільш важлива і актуальна інформація щодо спілкування і роботи в інтернеті.

До нових цікавих зустрічей, друзі.

Залишити відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.